LG G3 iLK izlenim

• Cevaplar:1
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

23.Tem.2014 23:37:30 via Website

LG G3 İLK KULLANIM SONRASI İZLENİMLER
DİZAYN VE CONFOR 10/8
Kullanılabilirliği çok rahat, ekranı büyük olmasına rağmen diğer telefonlardan daha ergonomik bir dizaynı var. Dış ortamda telefonu kullanırken elbet daha dikkat edilmeli. Sony kadar sağlam bir materyale sahip olduğunu düşünmüyorum.
BATARYA ÖMRÜ 10/7
Normal bir kullanıcı için bir günü rahatlıkla çıkarıyor. Yüksek performansta kullanıldığında ( wifi,mobil veri,camera,oyun vesayre) 6 saat gibi bir süre gidiyor. Batarya performansı bence gayet başarılı.
CAMERA FOTOĞRAF 10/5
Kamera çok başarılı çekimler yapmasına rağmen fonksiyonel değil. Eğer bir Samsung S5’i ya da Sony’nin camera arayüzünü görseniz bunlar LG’de olsa neler yapardık derdiniz. Yani LG kullanıcıyı çok fazla otamatik çekime yönlendirmiş. Manuel seçenekler yok denilecek kadar az.
EKRAN 10/7
Ekran başarılı renkler gayet hoş ve yüksek çözünürlüklü videolar çok mükemmel görünüyor. Oturupta telefonunda film izleyen var ise çok iyi.
VIDEO KAYIT 10/8
Odaklama çok iyi başarılı video kayıt yapıyor.
ARAYÜZ 10/6
Kesinlikle arayüzün gelişmesi lazım. Arada takılmalar oluyor. Güncelleme yayınlayarak bu problemler elbet hallolacaktır. Tema seçenekleri neredeyse sıfır. Eğer ben 16 yaşımdaki yeğenime telefon güzel görünsün diye bu temaları indirmek istiyorum dersen bir 50 tane tema var. Ya benim ne işim var kedi ile köpek ile karakter ile ayıcık ile. Bence daha sade ve clasic temalar eklenmeli. Klavye hoş olmuş çünkü kişiselleştirilebiliyor. Kelime önerileri kısmı kullanışlı değil, alfanumerik klavye kullanıcısı olarak T9 yetersiz. Bu yüzden TouchPal X tek geçerim. LG’ye de çok yakıştı.
UYGULAMALAR
Kullanılmayan uygulamalar var üç tane taraycı koymuş. Ram kullanımı çok yüksek %62.

• Forum girişleri 13

01.Ağu.2014 19:01:36 via App

arayüz sıkıntı acaba ne zaman gönderirler güncelleme.ekran renkleri soluk kötü gibi.kaliteli film izlerken su gibi şarj yiyor.aldık ama pişman olmayız inş.sağlam bi güncelleme istiyor telefon