Samsung Galaxy Note 3 — Harekete işlev ekleme

• Cevaplar:20
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 125

08.Ağu.2014 01:01:25 via App

Selam dostlar. Ben geçen s voice devre dışı bıraktım o yüzden orta tuşa 2 kez tıkladıktan sonra touchwiz durduruldu diyo. Ben o çift tıklamaya başka bi işlevi nasıl koyabilirim acaba?

• Forum girişleri 125

08.Ağu.2014 01:04:17 via App

Ha bide note 3 te radyo varmı? Varsa nerede? Yoksada böyle bildiğiniz en iyi türk kanallarınıda yayınlayan bi uygulama söyleyebilirmisiniz?

• Forum girişleri 48

10.Ağu.2014 02:04:27 via Website

Alp Tuna Kurtoğlu

Ha bide note 3 te radyo varmı? Varsa nerede? Yoksada böyle bildiğiniz en iyi türk kanallarınıda yayınlayan bi uygulama söyleyebilirmisiniz?

androturk radyoyu tavsiye ederim bende kullanıyorum gayet de hos bir uygulama.S voice tekrar mı aktifleştirmek istiyorsun biraz daha açıklarsan yardımcı olabilirim

• Forum girişleri 598

10.Ağu.2014 08:45:20 via App

insanlari anlamktan aciz cakallar var bu sitede. alp kardesim oncelikle fm radyo kullanmiyor artik samsung note 3 ve s5 de artik da olmucak. marketten indirebilrsin fakat internetsiz calismaz cunku alicilar yok telefonda. bicok radyo var kendi zevkine gore deneyip sec birini. ikinci soruna gelince. orta tusa hareket atayan bir app yok diye biliyorum. fakat ekran uzerinden hareket yapan app ler var.

• Forum girişleri 478

10.Ağu.2014 11:11:35 via App

radyo programi olarak tune in radioyu tavsiye ederim,ayrica s voice ayarlarini tıklayıp open via home key in karsisinda ki tiki kaldirdiginda orta tusa 2 kere bastığında herhangi bi hareketlilik olmaz hepsi bu

• Forum girişleri 598

10.Ağu.2014 15:46:18 via App

Vural Orallı

radyo programi olarak tune in radioyu tavsiye ederim,ayrica s voice ayarlarini tıklayıp open via home key in karsisinda ki tiki kaldirdiginda orta tusa 2 kere bastığında herhangi bi hareketlilik olmaz hepsi bu

vural nerelerdesin dostum sen ya 😁kayboldun ha

• Forum girişleri 48

10.Ağu.2014 20:32:15 via Website

Ali Aktaş

insanlari anlamktan aciz cakallar var bu sitede. alp kardesim oncelikle fm radyo kullanmiyor artik samsung note 3 ve s5 de artik da olmucak. marketten indirebilrsin fakat internetsiz calismaz cunku alicilar yok telefonda. bicok radyo var kendi zevkine gore deneyip sec birini. ikinci soruna gelince. orta tusa hareket atayan bir app yok diye biliyorum. fakat ekran uzerinden hareket yapan app ler var.

Sen bence çeneni kes biraz çocuk çakal senin gibi tiplere denir Ne Yapdıgını konusdugunu bilmeyen bir ergenden ibaretsin benim için

• Forum girişleri 598

11.Ağu.2014 07:33:15 via App

ali senol okuma derecenne senin :D cahillik kokuyorsun

• Forum girişleri 478

11.Ağu.2014 11:46:35 via App

Ali Aktaş

Vural Orallı

vural nerelerdesin dostum sen ya 😁kayboldun ha

aliço buralardayim adamım,hic ayrilmadim ben sadece bildiğim konular dışında sorular gelince haliyle cevaplayamiyorum eh durum buyken yorum yapmam sacma olur ama burda olduğumu bil kardesim

• Forum girişleri 598

12.Ağu.2014 14:48:56 via App

aman kaybolma dostum lazimsin bize 😊

• Forum girişleri 133

12.Ağu.2014 23:53:18 via App

Alp Tuna Kurtoğlu

karnaval indir

• Forum girişleri 48

13.Ağu.2014 08:36:13 via Website

Ali Aktaş

Sen cevap bile vermeye değmeyecek olan bir zihinyete sahipsin benim için ayriyetten cevap versem bile yine agu bugu yapacak bir çocuksun git kendinle dalga geç ben anadolu teknik endüstri meslek lisesi elektronik mezunuyum.Sana atalarımızın bir sözüyle karşılık veriyorum ''cahil ile etme sohbet küstürür, cam kırığıyla silme götünü yırttırır''...

• Forum girişleri 598

13.Ağu.2014 16:24:23 via App

ali şenol

Ali Aktaş

Sen cevap bile vermeye değmeyecek olan bir zihinyete sahipsin benim için ayriyetten cevap versem bile yine agu bugu yapacak bir çocuksun git kendinle dalga geç ben anadolu teknik endüstri meslek lisesi elektronik mezunuyum.Sana atalarımızın bir sözüyle karşılık veriyorum ''cahil ile etme sohbet küstürür, cam kırığıyla silme götünü yırttırır''...

cukurova universitesi makina muhendisligi 4.snif ogrencisiyle konusuyorsun. tubitak a sunacagimiz halihazirda bir elektrikle calisan arabamiz var. senin elektrik ve makinadan anladiklarin benim tirnagim etmez. cahil anadolu insanisin sen. turkiyenin %52sinden birisin.

• Forum girişleri 478

13.Ağu.2014 21:30:37 via Website

Ali Aktaş

ali şenol

Ali Aktaş

cukurova universitesi makina muhendisligi 4.snif ogrencisiyle konusuyorsun. tubitak a sunacagimiz halihazirda bir elektrikle calisan arabamiz var. senin elektrik ve makinadan anladiklarin benim tirnagim etmez. cahil anadolu insanisin sen. turkiyenin %52sinden birisin.
Alicim Aziz Nesin i ezmeyelim gel şu % 52 yi % 60 yapalim ;)

• Forum girişleri 48

14.Ağu.2014 12:29:18 via Website

Vural Orallı

Ali Aktaş

ali şenol

Ali Aktaş

Alicim Aziz Nesin i ezmeyelim gel şu % 52 yi % 60 yapalim ;)

Sana son bir anlatacağım var iyi dinle ki feyz al biraz
Adamın birinin oğlu varmıs vakti zamanında oğlu hiç ders çalışmazmış,babasıda hep kızarmış senden adam olmaz diyere,Çocuk babasının bu lafına çok sinirlenmiş ve hırs yapmış liseyi bitirmiş.Üniversiteyi bitirmiş.Gün gelmiş bir ilde hakim olarak çalışmaya başlamış,VE babasını yanına çağırtmış
Babasını karşısında gören adam bak baba sen bana adam olamazsın diyordun ya işte karşındayım ve koskoca hakimim demiş
Baba oğluna dönmüş ve ben sana adam olamamışsın demiştim ya haklıymışım demiş..
Adam şaşırmış daha ne yapayım koskoca hakimim ben demiş
Adam oğluna ADAM... Olsaydın beni ayağına çağırtmazdın demiş
İşte sende bu hikayedeki o çocuksun değişen birşey olmamış Hala Cahilsin Hala egoistsin Senin gibi insanlar yüzünden ülke bu durumda götünüzü bu kdar Kaldıran ney anlamış değilim
Hayat felsefen nedir sen bana onu açıkla ilk önce
''BÜYÜKLENME PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH C.C VAR
sen birde solcusun hea bence solculugun ne oldugunu bilmiyorsun sen Solculuk burada atıp tutmakla olmaz HaDİ şimdi adam ol öyle çık karşıma
Sen benim tecrübemin yanında öğrendiklerinle sadece sahildeki bir kum tanesisin.Sen bizler gibi olamazsın ztn kardeşliğin insanlığın ne oldugunu öğrenmen için hayat tecrübenin olması şart sen tv de bağırırken erdoğana ona buna... biz KIZILAYDA SLOGAN ATIYORDUK

— değiştirilme tarihi 14.Ağu.2014 12:33:58

• Forum girişleri 598

15.Ağu.2014 07:55:02 via App

ali senol. hülagü han i bilirsin sanirim. senin gibi cahil arap kölelerinin kellesini ucuran buyuk turk hukumdari .

• Forum girişleri 1

28.Ağu.2016 00:52:44 via Website

Sen ne dedin yazık sana cahil yavuz okadar masum cana kıydı ki Anadolu'dan horosana kdar sen kim oluyorsun hümanistlik yapıyorsun makina mühendisi olacaksın ama adam olamayacaksın o türk hükümdarı senin atalarınıda katletti çocuğum cahil olma hümanistlik olma unutma orhan gazı senin o köle dediğin adamların elini öpüp seferleri çıkmıştır mal çocuğum