2000 Tl aşşağısı en iyi hangi telefon alınır ?

• Cevaplar:9
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 11

14.Ağu.2014 07:50:33 via Website

Bende merak ediyorum nedir tavsiyesi olanlar.

• Forum girişleri 598

18.Ağu.2014 04:46:27 via App

Ahmet Mert Kalem

???????????????????

ver 300 daha htc al kafan rahat olsn ne diyim. isinmayan mukemmel bir dizayn. sikinilmayacak telefonlardan biridir htc m8 iphone la birlikte

• Forum girişleri 12

18.Ağu.2014 11:25:19 via Website

kardeşim tavsiyem lg3 al dahili 3 gb ram 32 dahili hafıza artı 128 gb kadar kartı destekliyor en ucuzu bak n11.com da.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 39

19.Ağu.2014 14:48:31 via App

Ali Aktaş

Ahmet Mert Kalem

???????????????????

ver 300 daha htc al kafan rahat olsn ne diyim. isinmayan mukemmel bir dizayn. sikinilmayacak telefonlardan biridir htc m8 iphone la birlikte

adam 2000tl altı demiş. Ek olarak sizi objektif olmaya davet ediyorum, sizin sıkılmıyor olmanız herkesin sıkılmayacağı anlamına gelmiyor.

• Forum girişleri 598

20.Ağu.2014 14:24:51 via App

birincisi adam degilarkadasim diyeceksin. iki benim kadar objektif olamazsin sen !cikip htc one m8in artilarini anlatan bir adam olamazsin. ki ben yeri geldi s4, s5i note 2,3 u tanittim burda yeri geldi sony z1 z2 leri yeri geldi lg tanittim nexxus onerdim millete. ucuncuye gelirsek ben gerceklerden asla sikilmam ama sen fazlasiyla rahatsiz olmussun belli ki. seningibi cakallar yeterince var artik bu forumda. siz ilk android telefonunuzu aldiginzda ben burda insanlara yardimci oluyordum. dunun bebeleri akilli olun kafamin tasini attirmayin !

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 39

20.Ağu.2014 20:03:00 via App

Ali Aktaş

birincisi adam degilarkadasim diyeceksin. iki benim kadar objektif olamazsin sen !cikip htc one m8in artilarini anlatan bir adam olamazsin. ki ben yeri geldi s4, s5i note 2,3 u tanittim burda yeri geldi sony z1 z2 leri yeri geldi lg tanittim nexxus onerdim millete. ucuncuye gelirsek ben gerceklerden asla sikilmam ama sen fazlasiyla rahatsiz olmussun belli ki. seningibi cakallar yeterince var artik bu forumda. siz ilk android telefonunuzu aldiginzda ben burda insanlara yardimci oluyordum. dunun bebeleri akilli olun kafamin tasini attirmayin !

Öncelikle lütfen terbiyeni takın terbiyesizliğin lüzumu yok, kimseye emreder tavırda hitap etmeye ne yetkilisin ne de hakkın var. (Hitap tarzına bakınca kim çakal kim çocuk belli oluyor) İkincisi, objektif olsan hem 2000 lira üstü öneri isteyen kişilere hem de 2000 lira altı öneri isteyenlere M8 önermezdin. Gözümde komisyoncu izlenimi uyandırdın, beni tek rahatsız eden budur, başka birşey değil. Üçüncüsü, bir cihazın kişileri sıkmama özelliği objektif bir ölçü değildir subjektiftir, (Kişiden kişiye göre değişir) tavsiye konusu edilemez. M8 in diğer benzer cihazlardan tek GERÇEK (Burada benim canımı sıkacak hiç birşey yok) farkı fiyatıdır. Hangi cihazın ne artısı var bilmesem burada seninle tartışmaya girmezdim (Yeri geldi ben de M8 tavsiye ettim). 1.5 yıldır bu forumdayım, kimseye HTC dışında bir cihaz önerdiğini görmedim, zaten üyeliğin yılbaşını gösteriyor ne yaptığın belli. HTC iyi bir cihaz yapıyor olsa şuan batma durumuna düşmemiş olurdu ki bu en büyük kanıtdır. Son olarak hangi zamanda kimin ne yaptığını bilmiyorsun, tek android forumu burası değil, büyük konuşma derim. 2010 yılından beri Android cihaz kullanıyorum ve bu işin içindeyim, bilmem sen kaç senedir kullanıyorsun? Son yazdıklarına göre esas sen rahatsız olmuşsun gibi görünüyor.

Saygılarımla...

— değiştirilme tarihi 20.Ağu.2014 21:37:15

• Forum girişleri 12

06.Haz.2015 15:31:20 via Website

z3 compact al geç, tek elle kullanılabilen muhteşem bir telefon. üstelik çok sağlam