Hangi telefon? Kararsızım yardım

• Cevaplar:17
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

05.Ağu.2014 11:28:10 via Website

Merhaba yeni bir telefon alicam fakat cok kararsizim. Aklimda Lg g2 ve Gm discovery elite var. Forumlarda ikisi icinde cok sikayet var kararsiz kaldim. Sizce hangi telefon beni daha fazla memnun eder? Performans, kamera, rahatlik vs.

• Forum girişleri 598

05.Ağu.2014 15:06:10 via App

Deniz Aksu

Merhaba yeni bir telefon alicam fakat cok kararsizim. Aklimda Lg g2 ve Gm discovery elite var. Forumlarda ikisi icinde cok sikayet var kararsiz kaldim. Sizce hangi telefon beni daha fazla memnun eder? Performans, kamera, rahatlik vs.

htc one m8 :D

• Forum girişleri 446

06.Ağu.2014 20:07:17 via App

m7 guzel ama illa g2 ile discovery elite arasinda kaldiysan ben lg g2 oneriyorum kamerasi discovery elite daha oyo ama 3g ram 800 .700 civarinda kaliyo g2de 500 civarinda bos yer kaliyo lg g2nin 32 gb versiyonunu oneriyorum g2 oyunda hic kasma oldugunu gormedim ama discovery elite modern combat 3 kastigini gordum bide guncelleme destegi onemli discovery elite hala 4.2.2 de ve yazilimsal sikintisi var gelebilir belki ama simdi onemli sonra ne olcagini kimse bilmez ekran discovery elite biraz buyuk cok degil bence lg g2 al kafan rahat olsun isterse benim pcden daha yuksek donanimi olsun duzgun yazilim olmasa bi ise yaramaz hem g2 batarya olarakta discovery eliteden iyi ben lg g2 kastigini gormedim ama biraz kullanimda discovery elite o doanimda az takilmalar yaptigi gordum burdan sonraki konu zevk meselesi lg g2 tasarimini begenmiyosan discovery elite eksileri olmasina ragmen alabilirsin

• Forum girişleri 446

06.Ağu.2014 20:11:41 via App

kamera olarak on kamerasi discovery elite daha iyi ama memnuniyet onemli donanim degil okadar donanimda oyunlarda kasmamasi lazim ama ben kastigini gordum mesela discovery elite cift tiklama ozelligi varya telefonu ekran kapaliyken aciyo ama geri kapatmiyo ama lg g2 cift tiklama ozelliginde hic sorun yok valla lg g2 32 gb olanini al derim

• Forum girişleri 3

06.Ağu.2014 23:22:44 via Website

Can akcura

kamera olarak on kamerasi discovery elite daha iyi ama memnuniyet onemli donanim degil okadar donanimda oyunlarda kasmamasi lazim ama ben kastigini gordum mesela discovery elite cift tiklama ozelligi varya telefonu ekran kapaliyken aciyo ama geri kapatmiyo ama lg g2 cift tiklama ozelliginde hic sorun yok valla lg g2 32 gb olanini al derim

Teşekkürler cevap için. Peki G2 de sararma problemi zamanla hepsinde oluyor mu? ve ekrandaki sanal tuşlar dendiği kadar rahatsız edici mi?

• Forum girişleri 598

07.Ağu.2014 01:41:20 via App

can kardesim guzelaciklamissin iki telefonu tebrik ederim yararli olmustur arkadasa

• Forum girişleri 446

08.Ağu.2014 02:02:10 via App

ekrandaki sanal tuslar rahatsiz edici degil ekranin disinda olsa daha iyi olabilirdi ama discovery elite o isigi az olan tuslardansa ekranda olmasi daha iyi saten bi sureden sonra oyun actigin zaman kayboluyor o tuslar

• Forum girişleri 446

08.Ağu.2014 02:54:40 via App

bide lgden olan eski sorunlari g2 ciktiktan sonra geride birakti hic guncelleme vermiyordu guncelleme vermeyede basladi ekran konusunda hic sorun cikarmaz ortada cikan vasvastalardan dolayi sanki g2den biraz cekindigini yazinda fark ettim telefonda hic sorun cikarmadigini gonul rahatliyiyla alabilirsin

• Forum girişleri 48

09.Ağu.2014 02:37:08 via Website

Deniz Aksu

Ben bir discovery elite kullanıcısıyım telefonda ne donma ne takılma var aç gözlü markalara paranı kaptırmak istemiyorsan en basda samsungdan uzak dur derim,Kamerası performansı gerek tasarımı ile telefon on numara ayriyetten GM kampanya yapmıs telefonu alana 3 kdr gameloft oyunun full sürüm indirme imkanı sunuyor modern combat 3 örneğin telefonumda yüklü.Ayriyetten ilk çıktıgında da GM DİSCOVERY almıstım ondada hala bir sorun yok takır takır çalışıyor

— değiştirilme tarihi 09.Ağu.2014 02:38:29

• Forum girişleri 446

09.Ağu.2014 02:52:29 via App

calisiyo diyosun ama discovery asphalt 8 google playde yuklenmemesi baska birinin = yolladigi zaman kapanmasi ve gibi gibi yazilimsal sorunlar var discovery elite olarakta yorumda bahsettigim gibi cif tiklama ozelleginde eksiklikler var ve arayuzde eksiklikler var siz telefonun hangi kasar yorar bildiginiz icin kasma olmaz ama yuklu calistirdigin zaman teklemeler yapiyo g2den ben oyle bi sorunla karsilasmadim saten telefonun iyi yanina iyi kotu yanina kotu dedim oyunlarda snapdragon 800 olmasina ragmen sanki biraz daha iyi olsaymis dedirtiyor bide soyle birsey var 3.4 tane ucretsiz oyun icin telefkn alinmaz onu bilgisayardanda yukleyebilir o donanimdaki telefonun hala 4.2.2 olmasida sorun belki sonra gelebilir ama simdi zamana bakmamiz lazim hem daha telefonda yazilimsal eksikleri kapaticak bir guncelleme bile yayinlamadilar babamin telefoncu tanidigi oldugu icin her cikan telefonu kontrol edebiliyorum bende samsung onermiyorum ama lg g2 32 gb alabilir

• Forum girişleri 48

09.Ağu.2014 04:28:25 via Website

Can akcura

calisiyo diyosun ama discovery asphalt 8 google playde yuklenmemesi baska birinin = yolladigi zaman kapanmasi ve gibi gibi yazilimsal sorunlar var discovery elite olarakta yorumda bahsettigim gibi cif tiklama ozelleginde eksiklikler var ve arayuzde eksiklikler var siz telefonun hangi kasar yorar bildiginiz icin kasma olmaz ama yuklu calistirdigin zaman teklemeler yapiyo g2den ben oyle bi sorunla karsilasmadim saten telefonun iyi yanina iyi kotu yanina kotu dedim oyunlarda snapdragon 800 olmasina ragmen sanki biraz daha iyi olsaymis dedirtiyor bide soyle birsey var 3.4 tane ucretsiz oyun icin telefkn alinmaz onu bilgisayardanda yukleyebilir o donanimdaki telefonun hala 4.2.2 olmasida sorun belki sonra gelebilir ama simdi zamana bakmamiz lazim hem daha telefonda yazilimsal eksikleri kapaticak bir guncelleme bile yayinlamadilar babamin telefoncu tanidigi oldugu icin her cikan telefonu kontrol edebiliyorum bende samsung onermiyorum ama lg g2 32 gb alabilir

Bak kardeşim bunları kim diyorsa sana yok playde oyun yüklenmiyor yok= yazıp gönderince kapanıyor yok sarj sorunu var YOK efendin yazılımsal sorunlar için güncelleme yok sadece gülüüyorum:))) kaç tane güncelleme geldi yazılım sorunları ile iligili biliyormusun . telefondan bir ben bir tane ablam aldık GM discoveryden ve hiç bir sorunu yok telefonun ve cokda stabil sarjıda gayet iyi gidiyor 3g wifi açık olsa dahi ve 1 saat gibi sürede sarj ediyor en sevdiğim özelliğide bu ztn.asphalt 8 oynarken aldıgım ekran görüntüsünü atabilirim istersen

— değiştirilme tarihi 09.Ağu.2014 04:35:27

• Forum girişleri 446

09.Ağu.2014 07:00:33 via App

tamamda ayni telden bendede var sende acan bende hata veriyo arkadasimdada ayni hata var bende olan sorunlari anlatiyorum

— değiştirilme tarihi 09.Ağu.2014 07:01:13

• Forum girişleri 48

09.Ağu.2014 21:04:04 via Website

Can akcura

evet lg g2 32gb versiyonunu al

Her telefon üreticisinin illaki gözden kacırdıgı telefonlar olabiliyor bugun samsung da aynı,htcde aynı,lg de aynı bunlar şans işi birazda ve mümkünse teshir ürünü veya vitrn ürünü almayın ziraa herkes elliyor telefonlara kurcalanıyor ucuz diye kanmayın