sony xperıa z2 mı yoksa g3 mu yada bekleyıp ıphone 6 mı

• Cevaplar:17
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

02.Ağu.2014 00:29:21 via Website

arkadaslar son 1 aydır arasıtırıyorum g3 z2 arasında kaldım z2 de benı ceken bı sey var ama ıphone 6 da cıkmasına az kaldı bılgısı olan kısıler kullanıcılarından tavsıye ıstıyorum ve lutfen objektıf olun yanı elınızde var dıe bunu bunu demeyın alı aktas gıbı artısı eksısı dıye nıtelendırırsenız ve d.not: en son telefonum note 2 ıdı samsungta onermeyın en az 3 yıl kullanırım temız kullanıcıyımdıır basınızı agırttım ama son olarak alı aktas m8 al kurtul demesın ya o ıçı bos tenekeyı dusunmuyorum cok tesekkur ederım sımdıden

• Forum girişleri 156

02.Ağu.2014 08:13:19 via App

Bak arkadaşım eger para senin için problem degilse iphone 6 yı bekle 3200 liraya al ama bi fiyat araligim var diyosan sana tavsiyem z2 daha önce kullanmadım ama özellikleri çok iyi arayüzü felan da hem su geçirmiyo, g3 de z2 yi de kullanmadim ama özelliklerine bakarak yorum yapiyorum. Bence z2 daha iyi onu tavsiye ederim.

• Forum girişleri 598

02.Ağu.2014 17:23:36 via App

ozan cakmak

arkadaslar son 1 aydır arasıtırıyorum g3 z2 arasında kaldım z2 de benı ceken bı sey var ama ıphone 6 da cıkmasına az kaldı bılgısı olan kısıler kullanıcılarından tavsıye ıstıyorum ve lutfen objektıf olun yanı elınızde var dıe bunu bunu demeyın alı aktas gıbı artısı eksısı dıye nıtelendırırsenız ve d.not: en son telefonum note 2 ıdı samsungta onermeyın en az 3 yıl kullanırım temız kullanıcıyımdıır basınızı agırttım ama son olarak alı aktas m8 al kurtul demesın ya o ıçı bos tenekeyı dusunmuyorum cok tesekkur ederım sımdıden

Ulan ozan ne adamsın ya :D htc m8 kullanıorm bu ikisindende kaliteli bir cihaz. Madem seni fikrin farklı cıhazlar gidip alırsın içindeb birini. Ben sana ıphone bel baglama derim suan kasa degişio belli bir degişim içinde. Bence iphone istetenlerin 6s veya 7 be cıkarsa onu beklemelerınde fayda oldgnu dusunuyorum. Lg 3 ve sony Xperia z2 ye gelirsek. Bu iki telefonda snapdragon 801cipseti ile geliyor. RAM olarak g3 ün 3 gb lık modeli var. Buna karsın z2 2gb la yetinmiş. Fakat cevremden duydugum ve bu iki cihazı bizzat karsılastrmıs bırı olarak ram konusunda sony daha rahat. Sony nin arayuzunun avantajı bunlar. G3 cok fazla ram tuketmeye devam ediyor. Sanrm güncelleme ile bir mıktar gderebılırler ama orasıda mechul. Telefonda KAMERA ya onem veren birimisin? Ozaman tartısmasız en iyisi sony zaten. Gunduz efsane fotograf cekebılıyor ayrıca gece cekımınde deneme fırsatı bulmustum lg ile farkını ortaya koyuyor kamerada. Telefonda EKRAN senin için cok mu onemlı? Lg g3 un Qhd ekranıyla suan kımseye bas edemez. Renk doygunlugu muaazzam safhada. Telefon ekranına baktıgınzda cık zevj alacagnza emınım.gunes altında lg g3 sonye gore daha rahat kullanım ve gorme kolaylıgı saglıyor buda ufak bir dipnot.

İki cihazın TASARIMlari arasında somut farklar bulunuyor. LG G3′te metal bir dokunuşun tercih edilmiş olması dikkat çekerken, Sony Xperia Z2′nin kasasında kırılmaz cam ve alüminyum kullanılmış.

LG G3 146.3 x 74.6 x 8.9 mm.’lik boyutlara sahip. 149 gram geliyor. Buna karşılık 146.8 x 73.3. 8.2 mm.’lik bir kasaya sahip olan Sony Xperia Z2′nin ağırlığı 163 gram. LG G3′ün ekranının 0.5 inç daha büyük olmasına rağmen, iki cihaz arasındaki boyut farkının minimumda kalması LG’nin bir avantaji olarak görülüyor. LG G3 aynı zamanda daha hafif bir cihaz, ancak bu noktada Sony Xperia Z2′nin IP55 ve IP58 suya dayanıklılık sertifikalarına sahip olduğunu unutmamalıyız. Tasarım konusunda karar senın zevkler ve renkler tartısılmaz.

PİL e bakalım . LG G3′te 3000 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Sony Xperia Z2 3200 mAh kapasiteli piliyle bu alanda rakibine üstünlük sağlıyor. Gelelim SONUÇ A.
Ekran ve dahili hafıza konusunda LG G3 üstünlük sağlarken; Sony kamera, RAM ve pil kapasitesi konusunda rakibinin önünde bulunuyor. Her iki cihazda da aynı bağlantı özellikleri mevcut, ancak tasarım konusunda iki cihaz somut farklar bulunuyor. karar senin.. :D

— değiştirilme tarihi 02.Ağu.2014 17:23:53

• Forum girişleri 598

02.Ağu.2014 17:37:34 via App

HTC'nin akıllı telefonu One M8, alüminyum kasası ve güçlü donanımı ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştı. İlk hedeflerini gerçekleştirdiği düşünülen HTC'nin kullanıcı kitlesinin genişlediği ve One M8 sahiplerinin çok farklı yerlerden geldiği ortaya çıktı.

CompareMyMobile sitesinin yaptığı araştırmaya göre One M8 kullanıcıların neredeyse yarısı, (%46.2'si) Apple ve Samsung'dan gelmiş. One M8 sahiplerinin % 23.7'si eskiden iPhone 5 kullanırken, %8'inin Galaxy S4 kullanıcısı olduğunu ortaya çıkartan araştırma, One M8'i en çok tercih eden kitlenin eski iPhone kullanıcıları olduğunu da gözler önüne serdi.

Eski kullanıcıları kaybetmiyor
Araştırmaya göre HTC'nin kullanıcı kitlesini geliştirirken, eski kullanıcılarını da kaybetmediği, özellikle One X sahiplerinin telefonlarını yenilerken One M8'i tercih ettiği ortaya çıktı. Araştırmanın en ilginç detayı ise One M7 kullanıcılarının %13.2'sinin şimdiden One M8'e geçiş yapmış olduğunu açığa çıkartması oldu.

HTC kalitedir android in iphonudur :D satıs rakamları ve muthis kullanıcı kazanması herseyi acıga cıkarıyor :)

• Forum girişleri 446

03.Ağu.2014 01:40:49 via App

ali bey htc guzel iyi telefon o konuda bi sikinti yokta sanki m8 asiri ovumusunuz gibi geldi telefonu anlatmaktan cok telefonu kendi yapmissiniz gibi ovuyosunuz m8 kullandim cok guzel telefon ama biraz cok ovuyomussunuz gibi geldi saygilar

— değiştirilme tarihi 03.Ağu.2014 01:41:23

• Forum girişleri 598

03.Ağu.2014 05:49:37 via App

Dogru olanı ınsanlara begendırmek benım görevim. Suan en iyi telefon htc. Bir ara samsung tavsiye ediyotdum burada cunku rakıplerinde icraat yokttu en iyisi samsung tu.

• Forum girişleri 1

04.Ağu.2014 10:27:02 via Website

sony z2 ram i 3 gb. htc m8 inki 2 gb. batarya kalitesi nerdeyse sony 3 katı fazla gidiyor. daha ince ve 4k olayı cok iyi kamerası süper...nasıl olurda htc daha iyi olur anlamadım. bende cep tlf. nu arastırıyorum. kararsız kaldım.

• Forum girişleri 598

05.Ağu.2014 08:25:49 via App

telefonda hiz ve tasarima onem veriosan htc alirsin. cunku 2 gb ram yetio cunku sony ve lg gbi ram tuketmio fazla. benim sahsi gorusum 4k video suan cok gereksiz bise. ben hiz ve tasarimi sectim. rakamlara bakmadan

• Forum girişleri 5

06.Ağu.2014 10:22:19 via App

admin m8 ve g3 ün karşılaştırıldığı bir konu vardi neden kaldırıldı.sizde mi yoksa htc den para alıyorsunuz.bazı arkadaşlara kapak yapmıştım orda.

• Forum girişleri 598

06.Ağu.2014 12:57:29 via App

kapak mapak nasil konusma oyle. cocuk yuvasi olmus arkadas burasi . seviyeli konusun liseli ergen triplerine girmeyin. onune gelen ben sunu bliom ediom diyor.ne kadar kullandinizda bu telefonlari biliosunuz.youtube cocugusunuz hepiniz.izle ve konus.baska bi bk yok

• Forum girişleri 446

06.Ağu.2014 19:55:17 via App

beyler herkezin zevki farkli her telefonun artisi eksisi var hem kendinizden buyuk biriyle bir telefon icin birbirinizi kirmaya gerek yok

• Forum girişleri 3

06.Ağu.2014 21:43:59 via Website

Ali Aktaş

HTC'nin akıllı telefonu One M8, alüminyum kasası ve güçlü donanımı ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştı. İlk hedeflerini gerçekleştirdiği düşünülen HTC'nin kullanıcı kitlesinin genişlediği ve One M8 sahiplerinin çok farklı yerlerden geldiği ortaya çıktı.

CompareMyMobile sitesinin yaptığı araştırmaya göre One M8 kullanıcıların neredeyse yarısı, (%46.2'si) Apple ve Samsung'dan gelmiş. One M8 sahiplerinin % 23.7'si eskiden iPhone 5 kullanırken, %8'inin Galaxy S4 kullanıcısı olduğunu ortaya çıkartan araştırma, One M8'i en çok tercih eden kitlenin eski iPhone kullanıcıları olduğunu da gözler önüne serdi.

Eski kullanıcıları kaybetmiyor
Araştırmaya göre HTC'nin kullanıcı kitlesini geliştirirken, eski kullanıcılarını da kaybetmediği, özellikle One X sahiplerinin telefonlarını yenilerken One M8'i tercih ettiği ortaya çıktı. Araştırmanın en ilginç detayı ise One M7 kullanıcılarının %13.2'sinin şimdiden One M8'e geçiş yapmış olduğunu açığa çıkartması oldu.

HTC kalitedir android in iphonudur :D satıs rakamları ve muthis kullanıcı kazanması herseyi acıga cıkarıyor :)

yıne yapmmıssın yapacagını :D ama bılgıler ıcın cok tesekkur ederım sana ve dıer arkadaslara sanıyorum en bastan berı dogu telefonu takıp edıyomusum z 2 benım aradıgım hersey var 3 4 yıl kullanıcaagımı dusunursek zaten su ve toz olayı basında gelıyo tercıhlerımde ali bey sızde cok espırılı adamsınız sagolun katkınız ıcın ve herkez m8 alsın uzmeyın su adamı arkadass :))) adam haklı beyler dagılın :) m8 almıyosanızda z 2 alın hadı eyvallah

• Forum girişleri 598

07.Ağu.2014 01:34:56 via App

hayirli olsun diyelim o zman kardesm alacagin yeni telefon z2 😉

• Forum girişleri 8

15.Ağu.2014 15:48:46 via Website

g3 derim ben Lg baya iyi artık ya her konuda. Bende xperia z kullanıyorum memnunum ama xperia ikidebir telefon cıkartıyor z aldım 1 sene gecti z3 cıkıyor :D Suanda en iyi telefon g3 tartıışmasız bana kalırsa al gitsin

• Forum girişleri 1

24.Oca.2015 14:35:11 via Website

abi yakında telefon alcanmada seyde takıldım z2 mı lg g3 mu note 3 mu sıze zahme benı bı yonlendırın:)

• Forum girişleri 442

24.Oca.2015 14:50:29 via App

not 3 al g3 te performans sikintilari var

Android Candır

• Forum girişleri 12

06.Haz.2015 15:30:44 via Website

g3 almak yerine g2 almak daha mantıklı, doğru söylüyorsun, büyük sorunlar yok ama o paraya daha iyi performans vermesi gerekiyor.