LG Optimus G Pro — Lg Çember Kılıf

  • Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 18

07.Ağu.2014 18:31:50 via Website

Mobil dünyasında aksesuarların önemi gün geçtikçe artıyor. Hatta üreticiler telefon ya da tablet tanıtımı esnasında cihazın orijinal kılıf, mikrofon ya da farklı bir aksesuarını da görücüye çıkarıyor. Yakın zamanda HTC’nin M8 için geliştirdiği Dot View kılıf kullanıcıların dikkatini çeken aksesuarların başında gelirken; yine LG’nin G3 için tasarladığı ve telefonla birlikte satışa sunacağı beş farklı renkteki Çember Kılıf (QCircle) da sahip olduğu özelliklerle kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı.
Geçtiğimiz yıl LG G2 için duyurulan QuickWidows kılıftan daha gelişmiş özellikler sunan çember kılıfta adından da anlaşıldığı üzere yuvarlak bir ekran tasarımına gidildi. Kılıf kapalı konumdayken yuvarlak ekranda tarih, saat, sesli aramalar, mesaj, fotoğraf çekmek, müzik dinlemek ve sağlıkla ilgili içerikleri kontrol etmek mümkün. Aynı zamanda kılıf kapatıldığında kilit ekrana bazı widget’lar atanabiliyor. Kablosuz şarj desteği de sunan çember kılıf LG G3 ile birlikte raflarda olacak ancak fiyat konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

Şirket kılıfı henüz satışa sunmadı ancak kaynak kodlarını geliştiriciler için yayınladı. Daha önceki telefonlarda yer alan QPair, QSlide ve QRemote özelliklerin kaynak kodlarını yayınlayan LG bu defa QCircle kılıfın SKD’sını geliştiricilerin yararlanması için LG Geliştiriciler sayfasından yayınlandı.

  • Forum girişleri 446

08.Ağu.2014 02:11:01 via App

niye bu kadar kufur ediyosunki boyle giderse site yoneticileri hesabini kapatabilir kufur etmeyin bence