Samsung Galaxy S3 mini — S3 Mini Stock Rom 4.3 Kesinlikle Deneyin.

• Cevaplar:196
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 45

08.Oca.2015 19:42:07 via Website

Sercan

hocam sadece son bişey istiyorum. Eğer varsa romu yükleyecegim. Ayarlar-uygulamalara girip herhangı bi uygulamaya tıkladıgınızda "Sd Karta Taşı" seçenegi çıkıyormu ?
Birde linkler kırık nasıl indirecegim başka link yok mu

Hayır malesef o özellik yok bildiğim kadarıyla, ama google playden appsd uygulamasını indirip deneyebilirsiniz. Linkler sağlam Kontrol edildi.

— değiştirilme tarihi 08.Oca.2015 19:46:08

• Forum girişleri 45

08.Oca.2015 19:43:57 via Website

Sercan

İndirdim rom u ama fotoğraflardaki gibi değil nedense.V2 romunu yükledim ayarlar sekmesi falan setting geliyo bitane kasıyo v3 pc inde varsa bi yere upluad edip verebilirmisin

v2 ile v3 romu farklıdır,resimlerde görülen rom v3 romudur tamamı ile Türkçedir . sitedeki linkten indirebilirsiniz.

• Forum girişleri 2

08.Oca.2015 20:05:20 via Website

Hicbisey bilmiyorum şuan odinlemi aticam benim icin anlatim yaparmisin ve telefon 0 laniyomu

• Forum girişleri 45

08.Oca.2015 21:25:31 via Website

kerem guneri

Hicbisey bilmiyorum şuan odinlemi aticam benim icin anlatim yaparmisin ve telefon 0 laniyomu

Root işlemini yaptıysanız rom yükleme işi kalmış demektir.Yapmanız gereken indirdiğini romu sd karta atmak daha sonra telefonu kapatmak.Şimdi ses açma+home+kilit tuşuyla cmw moda girmek oradan wipe cache ve wipe factory reset yapacaksınız.Bu işlemlerden sonra sd karta attığınız romu yine cmw moddan install zip from sdcart menüsünden seçerek yükleyeceksiniz sorunuz olursa yazın. Daha çok bilgi isterseniz sitede detaylı anlatımlar mevcut biraz araştırısanız bulabilirsiniz.

• Forum girişleri 6

10.Oca.2015 20:45:43 via Website

Dostum teşekkür ediyorum link kırık değilmiş başka tarayıcı da çalıstırdım oldu.Romu kurdum çok güzel teşekkür ederim ilgin için :)

Bu arada birde Güncellenmiş o multi windows falan kaldırmıslar nfc falan duruyor ama basılmıyor yinede çok güzel çalısıyor yeni ekran görüntülerini at istersen

— değiştirilme tarihi 10.Oca.2015 20:46:48

• Forum girişleri 45

10.Oca.2015 21:00:58 via Website

Sercan

Dostum teşekkür ediyorum link kırık değilmiş başka tarayıcı da çalıstırdım oldu.Romu kurdum çok güzel teşekkür ederim ilgin için :)

Bu arada birde Güncellenmiş o multi windows falan kaldırmıslar nfc falan duruyor ama basılmıyor yinede çok güzel çalısıyor yeni ekran görüntülerini at istersen

Ben tesekkür ederim beğenmene sevindim. Bu aralar biraz meşgulüm en kısa zamanda atarım.

• Forum girişleri 1

13.Oca.2015 03:25:28 via Website

CWM veya TWRP'den wipe cache ve wipe factory reset yapıp flaşlayın. kardes burayı anlamadım yardımcı olurmsun

• Forum girişleri 45

13.Oca.2015 11:10:13 via Website

Salih Akyol

CWM veya TWRP'den wipe cache ve wipe factory reset yapıp flaşlayın. kardes burayı anlamadım yardımcı olurmsun

Dostum cwm yuklediysen telfonu kapatıp (ses acma,home tuşu ve power tusuna) aynı anda basıcaksın.Karşına recowery menusu gelicek ordan wipe cache ve wipe factory reset yapıcaksın. ardında install zip from sdcart menüsünden hafıza kartına attığın rom dosyasını bulup seciceksin yukleme işlemini bitireceksin.

• Forum girişleri 3

18.Oca.2015 18:52:34 via Website

Kardeşim sa ben verdiğin şu linke girdim indirdim dosyayı fakat rar dan çıkartırken uyarı verdi 3 dosya bozuk diye ?! Bana sorunsuz dosya linki verebilir misin ?

• Forum girişleri 1

18.Oca.2015 20:55:00 via Website

Hocam s3 mini telefonum var 4.4.2 rom u yukledim begenmedim bunun uzerine szin verdiginiz 4.3 romunu indirdim yukleyemeyorum recovey modla yardimci olurmusun

• Forum girişleri 1

18.Oca.2015 22:44:22 via Website

odin ile sonrasında ne yapmalıyım?
image

— değiştirilme tarihi 18.Oca.2015 22:49:54

• Forum girişleri 45

19.Oca.2015 10:30:28 via Website

cihat öz

Kardeşim sa ben verdiğin şu linke girdim indirdim dosyayı fakat rar dan çıkartırken uyarı verdi 3 dosya bozuk diye ?! Bana sorunsuz dosya linki verebilir misin ?

Link saglam arkadasim dosyayi indirirken sorunlu indirmisindir internet baglantisi filan kopmustur. Yada tarayicindan kaynaklanabilir. Guvenilir bir internetle tekrar indirmeyi dene.

• Forum girişleri 45

19.Oca.2015 10:31:24 via Website

Mesut Çakır

Hocam s3 mini telefonum var 4.4.2 rom u yukledim begenmedim bunun uzerine szin verdiginiz 4.3 romunu indirdim yukleyemeyorum recovey modla yardimci olurmusun

Hocam sitede detayli anlatimlar mevcud oralardan rom yukleme rehberlerine bakabilirsiniz.

• Forum girişleri 45

19.Oca.2015 10:33:08 via Website

Harun Untgn

odin ile sonrasında ne yapmalıyım?
![image][1]

[1]: https://fscl01.fonpit.de/userfiles/6936230/image/uploadedImage1421617744358.png
Telefonunuz rootlu ise eger odinle isiniz yok hocam. Romu recowery moddan yuklemelisiniz. Bunun icinde sitede anlatimlar mevcut. Yararlanabilirsiniz.

• Forum girişleri 45

19.Oca.2015 10:35:35 via Website

Arkadaslar artik s3 miniyi degistirdim. Zenfone 5 e gectim. Yine konuyla ilgili yardimci olmaya calisirim sizlere elimden geldigince. Sorulariniza gec cevaplar verirsem kusura bakmayin herkese iyi gunler.

• Forum girişleri 2

20.Oca.2015 09:04:39 via Website

Cihat Arkadaşıma Katılıyorum rardan çıkarırken 3 tane dosya bozuk hatası alıyorum dosyayı yenileyip upload ederseniz seviniriz.

• Forum girişleri 2

20.Oca.2015 09:05:32 via Website

Mevlüt Kahraman

Mesut Çakır

Hocam sitede detayli anlatimlar mevcud oralardan rom yukleme rehberlerine bakabilirsiniz.

Cihat Arkadaşıma Katılıyorum rardan çıkarırken 3 tane dosya bozuk hatası alıyorum dosyayı yenileyip upload ederseniz seviniriz.

• Forum girişleri 3

20.Oca.2015 15:41:07 via Website

Burak Akdemir

Mevlüt Kahraman

Mesut Çakır

Aynen mevlüt bak tek sorun bende değil

• Forum girişleri 45

20.Oca.2015 19:44:49 via Website

cihat öz

Burak Akdemir

Mevlüt Kahraman

Mesut Çakır

Aynen mevlüt bak tek sorun bende değil

arkadaşlar en kısa zamanda sorunsuz linki yüklemeye çalısıcam teşekkürler.