SAMSUNG HARİCİNDE HANGİ TELEFONU ALMALIYIM

• Cevaplar:29
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 48

28.Tem.2014 01:35:09 via Website

ben 3 gb rami elite için bahsettim biraz eksik yazmısım hata bende htc yi cok büyütüyorsun gözünde bana kalırsa daha dün yerlerde sürünüyordu :)

• Forum girişleri 598

28.Tem.2014 07:26:41 via App

Cocukca yorum yapmayın suraya. Şuan androıd ekosisteminin en iyi 3markasından biri htc. Nasıl samsung ve sony buyutuluosa htc de buyutulecek. Cunku en iyi uc telefondan biri şuan. M8 s5 z2

• Forum girişleri 25

28.Tem.2014 08:38:36 via App

abi iyi diyonda şimdi şöyle bi durum var 15 yaşındaki çocuğun 2.500 liralık telefon kullanması biraz abez kaçar onun için ben g3 de kara kıldım allah nasip ederse 1 ay içinde elimde olucak 3gblık versiyonunu almayı düşünüyorum gold ;) hadi bakalım hayırlısı

• Forum girişleri 48

09.Ağu.2014 05:21:32 via Website

Ali Aktaş

Cocukca yorum yapmayın suraya. Şuan androıd ekosisteminin en iyi 3markasından biri htc. Nasıl samsung ve sony buyutuluosa htc de buyutulecek. Cunku en iyi uc telefondan biri şuan. M8 s5 z2

bana cocukca yorum yapma diyen kişi kaç yaşında ve ne kadarlık bir android bilgisi var merak ettim.g3 de 3gb ram,S5 fiyasko ki samsungu oldum olası sevmedim,HTC daha dün çıkmıs bir telefon her ne kdr android htc ile doğmus olsada ellerindeki cevheri kullanmayı öğrenemediler Oppo bana göre asıl alınacak telefondur ya türkiyede yok sony yine bana göre telefonun hasını üretir ama bilerek yeni birşeyler üretmeye calısmaz çünkü bunun büyük bir risk oldugunu bilir... bu arada yaşım 24

— değiştirilme tarihi 09.Ağu.2014 05:26:06

• Forum girişleri 598

09.Ağu.2014 13:36:57 via App

ali şenol

Ali Aktaş

bana cocukca yorum yapma diyen kişi kaç yaşında ve ne kadarlık bir android bilgisi var merak ettim.g3 de 3gb ram,S5 fiyasko ki samsungu oldum olası sevmedim,HTC daha dün çıkmıs bir telefon her ne kdr android htc ile doğmus olsada ellerindeki cevheri kullanmayı öğrenemediler Oppo bana göre asıl alınacak telefondur ya türkiyede yok sony yine bana göre telefonun hasını üretir ama bilerek yeni birşeyler üretmeye calısmaz çünkü bunun büyük bir risk oldugunu bilir... bu arada yaşım 24

yaş olmus 24 ama yapay zeka sifir. kultur meselesi yavrum

• Forum girişleri 48

09.Ağu.2014 21:01:00 via Website

evet aramızdaki kültür mesafesi uzakdoğu kdr uzak everest tepesi kdr da uzun daha çıkacağın uzun bir tepe var önünde
1-Saygılı ol ki saygı göresin
2-Saygılı ol ki kaliten artsın
3-Saygılı ol ki karsındakinden sevgi göresin
Bu 3 maddeyi kulağına küpe olarak tak ki adamlıgını görelim(Kalitesiz insanların geneli senin gibi konusan cocuklardan meydana geliyor ztn)

• Forum girişleri 598

10.Ağu.2014 00:59:03 via App

o kupeyi sen tak. benim adamligimda o tarz seyler yok. bana bunu diyen adama bak. peygamber misin ?

• Forum girişleri 598

10.Ağu.2014 01:00:11 via App

ben adam gibi adamlara gereken inceligi gosteriyorum. cakallara gelince de boyleyiz gerektigi gibi hersey

• Forum girişleri 48

10.Ağu.2014 02:13:51 via Website

Ali Aktaş

o kupeyi sen tak. benim adamligimda o tarz seyler yok. bana bunu diyen adama bak. peygamber misin ?

Sen sadece kendini herşeyi bilen biri olarak görüyorsun bence.Aslında hiçbirşey bilmeyen birisin ... :)ha ayriyetten neden 2 defa yorum yapdın dogrular sana yanlıs mı geldi yoksa neyse polemiğe girmiyeceğim senle