Batarya şarj cihazı

• Cevaplar:12
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 125

19.Tem.2014 23:31:33 via App

arkadaşlar merhaba. note 3 üm için ayrıca bi batarya alıcamda böyle sony foto makinelerinde olan pil şarj etme cihazının note 3 pilleri için olanı varmı ? teşekkürler.

• Forum girişleri 48

21.Tem.2014 18:47:05 via Website

ne yazıkki böyle bir cihaz note 3 için cıkmadı ancak iphone samsung gibi telefonlar için kılıflı piller var (hem iyi fikir aslında note3 için böyle bir cihaz yapmak lazım iyi satılır :)

• Forum girişleri 598

21.Tem.2014 19:35:10 via App

Alp dedigin cihaz var. Yalnız Turkiyede bulamazsın ben yurtdısındaym burada var biliyorum. Kucuk plastik kutu pil i içine koyuyorsn sarj oluyor

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 39

22.Tem.2014 10:28:15 via App

S4 için vardı k600 kodu ile başlayan bir üründü. Hem batarya şarj aleti hem de batarya geliyordu. Note 3 için de gelmesi iyi olur.

• Forum girişleri 6

22.Tem.2014 11:39:36 via App

Tam ne demek istediğini anlamadım ama harici şarj üniteleri var. powerbank gibi. mesela romoss un ürünleri var. Note 3 bendede var.romoss sailing 5 modelini aldım. 13000 mAh ama boyut biraz büyük seyahat için ideal. küçük modelleride var. çift çıkış var benim romoss da. 5V 1A ve 5V 2.1A gibi. 2.1 den elektrik prizi gibi şarj oluyor.

• Forum girişleri 125

22.Tem.2014 20:13:01 via App

yani şimdi harici şarj ünitesi derken bataryayımı çıkarıp şarj ediyoruz yoksa komple telefonumu şarj ediyoruz ?

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 39

22.Tem.2014 21:14:42 via App

Alp Tuna Kurtoğlu

yani şimdi harici şarj ünitesi derken bataryayımı çıkarıp şarj ediyoruz yoksa komple telefonumu şarj ediyoruz ?

Şöyle düşün; bir tane telefonla gelen batarya var, bir tane de ekstra bataryayı şarj etmek için yapılmış ünite var. Örneğin telefonla bir bataryayı şarj ederken diğer şarj ünitesiyle de ekstra bataryayı şarj ediyoruz.

• Forum girişleri 6

24.Tem.2014 10:41:19 via App

Alp Tuna Kurtoğlu

Benim dediğim olay şöyle oluyor ; Telefonun bataryasını çıkarmıyorsun harici şarj ünitesinden kablo vasıtası ile telefonu şarj'a takıyorsun yani telefonu kullanabilirsin aynı zamanda şarj oluyor