Hangi Telefonu Almalıyım

• Cevaplar:27
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 103

13.Tem.2014 13:58:39 via App

Furkan Esmer

Nieki Kardesim ?

Bir süre sonra telefonda donmalar yaşiyorsun (touchwiz yüzünden), telefonun boyalari aşiniyor çünkü samsungun malzeme kalitesi berbat, telefondan çitirtilar geliyor... daha bir sürü eksiği var. Sen bence nexus 5 ya da z2 al. Ayrica s4'ümü ilk aldiğim günden beri hiç düşürmedim hep kılıfla kullandim jelatini hiç çikarmadim ama nasil olduysa fiziksel tuşun yan taraflari aşiniyor jelatini çikardim yine öyle. Bu kesinlikle benim hatam değil çünkü telefonu asla hor kullanmadim bu samsungun hatasi berbat bir malzeme kullaniyorlar tüm telefonlarında. Bi nokianin, nexus 5'in, g3'ün plastiğine bak bidr samsungun

— değiştirilme tarihi 13.Tem.2014 14:02:11

• Forum girişleri 125

13.Tem.2014 16:51:05 via App

Diyarcan Bazin

Furkan Esmer

Nieki Kardesim ?

Bir süre sonra telefonda donmalar yaşiyorsun (touchwiz yüzünden), telefonun boyalari aşiniyor çünkü samsungun malzeme kalitesi berbat, telefondan çitirtilar geliyor... daha bir sürü eksiği var. Sen bence nexus 5 ya da z2 al. Ayrica s4'ümü ilk aldiğim günden beri hiç düşürmedim hep kılıfla kullandim jelatini hiç çikarmadim ama nasil olduysa fiziksel tuşun yan taraflari aşiniyor jelatini çikardim yine öyle. Bu kesinlikle benim hatam değil çünkü telefonu asla hor kullanmadim bu samsungun hatasi berbat bir malzeme kullaniyorlar tüm telefonlarında. Bi nokianin, nexus 5'in, g3'ün plastiğine bak bidr samsungun

++++++++++++++++++++++++++++++++

• Forum girişleri 16

16.Tem.2014 12:22:24 via Website

S5 Almak İstememin Bir Nedenı Ise Dayımda Var Ve Çok Kullanıslı Oldugunu Söyledi Onun İçin Almak İsityorum .)

• Forum girişleri 25

18.Tem.2014 01:56:03 via Website

Selâmunaleykum abi ilk olarak sana şundan bahsetmek istiyorum s5 tamamen bi fiyasko olacak ben şuan s4 kullanıcısıyım ve hiç memnun değilim neden diye soracak olursanız ben telefonu 16 gblık versiyonunu aldım ama telefon 6 7 gbtını kendi özellikleri için yedi ve bana geriye bana 10 gb lık yer kaldı bu da oyunlar vs derken iyice çöktü ayrıca telefon ram açısından da tam bir fiyasko 2 gb ramın stabil kullanımda rahat 1.20 1.30 unu yiyor neyse şimdi gelelim s5e eğe s5 alacaksanız şunları göze almanız gerekecek s5 de s4 den kullanmayacağımız daha bir çok özellik olacak ve de bu ramı daha çok kullanacağı anlamına geliyor ayrıca sizin kalp atış sensörünü kullanacağınızı pek sanmıyorum zaten o kadar doğru da değil ayrıca sertifika olarak çok düşük bir sertifikası var suya dayanıklılık açısından bu da eksi yanı eğer s5 alırsanız telefonu sağlıklı kullanabileceğiniz süre 3 4 ay sonra kasmaya başlayacak ve kimse kasan bir telefom istemez yeni telefon arayışına gireceksinşz bu kadar sıkıntı bence gerkesiz en temizinden LG G3, sony Z2 veya HTC one m8 derim iyi geceler ;) ;)

• Forum girişleri 598

18.Tem.2014 18:47:21 via App

Yılların samsung kullanıcısıyım ama artık Update vermekten yoksun, hergun farklı bir plastik cöp ureten bu samsungla aramdaki bağ bir hafta içinde bitecek inş. Yurtdışındayım ve 10 gun içinde htc one m8 lte GOLD alacagim inşallah. Burada 4g de ölçümler yaptık s5 den daha hızlı bir internet kesinlikle. Ayrıca cesitli Video sitelerinden s5 ile hız karsılastırmalarına bakın. Oyundaki hızlılık, menu gecıslerındekı hız, rehber deki hız :D bakın arkadaslar 2000tl ustunde para verıosunuz telefonlara ve aldığınız plastik samsamlar rehbere 2sn gecikmeyle giriyor :D Size soruyorum hiçmi içinize oturmuyor 😁😁 uzun lafın kısası iki yıldır en iyi tasarım odulu alan htc nın yeni amiral gemisi suan bana göre en kaliteli telefon. Cok fazla inceledim htc ONE m8 i ben alacagim sizede onerım almanız yonunde. Yurtdisindan getırtme olanagınz varsa getirtin. Fiyat 609 $

• Forum girişleri 16

21.Tem.2014 22:34:52 via Website

Kardesim Dogru Soyluyorsun Htc Çok İyi Bir Telefon Oldukca İyi Bir Gorunume Sahıp Ama S5 ede Hakverelim Kotu Bir Telefon Değil Çünkü...