kilit

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

12.Ağu.2014 12:52:01 via Website

İYİ GÜNLER İNCA ENJOY 10,1 TABLETİMİN MOTİF ŞİFRELİ KİLİDİNİ OĞLUM FAZLA MİKTARDA YANLIŞ GİRDİĞİNDEN KİŞİTLENDİ. FABRİKA YARLARINI NASIL DÖNEBİLİRM. WİFİ KAPALI OLDUĞU İÇİN ŞİFREYİ GİREMİYORUM. yardımlarınızı bekliyorum TEŞEKÜRLER.
aeren200409@gmail.com

• Forum girişleri 17

12.Ağu.2014 12:56:59 via App

wipe yapicaksiniz tum weriler silincek ama

ses acma yada kisma kb tam hatirlamiorum orta tus ve kilitleme tuslarina uzun sure boyunca basili tutun ordan wipe vise bisey secenegini isaretleyin oldu :) (ozur dilerim cogu seyi unuttugum icin )

• Forum girişleri 4

12.Ağu.2014 12:58:57 via Website

biraz daha açık yazabilirseniz sevinirim selamlar

• Forum girişleri 48

13.Ağu.2014 08:46:30 via Website

ayberk eren

İYİ GÜNLER İNCA ENJOY 10,1 TABLETİMİN MOTİF ŞİFRELİ KİLİDİNİ OĞLUM FAZLA MİKTARDA YANLIŞ GİRDİĞİNDEN KİŞİTLENDİ. FABRİKA YARLARINI NASIL DÖNEBİLİRM. WİFİ KAPALI OLDUĞU İÇİN ŞİFREYİ GİREMİYORUM. yardımlarınızı bekliyorum TEŞEKÜRLER.
aeren200409@gmail.com

İYİ günler ilk önce tabletinizi kapatın ve sonra tabletin ses açma tusuna ve daha sonra açma kapama tusuna basılı tutun tablet açılana kadar basıyorsunuz tablet açıldıktan sonra tablet ekranında recovery mod (yani tableti fabrika ayarlarına sıfırlama yapmak v.s işler için menü acılır.TABLETİN SES AÇMA KAPAMA TUSLARI İLE VEYA ekrana dokunarak menüler arasında geçiş yapınız menüler alt altadır zaten...Wipe data/Factory Reset menüsüne tıklayın .2 Cİ BİR MENÜ açılacak oradan ''yes delete All user yazsını bulun ve tıklayın.Tebrikler tabletiniz kendini yeniden açacak ve kendini fabrika ayarlarına döndürecekdir...kolay gelsin

— değiştirilme tarihi 13.Ağu.2014 08:57:59

• Forum girişleri 4

14.Ağu.2014 14:10:59 via Website

teşkler ama maalesef bastığımda o moda gelmiyor. olmuyor.. üzgünüm..

• Forum girişleri 48

15.Ağu.2014 23:16:09 via Website

İnca model tablet kullanmadim ama bu dedigimi yeni aldigim asus tablettede denedim ise yaradi.tabletinizin donanim ve isletim ozelliklerini biliyorsaniz yardiim edebilirim ayriyetten genelde standarttir guc tusu ve ses kisma tusunuda deniyebilirsiniz dedigim sekilde

— değiştirilme tarihi 15.Ağu.2014 23:23:52