Samsung Galaxy S4 — Emoji ifadeleri sms ile göndermek ?

• Cevaplar:12
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 15

19.Ağu.2014 12:34:06 via Website

Arkadaşlar emoji ifadeleri var klavyede.Fakat sms olarak göndermeye çalıştığımda multimedya mesajına dönüşüyor ve internet olmadan göndermiyor.Google playdan emoji klavyeleride yükledim ama yine aynı sorunla karşılaşıyorum.Acaba sms olarak göndermenin bir yolu yokmudur lütfen yardımcı olun ?

• Forum girişleri 38

20.Ağu.2014 23:13:18 via App

kardesim ayni sorunu bende yasiyorum ama sanirim bunun caresi yok program tabaniyla ilgili bi durum diye dusunuyorum yinede daha bilgili olan arkadaslar bizi aydinlatirlarsa güzel olur..

• Forum girişleri 6

22.Ağu.2014 01:20:23 via Website

Merhabalar

Sms dediğimiz mesajlar sadece yazı sayı ve karakterlerden oluşur fakat sizin kullandığınız hareketli yada sabit emojiler resimdir bu yüzden sms ile bunları kullanamazsınız.

• Forum girişleri 15

22.Ağu.2014 08:53:36 via Website

Peki s5lerde nasıl kullanılıyır o zaman hatta s3lerde bile emoji klavye yüklendiğinde kullanılıyor..

• Forum girişleri 6

22.Ağu.2014 11:18:20 via Website

telefonunuz kullanilan emojiyi sms ile gonderilebilecek bir koda donusturuyodur muhtemelen.karsi tarafin telefonu bu kodu taniyabilirse ayni emojiyi gorur. mesela telefonlarda artik orrak olarak kullanilan bi ton emoji var ornegin siz telefonunuzdan gulen adam seciyorsunuz telefon onu " : - )" bu haliyle mesaja ekliyor karsi tarafin telefonu da bunu taniyor ama telefon modeline gore degisik simgeler gorur karsi taraf

• Forum girişleri 15

22.Ağu.2014 11:57:21 via Website

image

O dediğin ifadeden çıkmıyor direk böyle çıkıyor mesaja

• Forum girişleri 6

22.Ağu.2014 12:16:14 via Website

biraz daha arastirdim bu konuyu samsungun orjinal mesaj uygulamasinda yapiyormus bunu.cozum olarak baska sms uygulamalari kullanabilirsiniz diyorlar.google hangouts kullanabilirsiniz bunun icin telefonlarimiza yuklu geliyor zaten.emoji atmayi da denedim mms e cevirmeden sms halinde yollayabiliyor

• Forum girişleri 6

22.Ağu.2014 12:32:00 via Website

orjinal sms uygulamasini bu sekilde kullanmak icin uygulamanin modlanmasi gerekiyormus.bunu yapan biri varmi bilmiyorum ama eger yapan varsa ve kullanmak isterseniz.bu islemi yapmak icin telefonu rootlamaniz gerekicek.garanti kapsami disinda kalir telefonunuz.kisisel dusuncem bence hic gerek yok

• Forum girişleri 15

22.Ağu.2014 13:02:36 via Website

Sanırım bencede hiç gerek yok nedir yani göndermeyiz emoji olur biter :D

• Forum girişleri 488

28.Ağu.2015 08:17:26 via Website

SMS ile emoji gönderemezsiniz gönderseniz bile karşı tarafın modeline göre farklı karakterler çıkabilir ",*('" gibi mesela.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..