NE YAPMALI HANGİSİNİ ALMALI ??

• Cevaplar:12
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 7

07.Tem.2014 19:21:39 via Website

Merhabalar
Ben nacizane üniversite öğrencisiyim telefonum bozuldu Samsung Note 3 kullanıyordum malesef ki ekranı yandı. Şimdi kısa sürede hiç aklımda yokken telefon alamam gerekti. Lakin o kadar kafam karıştı ki söz konusu telefon olunca anladım ki birinin şahane dediği bir diğerinin lanet okuduğu olabiliyor o yüzden yediği paranın hakkını verebilecek bir telefon almak istiyorum. Ödeme noktası şahsım olduğu için anca 1500 lira civarı kota koydum kendime. Fazlası beni aşar. Samsung dışında bana öneriniz ne olur ? Özlellikle deneyimlerinizi , tecrübeyle sabit yorumlarınızı ,sebeplerinizi paylaşırsanız çok sevinirim..
DİPNOT: Telefon benim için cebimde duran bir araç sadece çok aktif değilimdir internette gezinirken sıkıntı yaşamayayım kamerası idare etsin ve fiziksel olarak dayanıklı olsun gerisi çok da önemli değil. Geriye bir şey kalmadı sanırım ? :)
LG ?
HTC ?
SONY ?
GENERAL MOBİLE ?

• Forum girişleri 3

16.Tem.2014 11:41:40 via Website

Tamamen Maddi Açıdan Söylüyorum Paran Varsa Lg G3 Eğer Çok Vermem Diyorsan General Mobile Discovery ...

• Forum girişleri 52

16.Tem.2014 13:22:08 via App

Sony Xperia Z1 yada Z ultra

— değiştirilme tarihi 16.Tem.2014 13:34:46

• Forum girişleri 7

16.Tem.2014 19:29:28 via Website

Teşekkür ediyorum yorumunuz için valla diyorum ya işte en fazla 1500 verebilirim. discovery benimde aklımda ama kullanıcı yok etrafımda görüşünü alacağım o yüzden tereddüt yaşıyorum.

• Forum girişleri 7

16.Tem.2014 19:32:00 via Website

burak uyanık

Sony Xperia Z1 yada Z ultra
size de çok teşekkür ediyorum Sony kullananlar da ya çok memnun ya da çok pişman ya valla zaten çok kararsız bir tipim şimdi nasıl çıkacağım ben bu işin içinden :(

• Forum girişleri 21

17.Tem.2014 15:14:14 via App

bnde samsung s4 kullanicisiym ve degistrmeyi düşünüyorum. buyuk telefon kullanimina note3 le alistysan z2 yi tvsiye ederim pahali gelirsede gucun yettigi olcutte Iphone al kafan raht etsin hem sağlam hem kullanisli. oyunla moyunla buyuk ekrnla da isin yok anladgm kadryla Iphone ideal bnce sana

• Forum girişleri 7

18.Tem.2014 11:36:37 via Website

Semih Akyıldız

bnde samsung s4 kullanicisiym ve degistrmeyi düşünüyorum. buyuk telefon kullanimina note3 le alistysan z2 yi tvsiye ederim pahali gelirsede gucun yettigi olcutte Iphone al kafan raht etsin hem sağlam hem kullanisli. oyunla moyunla buyuk ekrnla da isin yok anladgm kadryla Iphone ideal bnce sana

Valla ben de en baştan beri Iphone düşünüyordum ama ödeme bana kalınca gücüm yetmez üstesinden gelemem diye düşündüm. o yüzden bir mucize olmadığı sürece bütçem 1500 en fazla. Bu saatten sonra Samsung benim için bitmiştir alternatifleri değerlendiriyorum.Evet dediğiniz gibi benim oyunla falan işim yok ama büyük ekran tercihim.

• Forum girişleri 598

18.Tem.2014 18:55:39 via App

Merhaba dilek. Sana tavsiye general Mobile filan işine girme. Sony nin Xperia z2 yi gördüm inceledim olmamış gidip z1 le hiç uğraşma :) Maddiyatına uygun ve hızlı kaliteli bir telefon. Nexus 5 Koş al 😊 pişman olmazsın.

• Forum girişleri 7

19.Tem.2014 13:20:18 via Website

Ali Aktaş

Merhaba dilek. Sana tavsiye general Mobile filan işine girme. Sony nin Xperia z2 yi gördüm inceledim olmamış gidip z1 le hiç uğraşma :) Maddiyatına uygun ve hızlı kaliteli bir telefon. Nexus 5 Koş al 😊 pişman olmazsın.

Teşekkür ederim Ali Bey neden general mobile almayayım herkes çok memnun açıkçası aklımda ilk sırada o var. Z1 de aklımdaydı siz benim önceliklerime çizgi çektiniz :) Kamerası nasıl peki Nexus un ?

• Forum girişleri 7

19.Tem.2014 13:24:40 via Website

Tunahan Doğan

Kesinlikle Nexus 5 çok iyi bi cihaz. Tavsiye ederim kaçırmayın. :)
Ama kamerası da çok kötü gerçekten beni düşündürten tek konu o.

• Forum girişleri 598

19.Tem.2014 13:51:32 via App

Merhaba dilek. . General Mobile kullananlarda suan sarj dan tut kameraya kadar birçok app da hatalar alıyor kullanıcılar. Nedeniyse general Mobile in kullanıcılara sunduğu telefonu sapıttıran güncellemeler. LG Nexus 5 in kamerası nı fazla anlatmama gerek yok gercekten muhtesem bir kamerası var asla takılma ve donma da yasamıcaksın Nexus 5 te. Benim isteğim insanların paralarını pişman olacakları telefonlara vermemeli. 😊

• Forum girişleri 7

19.Tem.2014 14:10:45 via Website

Ali Aktaş

Merhaba dilek. . General Mobile kullananlarda suan sarj dan tut kameraya kadar birçok app da hatalar alıyor kullanıcılar. Nedeniyse general Mobile in kullanıcılara sunduğu telefonu sapıttıran güncellemeler. LG Nexus 5 in kamerası nı fazla anlatmama gerek yok gercekten muhtesem bir kamerası var asla takılma ve donma da yasamıcaksın Nexus 5 te. Benim isteğim insanların paralarını pişman olacakları telefonlara vermemeli. 😊

Ali Bey işte en başta dediğim gibi söz konusu telefon olunca her şey o kadar çok karışık ki. Çünkü herkesin beklentisi çok farklı. Ya da ben ne istediğimi bilmiyorum.. O zaman Nexus u ilk tercih sırasına aldım gitti.