Samsung Galaxy S4 — Deezer nedir ne işe yarar?

  • Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 21

17.Tem.2014 14:48:42 via App

Telefonuma bugün gelen android güncellemesi ile yüklenen DEEZER nedir?? açılmıyor bile karşıma 'kullanılmakta olan depo alanı çıkartılmış gözüküyor. yeni bir depolama alanı belirlemek istiyor musun? Önceden kaydedilmiş olan tüm veriler kalıcı olarak silenecektir' diyede bir yazı çıkıyor evet dedigimde ise % 0 da takılı kalıyor 5 dk beklememe rağmen ilerlemiyor hiç??

— değiştirilme tarihi 17.Tem.2014 14:49:42

  • Forum girişleri 598

19.Tem.2014 15:49:45 via App

arada bir albümü açmaz, sizi radyosuna bağlar bu site ama yine de, radyodan da olsa istediğiniz şarkıyı dinleme imkanı verir.
kendi albüm, şarkı listelerinizi oluşturmanıza ve bunları gönderip diğer üyeleriyle paylaşmanıza olanak sağlar.
müzisyenlerin fanı olmanıza da imkan sağlarken onlara yorum da yazabilirsiniz.
tam kimse rahatsız etmiyor, müziğimi dinliyorum derken üye profillerini büyütüp arkadaş ekleme fesilitesi de yaptılar, arada bir tanımadıklarımdan talep geliyor falan filan ama bunun da önüne geçemek mümkünmüş.
site en çok dinlediğiniz müzik türlerini oranlayıp listelerken, favori albüm ve sanatçıların da listesini kendiniz yapabiliyorsunuz.
yine farklı ülkelerdeki hit listelerine ulaşabileceğiniz gibi başkalarının kendi hit albümlerini de dinleyebilirsiniz.
albümdeki şarkıları da ister sırayla ister karışık dinleyebildiğiniz gibi dinlediğiniz müzisyene benzer müzisyenleri de sıralıyor efendim site.
siteye herkesin ulaşabileceği şarkılar ekleyebilirken yine sadece kendinizin dinleyebileceği özel müzik listeleri de oluşturabilirsiniz.