Yardım!! Discovery Elite kulaklık sesini nasıl artırabilirim?

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

25.Ağu.2014 09:46:46 via Website

Root yüklü discovery elite'in kulaklığının sesini yükseltmek icin internette baya bir arastırma yaptım çünkü beats tour'la kullanıyorum ama bulamadım bir türlü. Default_gain.conf'u değiştirerek yapmayı gösteriyorlar xda'da ama benim telefonumda o dosya yok nasıl bulabilirim veya başka bir çözüm var mıdır? lütfen bir yardım edin. Daha önce HTC DESIRE Z kullanıyordum onda Soundboost adlı programı yükleyince inanılmaz ses performansı veriyordu. Lütfen bir çözüm verin.

Birde cyanogen mod nasıl yüklenir discovery elite'e? bunada cevap verirseniz sevinirim.

— değiştirilme tarihi 25.Ağu.2014 09:47:59

• Forum girişleri 48

26.Ağu.2014 02:25:20 via Website

Yiğit Pelit

Root yüklü discovery elite'in kulaklığının sesini yükseltmek icin internette baya bir arastırma yaptım çünkü beats tour'la kullanıyorum ama bulamadım bir türlü. Default_gain.conf'u değiştirerek yapmayı gösteriyorlar xda'da ama benim telefonumda o dosya yok nasıl bulabilirim veya başka bir çözüm var mıdır? lütfen bir yardım edin. Daha önce HTC DESIRE Z kullanıyordum onda Soundboost adlı programı yükleyince inanılmaz ses performansı veriyordu. Lütfen bir çözüm verin.

Birde cyanogen mod nasıl yüklenir discovery elite'e? bunada cevap verirseniz sevinirim.

cynogen mod gm modları hemen her sitede mevcut arkdsım telefonun ztn rootluysa bunu yapabilirsin harikulade sekilde .biraz arastırsan aslında ses yükseltme programlarının oldugunuda görürsün gm discovery forumuna git netten görürsün orada her şey var hem gelip burada konu aç hem de git baska sitelerde konu aç baslık olarakda yardım yaz iyimiş walla

• Forum girişleri 2

16.Eyl.2014 01:58:55 via Website

Kardeş cm mod o kadar onemli degil. Ses yükseltme programlarının hic biri dogru duzgun calısmıyor. Bu telefonla uyumlu program bilen var mı diye yazmısım buraya bi bilgin bi denemisligin varsa adam gibi cevap ver yoksa bos yere neden cevap yazıyorsun?

• Forum girişleri 598

16.Eyl.2014 06:45:24 via App

Yiğit Pelit

Kardeş cm mod o kadar onemli degil. Ses yükseltme programlarının hic biri dogru duzgun calısmıyor. Bu telefonla uyumlu program bilen var mı diye yazmısım buraya bi bilgin bi denemisligin varsa adam gibi cevap ver yoksa bos yere neden cevap yazıyorsun?

dostum mtk engineering mode start var. orda mtk settings/engineerin mode/audio/normal mode islemlerini yap. karsina cikan ekranda type kismina sph yap. value degerleride level 0 dan 6 ya kadar deger verip ok yapicaz. 0 dan 6 ya kadar sirasiyla 130,135,140,145,150,155,160 degerlerini gir dostum ok yap. tamamdir