SAMSUNG HARİCİNDE HANGİ TELEFONU ALMALIYIM

• Cevaplar:29
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 25

18.Tem.2014 02:02:52 via Website

Hayırlı Sahurlar arkadaşlar ben bir s4 kullanocısıyım ve oldukça şikayetçiyim sizce samnsung haricinde hangi telefon daha iyidir ?

• Forum girişleri 598

18.Tem.2014 14:19:50 via App

Birader samsung kullanıcısı olarak 1 hafta içinde htc One m8 kullanıcısı olacagim şuan antutu testlerinde Xperia z2 ve galaxy s5 e ustunluk kurmuş durumda. Tasarım olarak ve performans olarak mukemmel. Lakin yurtdisindan getirt cunku Turkiyede cok pahalı

• Forum girişleri 2

18.Tem.2014 23:51:17 via App

Arkadas biliom ama sana sacma gelebilir ben Piranha ZEN kullanicisiyim s4 ile ayni boy 16 gb hafiza 13mp kamera 5 mp on kamera suanda hic bir sikayetim yok hemde hesapli .

• Forum girişleri 598

19.Tem.2014 07:29:17 via App

Android ekosisteminin 4 guvenilir markası haricinde bir marka kullanmak asla istemem. Ekstra özellikler isteyen samsung, tasarım ve sağlamlık isteyen HTC, kamera isteyen Sony, ekran a önem veren kişide gider LG g3 alır. Hatalarla dolu bir telefon olabilecegi muhtemel cünkü.

• Forum girişleri 25

20.Tem.2014 02:48:22 via Website

Ali Aktaş

Birader samsung kullanıcısı olarak 1 hafta içinde htc One m8 kullanıcısı olacagim şuan antutu testlerinde Xperia z2 ve galaxy s5 e ustunluk kurmuş durumda. Tasarım olarak ve performans olarak mukemmel. Lakin yurtdisindan getirt cunku Turkiyede cok pahalı

Htc one m8 kesinlikle mükemmel tasarım, donanım ve teknik özellikler açısından fakat dediğin gibi türkiyede oldukça pahalı yurt dışından getiemede de sorunkar oluyo vs servis açısından onun için şuan kafamda lg g3 var ama tam emin değilim çünkü lg de s4 de yaşadığım sorunları yaşarmıyım diye korkuyorum almışken daha iyisini almak istiyorum ;) teşekkürker bilgi için

• Forum girişleri 25

20.Tem.2014 02:49:06 via Website

Ali Aktaş

Android ekosisteminin 4 guvenilir markası haricinde bir marka kullanmak asla istemem. Ekstra özellikler isteyen samsung, tasarım ve sağlamlık isteyen HTC, kamera isteyen Sony, ekran a önem veren kişide gider LG g3 alır. Hatalarla dolu bir telefon olabilecegi muhtemel cünkü.

Hatalarla dolu olan Lg g3 mü ?

• Forum girişleri 25

20.Tem.2014 02:49:32 via Website

Tunahan Doğan

LG G3 tavsiye ederim..

Kafamda o var zaten Teşekkürler :)

• Forum girişleri 598

20.Tem.2014 04:47:14 via App

Ahmet bu markalar dışındaki telefonlara hatalarla dolu olabılır dedım

• Forum girişleri 598

20.Tem.2014 22:32:03 via App

Ne s5 nede z2 htc ONE m8 kadar stabil degil

• Forum girişleri 48

21.Tem.2014 00:58:37 via Website

sana tavsiye edebileceğim telefon hem hesaplı hem gerçekden donanımı iyi olsun dersen discovery elite derim kullanma imkanım oldu ve bende bir discovery kullanıcısıyım ama marka takıntım var dersen telefon lg g3 alınabilecek en iyi telefon

• Forum girişleri 598

21.Tem.2014 06:12:55 via App

Htc ONE ımla arkadasın lg g3 unu test ettım. Oncelikle oyundan tut menüde rehberde dolanma girme cok daha hızlı g3 ten. Ayrıca antutu testinde htc ONE m8 43870 alırken lg g3 35980 da kalmıştı. Performans ve Kalite olarak asla htc ONE m8 in yanına yaklasamaz

• Forum girişleri 48

21.Tem.2014 18:40:55 via Website

antutu testlerine bakarak telefon alınmasına karsıyım ben telefonun performansını düşüren o kdr cok etken var ki her telefonun kendine has özellikleri var evet htc cok üst düzey bir telefon yapdı ama fiyatıda üst düzey lg g3 1800 tl civarında htc one m8 2300 -2400 tl den gidiyor hem sonucda lg g3 millattan kalma bir telefon değil en son çıkan oyunları bile full ayarda kasmadan oynatıyor telefon fiyatlarının tüketicilerle ne kdr alakalı oldugunuda gösteriyor aslında ben full ayarda kasmadan oyun oynuyabiliyorsam ısınmadan stabil sekilde her uygulamayı 3gb ramla sorunsuz çalıştırabiliyorsam ve fiyatıda 2 kat daha ucuzsa o telefon benim için dünyanın en iyi telefonudur bence bu kdr uçmaya gerek yok üreticilerin yaptıgı tüketim cılgınlıgını yeni nesile aşılamak ve bunuda cok güzel yapıyorlar

• Forum girişleri 598

21.Tem.2014 19:39:05 via App

Peki verdigin 1800 tl ki o 2gb ram li. 3 gb diosun o zaman fiyat 2100. Bu fıyatlara plastik telefon almak cok sacma bana göre. Telefon alacaksan tasarıma bakacaksnilk once. İnsanlar okadar buyuk paralar dokuyor telefona. Sıkılmıcaksn telefondan almıcaksn plastik Cop telefonları

• Forum girişleri 25

26.Tem.2014 01:36:14 via App

ali abi peki one m8 ısınıyor mu veya senin gözlemlediğin herhangi bır sıkıntısı

• Forum girişleri 598

26.Tem.2014 04:52:12 via App

Ahmet Mert Kalem

ali abi peki one m8 ısınıyor mu veya senin gözlemlediğin herhangi bır sıkıntısı

Isınma filan yok telefonun tasarımı zaten kullanıcıya fazlasıyla mutluluk veriyor. Herhangi bir kasma da yasamadıgım gayet stabil ve tasarım sampıyonı bır telefon. Androıdın Iphone u dur htc