s4 mini pil sorunu

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

23.Tem.2014 13:53:18 via Website

arkadaşlar 2 hafta önce aldığım s4 mini telefonum gece tüm uygulamaları kapatım şarjdan %100 olarak çıkartıyorum sabah kalktığımda şarj %75 kalmış görüyorum sizce sorun var mı yoksa normal mi?

• Forum girişleri 29

27.Tem.2014 21:29:37 via App

Ayarlar baglantilar diger ayarlar mobil veri şebeke modundan yalnizca gsm yapip bide oyle denerseniz belki duzelebilir.

• Forum girişleri 48

28.Tem.2014 01:46:10 via Website

samsung bir telefonun varsa at cöpe gitsin şimdi bana kızacak olan arkdaslar vardır iyi güzel telefonu yapıyorlarda parçaları ve bataryaları cok dandik bir ara samsung gt 9070 p telefonum vardı garanti için kızılaya götürdüm herkes samsung telefonlarını getirmiş kiminin bataryası şişmiş kiminin ekran donmus işlemiyormus hele kızın biri yeni s4 almıs 1 hafta olmus gece sarjdayken telefon kapanmıs daha da acılmamıs

• Forum girişleri 29

28.Tem.2014 14:17:44 via App

ali şenol

samsung bir telefonun varsa at cöpe gitsin şimdi bana kızacak olan arkdaslar vardır iyi güzel telefonu yapıyorlarda parçaları ve bataryaları cok dandik bir ara samsung gt 9070 p telefonum vardı garanti için kızılaya götürdüm herkes samsung telefonlarını getirmiş kiminin bataryası şişmiş kiminin ekran donmus işlemiyormus hele kızın biri yeni s4 almıs 1 hafta olmus gece sarjdayken telefon kapanmıs daha da acılmamıs

hocam herkesin zevki farklı. lütfen yardımcı olmayacaksanız gereksiz yorum yapmayınız :)

• Forum girişleri 48

29.Tem.2014 18:05:38 via Website

bu samsung telefon alacaklara benden bir tavsiyedir tabi renkler ve zevkler tartışılmaz
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

— değiştirilme tarihi 29.Tem.2014 18:20:02

• Forum girişleri 2

05.Eyl.2014 23:11:26 via Website

Aynen hocam benim de telefon yeni. Şarjı bitti kapandı. Taktım şarja ne bir titreme ne bir haraket.