S4 Kapandı Samsung yazısında kalıyor

• Cevaplar:55
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

05.Oca.2016 06:33:19 via Website

Günaydın benimde dün aynı şey geldi başıma şarjı bitti sandım kapanmıştı. Sarja taktik ama yüzdesi görünmedi gece takılı kaldı . şimdi de Samsung yazısından başka bisey gelmiyor
Yukarda dediklerimiz yaparsam silinir mi her sşey :(
Aynı gün Ayşegül un de başına geldiyse yazılım da sıkıntı olabilir mi dün yazılım güncellemesi yapmıştı öglen

• Forum girişleri 442

05.Oca.2016 09:47:32 via App

medine

Günaydın benimde dün aynı şey geldi başıma şarjı bitti sandım kapanmıştı. Sarja taktik ama yüzdesi görünmedi gece takılı kaldı . şimdi de Samsung yazısından başka bisey gelmiyor
Yukarda dediklerimiz yaparsam silinir mi her sşey :(
Aynı gün Ayşegül un de başına geldiyse yazılım da sıkıntı olabilir mi dün yazılım güncellemesi yapmıştı öglen

koskoca samsung kulaniciarina neler yapiyor ey allahim

Android Candır

• Forum girişleri 3

05.Oca.2016 15:20:33 via Website

ben gösterdim telefonu bi telefoncuya olmuyo format falan hiçbişey dedi. Bi işletimci atarım belki 1 gün dayanır belki 3 ay dayanır dedi ama kapandıktan sonra bir daha hiç açılmaz dedi . ücretli teknik servise gönder ama 300-350 tl ye mal olur dedi. ben daha yazın ekranı 350 tl ye yaptırdım tekrar yaptıramam yenisini almak daha mantıklı . umarım seninki benimki gibi olmaz medine :)

• Forum girişleri 2

07.Şub.2016 14:21:31 via Website

telefonu recovery modda aç açınca karşına wipe data foctory reset çıkacak ona tıkla sonra aynı ekran bir daha gelecek oradanda wipe cache partion yap somra ise reboot system now tıkla tamamdır.:)

• Forum girişleri 771

08.Şub.2016 12:54:28 via Website

Bu sorun SAMSUNG markasının tekrarlanan ve görülen sorunlarından sadece bir tanesi, telefoncunuz format atamıyorsa birşey bilmediğinden atamıyordur yaşadığınız şehirde uygun fiyata sağlam bir telefoncuya format attırabilirsiniz, eğer para vermek istemiyorum diyorsanız canlı olarak size yardımcı olabiliriz.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 1

21.Şub.2016 12:13:02 via Website

Telefondaki bilgiler silinirmi peki bendede ayni sorun olustu

• Forum girişleri 2

25.Mar.2016 13:04:15 via Website

merhaba. Benim telefonumun başına da aynı şey geldi. Ama orta tuş ses açma güce basılı tutuyorum yine de bi ekran gelmiyor. napabilirim???

• Forum girişleri 2

25.Mar.2016 13:05:04 via Website

merhaba. Benim telefonumun başına da aynı şey geldi. Ama orta tuş ses açma güce basılı tutuyorum yine de bi ekran gelmiyor. napabilirim???

• Forum girişleri 1

12.Haz.2016 11:46:30 via Website

çok teşekkür ederim aynı şekilde benimde olmştu ama yalnızca 5 daikika içinde çözdüm eğer bir tamirviye götürseydim beni kazıklayarak çok faazla para bile isteyebilirdi tekrar tşkk ederim

• Forum girişleri 1

11.Ağu.2016 20:52:12 via Website

Beni telefonum kapandı ve arkadaşların dediği gibi
Yaptım robot resmi cikti ve hep öyle kaldı ne yapmalıyım ?

• Forum girişleri 1

12.Ağu.2016 10:57:42 via Website

Cihazının sistemi çökmüş bence en yakın bi teknik servise götürüp yazılım attır veya pc varsa kendinde yapabilirsin basit bir sekilde

• Forum girişleri 1

09.Eyl.2016 11:38:19 via Website

bende açılırken telefonun markası geliyor sonra samsung yazısı gelmeden hani güç tuşu home tuşuna ses açma tuşuna basınca bi ekran çıkar ya orası açılıyo

• Forum girişleri 3

18.Eyl.2016 22:13:38 via Website

Açma kapama düğmesine bozuk onun dışında nasıl olurmi bi yardım etseniz güç düğme calismiyor bozuk

• Forum girişleri 1

11.Kas.2016 13:24:33 via Website

Selamun Aleyküm kardeşim bende root attıktan sonra aynı şey başıma geldi acil yardım bekliyorum.

— değiştirilme tarihi 11.Kas.2016 13:26:19

• Forum girişleri 22

15.Kas.2016 08:24:48 via Website

Büyük ihtimalle ekranda bir sorun var. Çok fazla düşürmekten kaynaklı oluyor. Bende de vardı aynı sorun servise yolladım 150 tl ücret çıkardılar yapıldı.

• Forum girişleri 1

18.Oca.2017 14:40:44 via Website

Arkadaşlar bende Samsung C5 var. Daha bugün aldım fakat telefon Samsung yazısına gelince donuyor kalıyor ne yapmam gerek acaba ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.