HTC ONE M8 Mİ YOKSA LG G3 MÜ

• Cevaplar:51
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 446

08.Ağu.2014 02:32:17 via App

s4 zamaninda en iyi donanimdaki telefon s4du ama plastik olmasi kotu birsey soyle okadar telefon arasindan s4 2sn once oyunu acmasi onemli bisey degil hepside o oyunu aciyo simdi m8le g3 arasindada s4 kulladiktan sonra g3mu m8 derseniz m8 derim cunku sutde agzi yanan yogurdu ufleyerek yer onun icin ben m8 alirdim cunku 3gb degilde 2gb olmasi sorun degil telefonun kasasi onemli metale benziyen plastik yerine metal al daha iyi ayrica lg g3 kamera olarak g2 farki yok ayni kameranin ustunden degisiklik yapmislar fark yok dedigim ise tabiki lg3 .g2den daha iyi cekiyor ama kamera ayni kamera bide telefonu kullanmak deneyimin onemli ozelliklere bakilarak alinabilir ama telefonu kullanarak almakta fayda var simdi g3 aldik g4 ciktiktan sonra fiyati m8 gore daha cok dusucek imkanim olsa s4 satip m7 alasim var bide telefonu kullanip sattiginda ornek olarak lg g3 1000 sattigini dusunsek m8 1300 civarinda satarsin lg g3 ben hala 2k ekranda ilerki zamankarda sorun cikarcagini dusunuyorum ve o ekran 3000 yetebilir ama m8 2600 karsilasmasinda m8 daha uzun sure telefonu kullanirsin ekran ve uygulamardan dolayi lg g3 ekranini kisar kullanirsin ama ozaman zevk alamazsin ben daha 17 yasindayim belki yanlislarim olabilir herkezin fikrine saygi duymak duser

— değiştirilme tarihi 08.Ağu.2014 02:35:40

• Forum girişleri 598

08.Ağu.2014 06:20:47 via App

hamit sana gore cahil olan biri baskasina gore dogrulari konusuyor. sen mynet gibi sitelere aptalca guveniyorsun . benim 2.3ghz ve 2 gb ram li telefonum harikalar yaratiyor veyaratacakta. android l yi ilk duyuran yine benim htc . iki telefonu alip kurcalayan biri aradaki farki cok iyi anlarken sen anlamiyorsun.

Gerçekten çok bilgili olsan da, kendi kendine “ben cahilim’’ diyebilecek cesaretin daima olmalı.İvan Pavlov "ben cahilim !"

• Forum girişleri 48

09.Ağu.2014 02:26:00 via Website

Hamit çok güzel konusmussun ve acıklamıssın ustad ...anlayamıyorum ztn neden bu millet böyle( benim cihazım seninkinden iyi benim araba seninkinden iyi,benim sevgilim seninkinden güzel) kavgasına girer :))).Arkadaşım eline bir cihaz almakla onu kullanıp övmekle olmuyor ne yazıkki biraz öğrenmeye acık olsan ztn anlarsın hamit beyin ne anlatmaya çalıştıgını

— değiştirilme tarihi 09.Ağu.2014 02:30:22

• Forum girişleri 446

09.Ağu.2014 10:25:36 via App

bana diyosan ogrenmeye acik ol diye ben suan piyasadaki butun telefonlari kullandim hangi daha mutlu eder biliyorum

• Forum girişleri 446

11.Ağu.2014 19:54:35 via App

zevkine bagli hepsi birbirinden iyi telefonlar ama tek bahsedicek olursak lg g3 iyi telefon ama isinma cabuk yapiyo ve cok isiniyo 2k ekrandan dolayi ekrani kisinca isinma azaliyo ama ozaman 2k bir kari olmuyo bence 2k iyi ozellik ama suanli gereksiz telefonu yoran bi teknoloji oyunlarda kasma yapmiyo ama 2k oyunlar optimize geldigi zaman zorlanicak htc one m8de tasarimi ses kalitesi cok iyi ve ben kasasinda telefon al diyo ama biraz pahali fiyati birazda o fiyata kirpilmis donanimi diger telefonlara gore eksi bisey degil ama m8 diger tellerle ayni fiyata olsa cok iyi olurdu z2 gectigimiz zaman herseyi cok iyi 4kda resmen tel yaniyo cok zorliyinca telefon kapaniyo ama ben mesela 4k kullanmam saten oyle onemli bisey olmadigi surece videoda cekmiyorum ekran konusunde z ve z1deki ekrandan iyi sony o eksiyi kapatmis cok iyi demiyorum ama kitude degil o fiyata normal seviyelerde z2 tasarimida cok begeniyorum ben s5 gelirsek donanimda hic sikintisi yok bitek arayuzde hala sismeler oluyo ve ram 1800- 1400 civarinda kullaniyo 3 gb ram olsa iyi olurmus s5 cok iyi ama kasasi kotu 1 hafta kullandim cizildi hemen kasasi iyi olsa ve arayuzu sikintisiz olsa s5 alirdim ben genel olarak m8 biraz donanimi kirpilmis ama sorun yapmiyo ve hissettirmiyo ama fiyati biraz cok 1900 civarinda olsa iyi olurdu antutuda en iyi o cikiyo ama m8in haberlerde hile yaptigini duymustum ama cok onemli degil antutu benim icin deneyim onemli yani o cihazlardan hangisini alirsam daha mutlu olurum derseniz m8 veya z2 param yoksa z2 alirdim m8 lg g3 guzel donanimi cok iyi kagit uzerinde en iyileeinden ama 2k sorun cikarticak suanlik kili kilina yetiyo pil ful isikta cok fena 3000 mah bitiyo s5 almam cunku kasasi kotu kasasi iyi olsa s5 yani her telin eksileri var hangisi seni sorun etmezse o iyi z2nin 4kda isinmasi ve kapanmasi telin lg g3un 2kda yetmemesi ve cihazi cok zorlamasi s5 plastik kasasi m8in pahali olmasi kamera birazdaha iyi olsa iyi olurmus yani bunlardan sizi hangisi rahatsiz etmezse onu al

— değiştirilme tarihi 11.Ağu.2014 20:19:21

• Forum girişleri 446

11.Ağu.2014 20:38:20 via App

son olarak topliyicak olursak lg g3 2k eksi olmus ve telefonun performansini pili dusuruyor ve isinma cok oluyo kagit uzerinde cok saglam tel ama kagit uzerinde s5 arayuzde sismeler ve kasasi kotu m8 pek sorun cikarmadi bitek 5 ultra pixel kamera resim cekmeden once zoom yapinca cok bozuyo goruntuyu parada sikintiniz yoksa alin derim veya ben okadar para vermem diyosaniz ayri veya ne kadar sorunsuz olsada donanim o fiyata almam diyosan ayri z2 tek sorunu isinmasi 4kda cok isiniyo ve genel olarak kullanimda sorun olmuyo ve arka camin cabuk cizilmesi jeletin taktirmaniz lazim bide ben sarz girisinin kapakli olmasinin bi sureden sonra yipranmasi ve rahatsiz etmesi aslinda soyle birsey hepsi pahali cihazlar hic sorunu olmamasi lazim parayi copten cikarmiyoruz ben iphone 6 sabirsizlikla bekliyorum ekrandan dolayi sevmiyodum ekranida buyudugu zaman diger tellere gerek kalmaz

— değiştirilme tarihi 11.Ağu.2014 20:45:36

• Forum girişleri 25

12.Ağu.2014 09:11:46 via App

abi iyi diyon hoş diyon da benim kafamda lg g3 almak vardı sende diyon çok ısınıyo benim elimde şuan s4 var o da çok ısınıyo ısınmayan telefon yok zaten de g3ün tek eksi yönü çok ısınması mı ?

• Forum girişleri 25

12.Ağu.2014 09:13:18 via App

Bide g3ün başka eksi yönleri var mı ? senin bildiğin veya kullanım tavsiyelerin tüm eksi yönleri ?

• Forum girişleri 446

12.Ağu.2014 14:15:52 via App

soyle s4den daha cok isiniyo ve performansi dusuyo isindikca diger cihazlarda 2 kere ust uste antu actim digerleri 34binden 33 duserken lg g3 34binden 30 bine dusuyo oyunlardada 1 saatden fazla oynuyunca isinmadan dolayi performansin duatugunu hissediyorsun eksisi isinmasi ve cihazi etkilemesi su donanimda lg g3 diger telleri hep parcalar ama 1sene kullandiktan sonra oyunlara 2k destegi geldigi zaman teklemeler olucaktir telde 2k guzel ama ben cok kullanmadim ful isikta cunku sarji cok kullaniyo isinma v.b seyler oluyo ama yani aldiginda ilk bi sene sorunsuz kullanirsin telefonu eksisi isinma degil 2k ekran olmasi bence baska eksisi yok hoparlor sesi fena m8 kadar olmasada 2.ci ses kalitesi o telefon kamerada ust seviye telefonlarla ayni ama en iyisi degil lg g3 kesin alcam diyosan 3gb versiyonunu al cunku 2g versiyonunda telefon cok zorlaniyo

• Forum girişleri 446

12.Ağu.2014 17:30:25 via App

Bide senin kararin ama s4 birakip baska tel almaya gerek varmi

• Forum girişleri 25

12.Ağu.2014 22:34:36 via App

abicim s4 yaptığım en büyük hataydı be hiç memnun değilim telefondan. Samsung dan soğuttu yemin ederim. ben ya g3 alırım ya da z2 alırım bilmiyorum !?

• Forum girişleri 446

12.Ağu.2014 23:52:26 via App

ayn s4 basta kotuydu ama ben suan memnunum telefondan ama z2de lg g3de ikiside ayni sekilde isiniyo z2 cok isininca kapaniyo ama isinirken performansi cok dusmuyo lg g3de isiniyo cok isininda performansi dusuyo ben z2 al derim ama benim zevkime gore oyle senin iki telefonuda kullanman lazim alman icin

• Forum girişleri 446

13.Ağu.2014 00:06:59 via App

neden z2 dedigim ise 3200 mah ve ful hd ekran g3 2k ekran ve 3000mah olmasi ve kullanimdada z2 acik kalma konusunda iyi bitek seni z2 almaman icin z2 16 gb lg g3 32 biliyosun s4 8 gb sana kaliyo ve yetmiyo z2de 10 civarinda kaliyo belki almaman icin neden olabilir

• Forum girişleri 13

13.Ağu.2014 21:33:24 via App

hamit bey bayagi ayrıntılı bilgiye sahipsiniz galiba.bende htc one x kullaniyordum zamaninda.iyi telefondu.simdi lg g3 aldim 2gb versiyonu ama bayagi sıkıntı var arayuzde telefon sürekli takılıyor bu normal değil sanırım acaba 2gb ram bu donanımı yada yazılımı kaldırmıyor mu.yada yazılım guncellemesiyle takılma sorunu aşılır mi yada napalim 3gb versiyonunu mu alsaydık acaba niye takılıyor ki bu iyi deli telefon diye aldik ama ...tskkrler

— değiştirilme tarihi 13.Ağu.2014 21:44:08

• Forum girişleri 4

06.Eyl.2014 18:13:36 via Website

Ben m8 kullanıyordum. Ve hiç sevmedim. Simdi de g3 kullaniyorum g3 daha iyi ikisinide kulllanan biri olarak g3 diyorum g3 ekarinda oklari gizkeme secenegi var ekrani tam kullanabiliyorsun m8 den cok daha az isiniyo m8 ates gibi oluyodu kizil otesi ile. Kumanda ozelligi var menu de aroma daha çok. Kişiselleştirme. Seçenekleri cok cok fazla resimleri m8 den daha güzel.smar tips ve mesajlarin bildirim kutusunda gekebilmesi seski araysni soyleme ve messj okuma arama internet vs bi cok uygulamanin kucuk boyutlarda ticket seklinde acilabilmesi uygulamaların seffaflik ayari olması fln g3 un m8 den Daha cok üstünlüğü var akluna gelen su an icin bunlar

— değiştirilme tarihi 06.Eyl.2014 18:30:49

• Forum girişleri 4

06.Eyl.2014 18:38:29 via Website

M8 in aksesuar kılıf fln bulmak cok zor bulamadim root yapmak ölüm. Hele s off u 2 ay ugrastim olmadi brick ettim tamirinden anlayan teknik servis yok g3 te rot ve roma gerek bile yok çünkü. Rom yapanin ekleyebileceği. Bisey bırakmamışlar. Herseyi koymuşlar zaten

• Forum girişleri 4

06.Eyl.2014 18:40:50 via Website

G3 ve note 3 kiyasina gelince. Note un yapip g3 un yapamadığı bi sey soyleyin ben g3 un yapıp notun yapamadığı 10 sey sayarim

• Forum girişleri 4

06.Eyl.2014 18:49:01 via Website

Mehmet Bulkac

hamit bey bayagi ayrıntılı bilgiye sahipsiniz galiba.bende htc one x kullaniyordum zamaninda.iyi telefondu.simdi lg g3 aldim 2gb versiyonu ama bayagi sıkıntı var arayuzde telefon sürekli takılıyor bu normal değil sanırım acaba 2gb ram bu donanımı yada yazılımı kaldırmıyor mu.yada yazılım guncellemesiyle takılma sorunu aşılır mi yada napalim 3gb versiyonunu mu alsaydık acaba niye takılıyor ki bu iyi deli telefon diye aldik ama ...tskkrler

**bende .3 Gb ram olani var sorun yok donsa bile bataryayı sok tak düzelsin. Ya m8 donunca napcan. Gömülü batarya. Tel acilmiyo tus kombinasyonunu bilmiyosan yandin *