HTC ONE M8 Mİ YOKSA LG G3 MÜ

• Cevaplar:51
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 2

22.Eyl.2014 21:14:21 via Website

ben lg g3 almayı düşünüyorum ama bi türlü karar veremedim 2 gb ram mi yoksa 3gb ram versiyonunu mu alsam. bi süre sonra 2 gb ram kasar mı diye korkuyorum. sizin bu konuda bilginiz varsa paylaşır mısınız ?

• Forum girişleri 598

23.Eyl.2014 23:04:24 via App

Haşim Kılıç

M8 in aksesuar kılıf fln bulmak cok zor bulamadim root yapmak ölüm. Hele s off u 2 ay ugrastim olmadi brick ettim tamirinden anlayan teknik servis yok g3 te rot ve roma gerek bile yok çünkü. Rom yapanin ekleyebileceği. Bisey bırakmamışlar. Herseyi koymuşlar zaten

haşim bana getir m8 ini rootlayim. neresi zor arkadas yoksa ben farkli bir telefonmu kullaniyorum anlamadim. sense 6.0 da donma olayi asla yasanmaz. dunyadaki en stabil arayuz apple ve htc nin sense arayuzunde.

• Forum girişleri 298

24.Eyl.2014 22:34:40 via App

LG G3'ü pek bildiğimi söyleyemem, ama elimde1,5 senedir kulladığım HTC ONE M7 telefonum var...SAMSUNG'un S3, S4 ve S5 modellerinden daha hızlı ve stabil olduğunu test ettim...En son GOLD teknoloji markette S5'e kendi telefonumda halen kullanıyor olduğum Next Launcher'ı yükledim kastı telefon, inanamadım...Hakeza yeğenimin telefonu S4'te de öyle...Onun dışında telefonumda bir ara 400 uygulama yüklüydü, banamısın demedi telefon...iPhone stabilliğinde diyebilirim HTC ONE M7 için...

— değiştirilme tarihi 24.Eyl.2014 22:44:33

• Forum girişleri 442

11.Eki.2014 18:44:30 via App

sana sunu soyliyim eger almadiysan daha bence m8 al htc al arkana bakma kulandikca sasirtmaya devam ediyo.. yada soyle soyliyim samsung almada lg htc sony bunlardan birini tercih et derim

Android Candır

• Forum girişleri 3

19.Kas.2014 16:16:20 via Website

Lg g3 güncellemeleri ile akıcı duruma getirdi ısınma, donma, kasma, kapanma gibi sorunları kalmadı ve android 5.0 lolipop ilk alan telefonlardan biri şuanda polonyaya dağıtıldı..
1 ay içinde turkiyeye gelmesi bekleniyor samsung sony htc hepsine çalımı attı teşekkürler LG.

• Forum girişleri 1

28.Oca.2015 00:59:58 via Website

1. fiyat konusunda haklısın o da aldıgın kalitenin hakkıdır
  2. ekranı daha iyi olabilir ama sen full hd ile 2k ekran arasındaki farkı göremessin + benchmarklara bakarsan lg g3 ün en son sırada yer aldıgını görürsün ( 4 amiral gemisi arasından )
  3. 4k video mu cekicen kardes :D ful lhd neyinize yetmiyor telefonun hafizası 10 gb kalıyor zaten hafiza kartının da bit rate i yeterse..
  4. zevk meselesi 5 in kimseye yetmiyecegini sanmıyorum
  5. istedigi kadar ram olsun her türlü htc performansta öne gecer
  6. performansda htc öndedir..
  7. 2 decevabı var
  8. 11 gram daha agır diye mi şikayet ediyosun elinde tut da bi telefonu lüksün tadını anlarsın
  9. 400 mah farkı vardır ama kullanım sürelerini karşılastırırsan farkın cok olmadıgıgörüceksin
  • Forum girişleri 85

29.Oca.2015 02:02:14 via App

Bendeki AT&T sürümlü m8 hala 4.4.2 de kaldı bunun sebebini bilen var mı acaba?

• Forum girişleri 1

06.Nis.2015 13:48:33 via Website

Ali A.

one m8 turkiye icin Lollipop geldi az önce :)

ali kardeş yardım edermisin room yükleme için detaylı ..saol şimdiden

• Forum girişleri 2

07.Ara.2015 14:07:31 via Website

kardeş o kafayla apple en kötü firma adamlar hd kullanıo full bile değil ram yerlerde batarya küçük kamera bitik ama şimdi dersin o ios un güzelliği bende sana diorumki htc androidn apple ıdır ve cihaz m8 çok stabil bir telefon samsung ve lg arayüzde sıkıntı çıkarır şişme yaşar ram çok garcar önemli olan 3 gb 4 gb rm değil önemli olan ram tüketimi dilerse 500mb ram kosun ama bana stabilite hız sağlsın ve htc bunu yapıyor 2k ekran gerekssiz bizim tv bile full hd g3 kasa çatlama sorunu batarya sorunu çok bariz mağzeme kalitesiz m8 rakamların üzüerinde bir tel