S4 Kapandı Samsung yazısında kalıyor

• Cevaplar:55
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

15.Tem.2015 14:30:37 via Website

Ya benim telefonum Galaxy Grand 2 de açıyorum Smasung Galaxy Grand 2 yazısında donuyor dediğinizi yaptım ama yanda ufak bir yazı çıkıp kapadı kendini düzeltmedi ssizce ne yapabilirim

• Forum girişleri 1

28.Tem.2015 13:37:12 via Website

Ferhat Bakan

tel kapaliyken ses acma + home÷ güç tuşlarına aynı anda bas 6s flan sonra açılan yerden wipe data yazani seç

ya benim telefonum da aynısı oldu dediklerinizi yaptım fakat düzelmiyor

• Forum girişleri 488

28.Tem.2015 14:29:40 via Website

Aynı problem S6 cihazımın başınada geldi sistem dosyasını değiştirdim. Samsung introsunu geçmiyordu telefon. mecbur tekrar rom attım.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 2

29.Tem.2015 06:43:55 via Website

annemin bir s4ü var hiçbir sıkıntı yokken ses açma kapama sorunu oldu belki yeniler diye kapattık açtık açtigımızda bir hata ekrani çıktı bir özel işletim sistemi kritik bir hataya sebep olabilir falan bişeyler indirin dedi acil yardıma ihtiyacım var ACİLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

• Forum girişleri 488

29.Tem.2015 08:48:00 via Website

Abdullah Safa Haşimler

annemin bir s4ü var hiçbir sıkıntı yokken ses açma kapama sorunu oldu belki yeniler diye kapattık açtık açtigımızda bir hata ekrani çıktı bir özel işletim sistemi kritik bir hataya sebep olabilir falan bişeyler indirin dedi acil yardıma ihtiyacım var ACİLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Kardeş root mu vardı cihazda sistem dosyalarını mı sildiniz? Durup dururken böyle birşey demesi çok anormal geldi bana. Eğer öyle birşey dedi iseniz, internette araştırırarak ODIN programı ile cihazınıza s4 uyumlu yada orjinal stock rom yüklerseniz problem düzelecektir. :) Cihazda garanti problemi yoksa bu şekilde yapıştır gitsin. Eğer garantim var diyorsan servise ver hallederler :)

• Forum girişleri 488

29.Tem.2015 08:56:41 via Website

Abdullah Safa Haşimler

çok saol büyük bir sorun mu ne kadara patlar

Garantisi var ise cihazın root, yada rom atmadıysan ücretsiz yaparlar. Eğer senin cihazın garantisi bitmiş yada bi şekilde devre dışı ise hiç uğraşma servis ile internetten araştır çok basit Rom atmak ODIN ile ücretsiz evinde 5 dk içerisinde yapabilirsin. :)

• Forum girişleri 1

29.Tem.2015 22:27:05 via Website

abi allah rızası için yardım et çok kötü durumdayım cihazım rootlu fakat devre dışı bıraktım ve sıfırladım sonra kendiliğpinden kapandı ve şimdi açışmıyor samsung yazısında dondu ne yapacağım lütfen anlat nolur

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 122

30.Tem.2015 07:18:53 via App

Cem Külekci

abi allah rızası için yardım et çok kötü durumdayım cihazım rootlu fakat devre dışı bıraktım ve sıfırladım sonra kendiliğpinden kapandı ve şimdi açışmıyor samsung yazısında dondu ne yapacağım lütfen anlat nolur

sammobiledan cihazına uygun stock romu indir. odinle kur

• Forum girişleri 488

30.Tem.2015 09:00:02 via Website

Cem Külekci

Bu konuyu bir incele, dert etme dosyaları indirdikten sonra 1-2 dk. iş :)

https://www.androidpit.com.tr/samsung-s4-lollipop-rom-kurma-rehberi-yeni

• Forum girişleri 488

04.Ağu.2015 13:18:40 via Website

TC Ayşe Nur Bayrak

ee olmadii yaptimm lutfen ACILLLLLLL

Bu işlemi yaparsanız telefondaki tüm veriler silinir, olmadı demişsiniz driver sürücüleri eksiksiz kurduğunuza ve adımları doğru yaptığınza emin misiniz? Tekrar detaylı birşekilde inceleyerek adımları tekrarlayın. Telefonunuzu download moduna (Ses kısma+Home+Güç tuşu) aldığınızda bu işlemleri yapabilirsiniz.

https://www.androidpit.com.tr/samsung-galaxy-s4-orijinal-turkiye-romu

• Forum girişleri 1

26.Ağu.2015 20:49:03 via Website

Bana yardım edebilirmisiniz. Telefonumun ekranını kapatmıştım daha sonra telefonu açmaya çalıştım olmadı bataryayı çıkarıp taktım hiçbir tuşa basmadan kendiliğinden samsung yazısı çıkıyor ama açılmıyor. Yorumlarda yazdığınız gibi (ses kısma+Home+Güç tuşuna basıyorum ama ekranda hiçbirşey çıkmıyor. Lütfen Acil yardım edebilirmisiniz?

• Forum girişleri 1

23.Eki.2015 22:01:27 via Website

Aynisi benim s4 de oldu yapmaya çalıştım ama ses tuşları islev görmüyor bide içinde konismalarim resimlerinm filan var format atılınca giderim hepsi

• Forum girişleri 1

17.Kas.2015 21:13:22 via Website

BETÜL HANIM sonuç nedir ? aynısı benimde bu gün başıma geldi..bilgi verirseniz sevinirim..

• Forum girişleri 1

15.Ara.2015 15:01:44 via Website

kardeşim şu ses açma kapatma ve orta tuşuna basılı tutuyorum yine açılmıyor sen wipe diyosun

• Forum girişleri 3

03.Oca.2016 16:26:41 via Website

ya telefonum birden kapandı burada yaptıklarınızı uygulamaya çalışıyorum ses volüme tuşu home tusu ve güç tuşuna basılı tutyorum samsung yazısı çıkınca bırakıyorum android 1-2 sn gorunuyo tekrar telefon samsung yazısını tekrarlayıp duruyo ne yapmalıyım arkadaslar ?

• Forum girişleri 3

03.Oca.2016 18:28:03 via Website

ya bana da aynısı oldu format da atamıyorum anroid çıkıyor sonra hemen kayboluyor sen nasıl hallettin bana da bi çözüm önerisi lütfen :(