Nexus 4 vs Turkcell T50

• Cevaplar:60
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 156

02.Ağu.2014 20:44:21 via App

Ya duruma göre bakıcam eğer nexus 4 e 5.0 gelirse yeni güncelleme hic satmam degistirmem belki bekliyorum bakalım

• Forum girişleri 304

02.Ağu.2014 22:28:58 via App

Bende de Nexus 4 var. Aynı sorunlar.. :( Isınma, kilit tuşu sorunu.. Ama 5.0 gelir büyük ihtimalle çünkü Google kaynak kodlarını yayınlamış.

• Forum girişleri 156

02.Ağu.2014 22:38:32 via App

Ya zaten gelirse şarj problemi biraz çözülür de yeterli değil kesin gelicekse satmam heralde ama bu ısınma problemi çok kötü oluyo telefonu tutamaz oluyorum belki güncellemd bi nebze bu problemi çözer

• Forum girişleri 304

03.Ağu.2014 12:14:52 via App

Vallaha bende öyle aşırı ısınma yok. Bütün gün elimde telefon oyun, internet.. Cam olduğu için daha fazla iletiyor ısıyı doğru ama beni rahatsız etmiyor. Ama bendeki sorun pil ömrü.. Günde 3 kere şarj eder oldum telefonu. :D İnşallah Android L gelir de bi el atarlar şu soruna.

• Forum girişleri 304

03.Ağu.2014 12:16:52 via App

He bu arada, nedense 1 aydır aşırı hızlı şarj oluyor benim telefon. İlk aldığım zamanlarda 2 saatte anca şarj oluyodu. Şimdi gözle görülür bi fark var. :D

• Forum girişleri 156

03.Ağu.2014 16:08:12 via App

Ya mesela ben şarja akşam yatarken takıyorum sabah çıkarıyorum bu bataryaya zarar verir mi?

• Forum girişleri 304

03.Ağu.2014 22:40:49 via App

Onur Er Bayraktar

Ya mesela ben şarja akşam yatarken takıyorum sabah çıkarıyorum bu bataryaya zarar verir mi?

Kesinlikle vermez. Artık akıllı telefonlarda Lityum İyon ve Polimer piller kullanılıyor. Yani şarj %100 olduğunda elektrik otamatik kesiliyor. ;)

• Forum girişleri 156

04.Ağu.2014 11:39:51 via App

Oo çok iyi, öğrendiğim iyi oldu :)

— değiştirilme tarihi 04.Ağu.2014 14:50:48

• Forum girişleri 48

09.Ağu.2014 02:55:32 via Website

bakalım görücez surda 1 sene sonra t50 liler nasıl patlıcak alanların ellerinde turkcellin en iyi yaptıgı telefon huawei ile yaptıklarıydı ZTE böyle bir telefonu yapacak olsa kendi Amiral gemisi olarak yapar satardı.GM güncellememi alıyor diye eleştirirken bişey yok ama TURKCELL t50 güncellemesi dediğimizde kolay mı canım telefona güncelleme atmak onun stabilitesi var telefona göre uyumlu hale getirmek var diye konusuyorsunuz.He bu arada GM KİTKAtA geçdi bende yükledim haberin yok sanırım :D

• Forum girişleri 48

09.Ağu.2014 03:14:27 via Website

Tunahan Doğan

Onur Er Bayraktar

Kesinlikle vermez. Artık akıllı telefonlarda Lityum İyon ve Polimer piller kullanılıyor. Yani şarj %100 olduğunda elektrik otamatik kesiliyor. ;)

Bak sen su işe ne kdr akıllıymıs bu Li-Ion ve Li-Po piller.Ne tür bir teknoloji varsa pillerde otamatik(otomatik ki budur doğrusu)otomatik olarak şarjı kesmez böyle bir özelliği yok.Heleki Li-Po pilleri gözünüzün önünde sarj edin cünkü patlama olsaılığı cok yuksekdir ve gerçekden bir evi kul edebilir.YENİ telefonların sarj aletleri en fazla 2-3 saatte dolduruyor sarjı en cok yapılan hata senin yaptıgın hata gece telefonu sarja takıp yatmak bataryanın ömrünü kısaltır ayriyetten telefonun pili az uyarısı verene kdr da sarja takma telefonunu yine batarjanın ömründen kısarsın ve mümkünse ne idüğü belirsiz sarj aletleri ve bataryalarıda kullanmayın ki ne telefona zarar gelsin ne de size Zİraa örn;2500 mAh batarjanın sahtesi,gerçekde 2000 mAh dır.SARJ Aletleride öRN:5.0V VE 1.0A sahtesinde bu degerler 5.5V VE 1.5A diyelim bu değerler çok küçük olsalarda telefonun içine giren akım oldugunu göz önünde bulundurursak cok tehlikeli olabilir.Herkesin dediğinede inanmayın.........

— değiştirilme tarihi 09.Ağu.2014 03:18:26

• Forum girişleri 446

09.Ağu.2014 03:25:50 via App

haberin yokla alakasi yok o senin yukledigin kitkat beta asamasindaki kitkat zte kendi amiral gemisi yaparsi diyosunda zte hem kendi yapap hemde baska sirketlere satan bir firma belki firma baska firmalara satinca daha cok kar ediyor bunu bilmek icin zte gidip sormak gerekir saten biz t50 dunyanin en iyi telefon oldugunu soylemiyoruz eksileri var ram 1 sd cark olmayisi ama 700 tl sekmentinde cok iyi bir telefon discoveryden ustun bir telefon yazilim olarak hic sikintisi yok sonra oyle eksik yama felan calismiyan yonleri duzeltme felanda olmadi telde sen yorum olsun diye yazmis gibisin t50 tasarim olarak 700 tl ustunde bir kalitesi var

— değiştirilme tarihi 09.Ağu.2014 03:26:27

• Forum girişleri 48

09.Ağu.2014 04:22:02 via Website

Can akcura

haberin yokla alakasi yok o senin yukledigin kitkat beta asamasindaki kitkat zte kendi amiral gemisi yaparsi diyosunda zte hem kendi yapap hemde baska sirketlere satan bir firma belki firma baska firmalara satinca daha cok kar ediyor bunu bilmek icin zte gidip sormak gerekir saten biz t50 dunyanin en iyi telefon oldugunu soylemiyoruz eksileri var ram 1 sd cark olmayisi ama 700 tl sekmentinde cok iyi bir telefon discoveryden ustun bir telefon yazilim olarak hic sikintisi yok sonra oyle eksik yama felan calismiyan yonleri duzeltme felanda olmadi telde sen yorum olsun diye yazmis gibisin t50 tasarim olarak 700 tl ustunde bir kalitesi var

ben daha iyi demedim discover'ye telefon alacak olanlara t50 tavsiye etmiyorum he surası var ben kötü telefon alınmaz demedim t50 ye FİYATINA göre pahalı dedim AMA sen yanlıs anlıyorsun beni.Ek olarak gerçekden iyi bir telefon alayım derseniz orta segment telefon almalısınız ve 1.300 tl yi gözden çıkarın derim...GM discovery beta aşamasında evet ama sözlerini tuttular ve 20 ağustos gibi kitkat güncellemesini yayınlayacaklar

— değiştirilme tarihi 09.Ağu.2014 04:24:38

• Forum girişleri 446

09.Ağu.2014 06:58:11 via App

sozlerini daha tutmus sayilmazlar beta ota ile gelmedi yani telefondan anlamayanlar bu guncellemeyi yukleyemiyecekler hatta haberi bile olmaz evet iyi tel 1300 tl iyi telefon alinir ama t50 fiyati iyi bence

— değiştirilme tarihi 09.Ağu.2014 10:23:14

• Forum girişleri 156

09.Ağu.2014 16:02:09 via App

ali şenol

Tunahan Doğan

Onur Er Bayraktar

Bak sen su işe ne kdr akıllıymıs bu Li-Ion ve Li-Po piller.Ne tür bir teknoloji varsa pillerde otamatik(otomatik ki budur doğrusu)otomatik olarak şarjı kesmez böyle bir özelliği yok.Heleki Li-Po pilleri gözünüzün önünde sarj edin cünkü patlama olsaılığı cok yuksekdir ve gerçekden bir evi kul edebilir.YENİ telefonların sarj aletleri en fazla 2-3 saatte dolduruyor sarjı en cok yapılan hata senin yaptıgın hata gece telefonu sarja takıp yatmak bataryanın ömrünü kısaltır ayriyetten telefonun pili az uyarısı verene kdr da sarja takma telefonunu yine batarjanın ömründen kısarsın ve mümkünse ne idüğü belirsiz sarj aletleri ve bataryalarıda kullanmayın ki ne telefona zarar gelsin ne de size Zİraa örn;2500 mAh batarjanın sahtesi,gerçekde 2000 mAh dır.SARJ Aletleride öRN:5.0V VE 1.0A sahtesinde bu degerler 5.5V VE 1.5A diyelim bu değerler çok küçük olsalarda telefonun içine giren akım oldugunu göz önünde bulundurursak cok tehlikeli olabilir.Herkesin dediğinede inanmayın.........

Tamam teşekkürler

• Forum girişleri 1

14.Ağu.2014 12:25:39 via Website

bak kardesim ben su an T50 kullanıyorum. nexus 4ten kesinlikle iyi olduğunu soyleyebilirim. su anki antipatin tahminim operator telefonu olmasından ama guncelleme dusecek mi sorusuna bakarsan note2 ye bile guncelleme gelmedi aklında olsun. anabant sürümleri desteklediği surece istediğin telefona istediğin guncellemeyi yukleyebilirsin. yukarda canın yazdıgı gibi tek sıkıntı 1 GB ram olması ve o da mobil cihazlar için hiçbir sekilde problem degil. 699 tl için alınabilecek en iyi telefon su an bu. kıbrıstaki lansmanda da bulundum. Xperia Z'den tek farkı su geçiriyo olması ve 1 gb ram olması

• Forum girişleri 156

15.Ağu.2014 10:54:18 via App

onurcan ozturk

bak kardesim ben su an T50 kullanıyorum. nexus 4ten kesinlikle iyi olduğunu soyleyebilirim. su anki antipatin tahminim operator telefonu olmasından ama guncelleme dusecek mi sorusuna bakarsan note2 ye bile guncelleme gelmedi aklında olsun. anabant sürümleri desteklediği surece istediğin telefona istediğin guncellemeyi yukleyebilirsin. yukarda canın yazdıgı gibi tek sıkıntı 1 GB ram olması ve o da mobil cihazlar için hiçbir sekilde problem degil. 699 tl için alınabilecek en iyi telefon su an bu. kıbrıstaki lansmanda da bulundum. Xperia Z'den tek farkı su geçiriyo olması ve 1 gb ram olması

Hıım telefonu zaten inceledim hızlı kasma felan yapmıyo en yüksek çözünürlükteki oyunlarda bile kasmiyo, görünümü de çok asil ram 1gb olmasa 2 olsaydi zaten o fiyata satılmazdı 1100 1200 lira felan olurdu dediğin gibi 699 liraya alinabilecek en iyi telefon

• Forum girişleri 446

15.Ağu.2014 12:40:35 via App

fark ettim ama %71 kaliyo ve iptal edince biraz cihazi zorladigi farkettim yuklemeden once iyice arastirmak lazim