Herkesin Hayeli Olan Bir Uygulama Marketi(BlackMart)

• Cevaplar:11
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 22

20.Tem.2014 23:16:09 via Website

Blackmart bu sürümü virsüssüzdür ancak indirip ve kurduktan sonra sizden güncelleme istiyecektir Güncellemeyin!!! cünkü diyer tüm güncellemeli virüslüdür ve istediginiz tüm ücretli ve ücretsiz hatta play store da bile bulunmayan uygulamalari indirebilirsizin :) 1 yıldan uzun süredir kullanıyorum
link: http://www43.zippyshare.com/v/97529215/file.html

• Forum girişleri 598

21.Tem.2014 06:17:02 via App

Tamamiyle çöp bu marketler. Orjinal market varken siz siz olun baska marketten bıse ındırmeyın. Kullanıyorsunz sonra nıye telefonm donup kalıo nıe bole nıe sole dıosunz

• Forum girişleri 22

21.Tem.2014 19:20:19 via App

Ali bey ben bu marketi 1 yildan fazla oldu kullanali ve ucretli orjinal uygulamamalari hicbir sıkınt yaşamadan idirip kuruyorum ve her hangi bir donma da yapmiyor.

• Forum girişleri 22

21.Tem.2014 19:23:27 via App

Peki Ali bey siz hoşunuza giden bir ucretli uygulmaya, faln miktarda para ödeyip mi aliyosunuz ben bunu yapmiyorum bile. Ön yargidan önce bi deneyin derim sonra yorum atiniz. Saygılar :)

• Forum girişleri 598

21.Tem.2014 19:31:44 via App

Param var alıyorum evet. Bılıorz herhalde ucretlı bıcok uygulamanın orda ucretsız oldgnu. Siteye yonlenirken nedense antıvırus programları alarm verir guvenlıgınz ıcın erısımı engelledık dıye. Sistem i yavaslatan en buyuk etkendir androıdde bu tarz yerlerden uygulama indirmek

• Forum girişleri 12

22.Tem.2014 01:07:05 via App

kardes bende kullaniyorum bu marketi de benim kullandigim surumde oyunlarin geneli indiriliyor fakat calismiyor senin paylastigin surum de oyunlari rahat bi sekilde kullana biliyo musun???

— değiştirilme tarihi 22.Tem.2014 01:08:38

• Forum girişleri 6

22.Tem.2014 11:45:27 via App

Black marketi uzun zamandır kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yok. Son sürümede güncelledim. virüs filan yok. Sadece reklam var. onuda adaway gibi programlarla engellersiniz. ben engelledim son sürüm blackmart kullanıyorum. oyun için şöyle söyliyim her oyun çalışmaz çünkü her oyun apk dan ibaret değil obb dosyalarıda gerekir. oyunları forumlardan bulabilirsiniz. ücretli uygulamaları kullanıyorum problem yok çok virüsten korkuyorsaniz virüs uygulaması kurun olsun bitsin.

• Forum girişleri 22

23.Tem.2014 22:37:46 via App

evet ama yüksek boyutlu yane 1,50 gb gibi oyunlari ordan indrimiyoru yane hic denemedim

• Forum girişleri 1

01.Ağu.2015 15:48:43 via Website

Blackmart oyunun icerik obb dosyasini indirmez. Sadece oyun yada uygulama apk'dini indirir. O yuzden obb dosyali oyunlar calismaz

• Forum girişleri 122

01.Ağu.2015 16:51:22 via Website

uygulama indiriyorum onlarda çalışmıyor hocam

• Forum girişleri 79

02.Ağu.2015 00:49:48 via App

ha pazarda domates calmissiniz, ha paralı uygulamayı para vermeden dolambaç ile satın calmissiniz , hırsızlık bir ekmekle kahpelik bir öpmekle...

• Forum girişleri 488

03.Ağu.2015 08:33:30 via Website

Mustafa ALKIŞ

Ali bey ben bu marketi 1 yildan fazla oldu kullanali ve ucretli orjinal uygulamamalari hicbir sıkınt yaşamadan idirip kuruyorum ve her hangi bir donma da yapmiyor.

Bu uygulamayı bir fiil 3 senedir kullanıyorum her hangi bir sıkıntı yaşamadım. Ben kendi sitesinden indirmeyi tercih ediyorum. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..