Samsung Galaxy S3 mini — S3 Mini Stock Rom 4.3 Kesinlikle Deneyin.

• Cevaplar:196
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

05.Ara.2014 18:07:48 via Website

slm kardeş bu rom s3minin GT i8200 içinde uygunmudur

• Forum girişleri 10

08.Ara.2014 21:38:43 via Website

Abi Allahın aşkına bir yardım et 3 gündür uğraşıyorum yapamıyorum.

• Forum girişleri 45

12.Ara.2014 19:34:12 via Website

Ayhan karasu

Hocam romu indiremedim linkte sorun var yeni link verirmisin

link yenilendi kardeşim

• Forum girişleri 1

13.Ara.2014 13:35:42 via Website

Bunu indirdik indirdikten sinra hem odinle yukleyip daha sonra sd karta mi atcaz rardan cikarcazmi

• Forum girişleri 45

13.Ara.2014 14:07:11 via Website

Hakan Yesilgoz

Bunu indirdik indirdikten sinra hem odinle yukleyip daha sonra sd karta mi atcaz rardan cikarcazmi

odinle clockrecowery yukliceksin sonra rardan cıkarmadan sd karta atıpp clockrecowery moddan yukliceksin

• Forum girişleri 1

14.Ara.2014 13:37:28 via Website

kardeş bu romun en büyük hatası bağlantı ve taşınabilir wi-fi alını taha veriyor yani kablosuz bağlantı ile bilgisayardan İnternet girmiyor ip yapılandırılamadı diye hata veriyor. ayrıca usb ve bluetooth ilede bağlantisı ile de İnternet girmiyor yine ip yapılandırılamıyor diyor. bu hata giderilebilirmi?

• Forum girişleri 1

15.Ara.2014 20:16:36 via Website

Mevlüt Kahraman

Arkadaşlar Bu kaynaktan istediğiniz v1, v2, v3, ve son olarak yeni çıkan v4 romunu indirebilrsiniz.. :)

Mevlüt Bey bilgiler için teşekkürler. Bu arada siz yüklediğiniz ve memnun kaldığınız rom versiyonu hangisi? Ayrıca yüklediğiniz ve pc nizde hala duruyorsa bu rom un checksumına bakıp bunu da verdiğiniz linkin yanına koyarsanız daha güzel olur. Bunu linkten indirenler aynı şeyimi indirdikleine bakıp kontrol edebiirler. İndirme hataları veya değişiklikler konusunda bu en emin yol.

• Forum girişleri 45

18.Ara.2014 21:24:18 via Website

kemal uygun

Mevlüt Kahraman

Arkadaşlar Bu kaynaktan istediğiniz v1, v2, v3, ve son olarak yeni çıkan v4 romunu indirebilrsiniz.. :)

Mevlüt Bey bilgiler için teşekkürler. Bu arada siz yüklediğiniz ve memnun kaldığınız rom versiyonu hangisi? Ayrıca yüklediğiniz ve pc nizde hala duruyorsa bu rom un checksumına bakıp bunu da verdiğiniz linkin yanına koyarsanız daha güzel olur. Bunu linkten indirenler aynı şeyimi indirdikleine bakıp kontrol edebiirler. İndirme hataları veya değişiklikler konusunda bu en emin yol.

Kemal bey benim yükleyipte memmun kaldıgım rom v3 cok akıcı ve güzel bir rom ufak tefek hatalrı var. bildirim cubugunda ama kullanıma engel yada takılacak bi hata değil. Benim tavsiye Ettiğim rom V3 olan yükleyip deneyin memmun kalmasanız değiştirirsiniz. Şuan evde olmadığım için diğer isteklerinizi yapamadım en kısa zamanda onlarıda yüklerim.

• Forum girişleri 8

21.Ara.2014 16:05:04 via Website

nolur bana şu romun başka linkini verin htcmania ve bu sitedeki link olmuyor başka yere upload edebilir misininiz her yerde aynı link var mega linki sıkıntı çıkarıyor bana lütfennnnnnnnnn

• Forum girişleri 8

21.Ara.2014 16:06:16 via Website

konu açan arkadaşım rica etsem benim bu sıkıntımı halleder misin? v3 linkini

— değiştirilme tarihi 21.Ara.2014 16:08:30

• Forum girişleri 45

22.Ara.2014 18:46:44 via Website

ozzy5454

Arkadaşım malesef suan icin bunu yapamıyorum. sitedeki linklern dısında başka yerde yok bu rom. upload edemiyorum suan rom dosyası evdeki pcmde unv. oldugum için upload edemiyorum. Sen bi şekilde yüklemeye çalış sitedeki linkler güncel link ve hatasız. yükleme sırasında hata yapıyor olabilirsin belki.

• Forum girişleri 8

23.Ara.2014 00:26:14 via Website

indir diyom kalıyor indirme yapmıyor bnde sıkıntı varda bu siteden indiremiyom :(

• Forum girişleri 8

23.Ara.2014 03:33:58 via Website

Mevlüt Kahraman

ozzy5454

Arkadaşım malesef suan icin bunu yapamıyorum. sitedeki linklern dısında başka yerde yok bu rom. upload edemiyorum suan rom dosyası evdeki pcmde unv. oldugum için upload edemiyorum. Sen bi şekilde yüklemeye çalış sitedeki linkler güncel link ve hatasız. yükleme sırasında hata yapıyor olabilirsin belki.

ilginiz için teşekkürler sorunumu hallettim :)

• Forum girişleri 3

25.Ara.2014 14:51:50 via Website

Türkçeyse yüklicem bilgisi olan söyleyebilirmi

• Forum girişleri 45

25.Ara.2014 15:12:50 via Website

ozzy5454

Mevlüt Kahraman

ozzy5454

ilginiz için teşekkürler sorunumu hallettim :)

Sorununuzun halledilmesine sevindim tesekkurler :)