Samsung Galaxy S3 — Ekrandaki uygulamalarin yerini degistiremiyorum

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

16.Tem.2014 19:19:26 via Website

Arkadaslar ekranin altindaki 4 uygulamayi (telefon, rehber, mesajlar, internet) degistiremiyorum. Diger uygulamaları istedigim zaman istedigim gibi degistirebiliyorum ama onlar olmuyor. Nasil yapmam lazım? image

• Forum girişleri 478

17.Tem.2014 10:48:52 via App

kardesim o ikonlarin uzerine uzun basıp değiştirmeyi denedinmi ama degistirmek istedigin uygulama ana sayfada olmak zorunda uygulama menusunu acip oraya koymak istedigin programı ana sayfaya sürükle birak ardından uzun basarak yerini değiştirmek istedigin uygulamayla değiştir

— değiştirilme tarihi 17.Tem.2014 10:49:23

• Forum girişleri 3

17.Tem.2014 16:01:33 via Website

Vural Orallı

kardesim o ikonlarin uzerine uzun basıp değiştirmeyi denedinmi ama degistirmek istedigin uygulama ana sayfada olmak zorunda uygulama menusunu acip oraya koymak istedigin programı ana sayfaya sürükle birak ardından uzun basarak yerini değiştirmek istedigin uygulamayla değiştir

Dedigini denedim ama onlara ne kadar uzun bassam da hic bir hareketlilik yok. Ekrandaki bi uygulamayi oraya koymak isteyince de ekran fotodaki gibi oluyor.image

• Forum girişleri 598

18.Tem.2014 14:14:58 via App

Gokhan birinci resimde ana ekrandasın ama ikincide menü desin. Ana sayfada olsan problemi gidermiş olacaksın

• Forum girişleri 3

18.Tem.2014 14:28:12 via Website

Ali Aktaş

Gokhan birinci resimde ana ekrandasın ama ikincide menü desin. Ana sayfada olsan problemi gidermiş olacaksın

Hayir o sirada da ana ekrandayim uygulamayi duzenlemek icin uzun basinca karsima gelen ekran o sekilde oluyor. Menunun fotografi burada. image