Acil bilgi verin z2 mi htc one m8 mi alayım??

• Cevaplar:38
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 40

05.Eyl.2014 16:55:40 via Website

peki ali bey sağolun , ama htc yeni bi telefon çıkardı , HTC DESİRE 820 bu telfonuda beğendim ama şu anda türkiyede değil eylül ayında satışa sunulacakmış , sizce telfonu beklemelimiyim almak için ?
HTC DESİRE 820 İÇİN ARAŞTIRDIIĞIM BİGİLER ŞİMDİLİK BU KADAR
HTC Desire ailesinin yeni üyesi bir orta sınıf akıllı telefon arıyorsanız hız, görsel ve hacme sahiptir.HTC Desire 820 tanımak Lütfen, Berlin IFA bugün açıkladı.
Eğer arzu kamera: selfies için yeni bir standart belirleyen, HTC Desire 820 zahmetsizce yalnız pozlar ve grup çekimleri için bir 8MP ön kamera karşı karşıya paketleri. Eğer modern bir mashup için bir arkadaşınızın ya da ünlü ile özelliklerini birleştirmek için olanak sağlayan yeni bir özellik: inanılmaz bir kamera ötesinde, fotoğraf deneyimini yükseltmek olacaktır yazılımı dahil ettik. Canlı Makyaj Çektiğiniz görüntüyü önizleme ve fotoğraf çekmeden önce cilt yumuşatma istenilen seviyeye ayarlamanızı sağlar. Photo Booth, f / 2.2 diyafram ve 13MP BSI sensörü ile, 820 arka kamera gibi güçlü tek bir image.The HTC Desire birkaç anları yakalayabilir yeni bir özellik, sizin fotoğraflar gün ışığında ve düşük ayrıntı patlama ışık. Sen bile güvenli-play ve hızlı-ateş çekim için deklanşöre tutabilir - için mükemmel hızlı hareket eden nesneleri veya daha sonra en iyisini seçmek.
Eğer arzu hızı: Akış, indirme, çoklu uygulamaları hokkabazlık - deneyimi HTC Desire 820 yumuşak olamazdı:
Yıldırım hızlı 4G connectvity (150Mbps kadar).
Entegre LTE modem ile son Qualcomm Octa-Çekirdekli 64-bit işlemci.
Ayrı Performans ve uzun pil ömrü için işlemci içindeki Düşük Güç kümeleri.
Eğer arzu içerik: istemek içerik kendinizi bırakın. Bu oyun, TV, atılım fotoğraf ve Zoe ™ zirveler video kreasyonlar olsun - deneyim ile artan:
Ön bakan stereo hoparlörler ve HTC BoomSound ™ iki güçlü, özel amplifikatörler pompalama zengin ve net bir ses.
O büyük ekran eğlence ön ve merkezi koyar gibi canlı, 5.5 "yüksek çözünürlüklü ekran yüzünüzde kocaman bir gülümseme koyacağız.
Eğer arzu tarzı: Cesur, parlak ve şık, HTC Desire ailesinin bu kudretli ekleme sahiptir:
Kişiliğini ve tarzını yansıtan için mükemmel bir iki-tonlu renk unibody oluşturarak HTC'nin çift atış renk teknolojisi. Bu aynı zamanda cihaz kalitesi, gücü ve toleransını arttırır.
Renk bir dizide HTC'nin ikonik yekpare tasarım ve mevcut sahip, sağlam polikarbonat cihaz şık ve son HTC yazılımı ile gemi HTC.The HTC Desire 820 ile eşanlamlı hale gelmiştir ve daha sonra bu sonbaharda satışa sunulacak mükemmel inşa kalitesi övünür , ülkeye ve bölgeye göre değişen durumu ile. Daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.

64 bit destekleyen 8 çekirdekli Desire 820 ile tanışın
Yılda bir amiral gemisi çıkaracağını söyleyen HTC, One M8'den daha güçlü bir telefon tanıtmadı. Orta üst segmentte konumlandırılan Desire 816'nın daha güçlü donanıma sahip modeli olan Desire 820, Berlin'de lanse edildi.
Qualcomm'un yeni nesil orta seviye işlemcisi Snapdragon 615'ten gücünü alan HTC Desire 820, aynı anda çalışan ARM Cortex A53 mimarisini temel alan 8 çekirdeğe sahip. Bu çekirdekler 64 bit mimarisini desteklemesi ve düşük güç tüketimiyle dikkat çekiyor.
İşlemci içerisinde yer alan 4 çekirdek 1.5 GHz hızında çalışırken, diğer 4 çekirdek ise 1 GHz hızında çalışıyor.
64 Bit desteğini Android 4.4 KitKat sürümü dolayısıyla yazılım tarafından kullanamayacak olan telefon, HTC'nin açıklamasına göre hızlı bir şekilde Android L güncellemesini alacak ve böylece tamamen kullanılabilecek bir 64 bit desteğine sahip olacak.
Qualcomm'un yeni nesil orta seviye grafik işlemcisi Adreno 405'in kullanıldığı cihaz, 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza gibi özelliklerle göz dolduruyor. Cihazın microSD kart desteği sunduğunu da hatırlatalım.
Etkileyici renk seçenekleri
Açık mavi, turuncu, siyah, pembe, beyaz başta olmak üzere, farklı beyaz ve gri renk tonlarıyla, detaylarda farklılaşan renk seçenekleriyle satışa sunulacak olan Desire 820, Desire 816 gibi polikarbon kasa malzemesine sahip.

7.7 mm kalınlığında ve 155 gram ağırlığında olan 5.5 inç ekranlı Desire 820, esasında 5.5 inçlik bir telefon için çok da ağır sayılmayacak bir ağırlıkta.
EKRAN:
5.5 inç büyüklüğünde ve 1280 x 720p çözünürlüğünde ekranın kullanıldığı Desire 820, 267 ppi değerine sahip.
KAMERA :
BSI sensörle desteklenen 13 Megapiksel ana kamera ve 8 Megapiksel çözünürlüğünde gelişmiş bir ön kameranın yer aldığı Desire 820, dahili çift hoparlörlü BoomSound teknolojisini de üzerinde barındırıyor.
Cihaz 1080p @30 FPS ve 720p @ 60 FPS video kaydı da yapabiliyor.
BATARYA :
Çıkarılamayan yapıda 2600 mAh'lik bataryanın kullanıldığı ürün, güç tasarruflu bir işlemci kullanacağı için yeterli bir batarya ömrü sunacağını öngörüyoruz.
HTC'ye göre cihaz 22 saat 24 dakika 3G'de telefonla görüşme desteği sunuyor.
Ne zaman çıkıyor?
HTC Desire 820, Eylül ayı sonunda çift SIM kart destekli modeliyle beraber satışa sunulacak. Türkiye'ye ne zaman geleceğine dair şimdilik bir bilgi bulunmamakta.

• Forum girişleri 598

06.Eyl.2014 11:05:57 via App

eger bekleme durumun varsa beklemini tavsiyeederim. htc nin arayuzu cok stabil

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 39

07.Eyl.2014 02:25:17 via App

Ali Aktaş

eger bekleme durumun varsa beklemini tavsiyeederim. htc nin arayuzu cok stabil

HTC diye diye ölüp gebereceksin güzel kardeşim. Şimdi söyle kaç para alıyorsun propaganda başına bu batmak üzere olan şirketten? Yüzde kaç veriyorlar? Sadece ben değil başka kişilerin de dikkatini çekmiş.

• Forum girişleri 598

07.Eyl.2014 09:18:28 via App

yaprak herifler kuyruk acinizmi var lan hepinizin.

• Forum girişleri 40

07.Eyl.2014 10:32:46 via Website

ali bey sizede çok soru souyorum ama , sizce htc desire 816 mı ? htc desire 820 ? lg g2 ? hangisini almalıym sizce ?

• Forum girişleri 598

07.Eyl.2014 12:55:37 via App

Sergen Oruç

ali bey sizede çok soru souyorum ama , sizce htc desire 816 mı ? htc desire 820 ? lg g2 ? hangisini almalıym sizce ?

desire 820 ve g2 nin her ikisindede memnun kalirsin dostum. bence desire 820 nin turkiyeye gelmesini bekle ve bir bak her iki telefona da

• Forum girişleri 40

07.Eyl.2014 12:58:20 via Website

Peki Ali bey çok sağolun :) bana çok yardımcı oldunuz size çok soru sordum ama kusura bakmayın artık , çok teşekkür ederim yardımınız için :)

• Forum girişleri 39

08.Eyl.2014 11:13:17 via App

Ali Aktaş

yaprak herifler kuyruk acinizmi var lan hepinizin.

neden kuyruk acımız olacak ki, ne için? zaten küfür etmeler başladığına göre birşeyler var demektir. Anlatsana biraz cnm, kaç para alıyorsun? kesin elindeki cihazı da onlar vermiştir, 2500TL yi normal zekası olan biri vermez çünkü :) bir de bana şunu cevaplayıver, elimde ocak ayında hediye gelmiş S4 Active var. hediye geldiğinde 1200TL idi. Snap 600 1.9GHZ ve 2GB ram var. işlemci tasarrufu açıkken bile en baba oyunu takılmadan oynuyorum mesela, musluk altında yıkama qeyffff falan da var. Tabi bunu örnek olsun diye verdim muadil başka bir cihaz da olabilir. Şimdi bana aradaki 1300TL lik farkı açıklar mısın cnm? :)

• Forum girişleri 598

08.Eyl.2014 12:29:56 via App

aradaki 1300 tl lik fark senin agiz kokun. 2 yilda bir telefon degistiren herif bana laga luga yapmasin burda alirim ayagimin altina.

• Forum girişleri 39

08.Eyl.2014 14:06:11 via App

Ali Aktaş

aradaki 1300 tl lik fark senin agiz kokun. 2 yilda bir telefon degistiren herif bana laga luga yapmasin burda alirim ayagimin altina.

ha zenginim diyorsun yani :) iyi para veriyorlar demekki. peki 2 yılda bir yelefon değiştirdiğimi nereden biliyorsun? iddianı kanıtlarsan sevinirim cnm. eğer gerçekleri laga luga olarak görüyorsan senin tercihin, ama ben gerçekler dünyada yaşıyorum senin gibi laga luga dünyasında değil. Ayrıca "ayağının altına" mı alacaksın nerene alacaksın ne yapacaksın merak ettim :) yap da görelim ne kadar ciddi ve doğruymuş iddialarım :)

• Forum girişleri 39

08.Eyl.2014 14:31:33 via Website

Ali Aktaş

bunu okumanı tavsiye ederim sevgili Ali Aktaş

Temel Kurallar

1. Topluluk içerisinde yer alan üyelerin birbirleriyle bireysel toplulukla olan genel iletişiminde saygı ve nezaketi esas alan bir üslup benimselemeri esastır.
  2. Kullancılarımızı AndroidPIT platformuna taşıyan yegane unsur Android işletim sistemi ve onunla alakalı tüm alt başlıklardır. Bu anlamda forum içerisinde Android hakkında yeterli teknik bilgi ve tecrübe sahip olmayan kullanıcılar hakir görülemez ve de küçümsenemezler. Bilgi ve tecrübe seviyesi her ne olursa olsun tüm kullanıcılar eşit saygıyı hak ederler.
  3. Foruma yeni katılan kullanıcıların daha önce forum bünyesinde cevaplanmış sorular hakkında sordukları sorulara karşı saygılı bir üslup takınmak esastır. Bu kullanıcılar kesinlikle küçümseyici ya da aşağılayıcı bir tavra maruz kalamazlar.
  4. Topluluk içerisinde kullanıcılar arasında vuku bulan hiç bir aşağılama ya da tehdit faaliyeti tolere edilemez. Bu tip faaliyetler içerisinde bulunan kullanıcılar tespit edilenler sadece bir kereye mahsus olmak üzere sarı kart ile uyarılırlar. Benzer faaliyetlerin tekrarlanması durumunda ise ilgili kullanıcının AndroidPIT üyeliği sorgusuz sualsiz iptal edilir.

gerekli şikayeti de yaptım, haberin olsun.

• Forum girişleri 598

08.Eyl.2014 16:15:58 via App

benim bu topluluga verdigim emek kadar android gecmisin ve bilgi birikimn yok senin cocuk. diledigin gibi sikayet edebilirsin.

• Forum girişleri 39

08.Eyl.2014 22:22:28 via Website

olmadığını nereden biliyorsun? hakkımda hiç birşey bilmediğin halde birtakım iddialarda bulunuyorsun. tabi buradan yazması kolay, git "adana"da tanımadığın birine de böyle davran, bak bakalım ne yapıyorlar. sen önce kendi ağız kokuna ve yaşına bak sonra yaz onları. ayrıca istediğin kadar birikimin olabilir, emeğin de olabilir (senden daha uzun süredir bu forumdayım, hiç birşeyini göremedim tartışman dışında). ama esas sorun hitap tarzında, kendini en bilgili sanmanda. istersen android in kralı ol ama düzgün ve saygılı konuşamadıkça hiç bir değerin yok, sokaktaki tinerciden hiç bir farkın yok. karşındakinin yaşını ve en önemlisi kim olduğunu bilmeden "çocuk, bebe vb." şeklinde konuşuyorsun. ha istesem senin konuşma tarzına "inebilirim", ben de ağzıma geleni söyleyebilirim, söylemiyorum! emeğin var diye burada istediğini gibi konuşamazsın, istediğini yapamazsın.

— değiştirilme tarihi 08.Eyl.2014 22:27:32

• Forum girişleri 598

09.Eyl.2014 08:45:15 via App

dün sana ozelden adres ve cep telefonunu sordum. hala tik yok. kendimi cok hos tanitacam bak soz veriyorum :) hatta senin kendi memleketin ankarada tanitacam kendmi :) hatta bu en son cevabini screen capture yaptim. o an kazirsin dogrulari hem beynine heceleyerek. hadi cok bekletme beni arkadasim. ben bu saatten sonra benim yorumlarima kasitlica devamli karsi yorum yazan birine buradaki diger kullanicilarin onunde cevap verip bir noktaya gelememek yerine bizzat swnin karsina cikip konusmak istiyorum. malum erkeklik zaten bu degilmi. klavye sana cok sey yazdirir cunku

• Forum girişleri 39

10.Eyl.2014 10:16:25 via App

senin de söylediğin gibi istediğini yapabilirsin, istersen kendi fotonu bile çekebilirsin. sende kabullenme sorunu var bak söyleyim ben. bir kaç soru sordum ve halen cevap alamadım. sürekli saçmalama halindesin, sorularıma cevap vermemek için de adres telefon istiyorsun. adres telefon istemeyi erkeklik zannediyorsan kırk fırın ekmeğini ye öyle gel, kilo yapar ama kafa yaşını büyütür ergenlikten kurtulursun.

• Forum girişleri 1

10.Eyl.2014 21:31:34 via Website

biz o delikanlıysan laflarını iyi biliriz koçum. seni uzun zamandır takip ediyorum, bir bilmiş tavırlar, ben en iyiyim demeler, milleti eziklemek hiç hoş şeyler değil bunlar bak. şu son laflarından sonra kafayı yedim yazma ihtiyacı duydum senin yüzünden. sen o paranla git burda değil kendi çöplüğünde öt, burası senin değil, bi forum burası. git kendi forumunu kur madem paran çok orda öt. sen meseleni hır gürle çözmek isteyenlerdensin belli memleketinden adana iyi bilrim. soyadını da değiştirmişsin nedendir bilmem. bak oğlum, adam gibi dur. o bahsettiğin ağız kokusunun sana nasıl olduğunu gösteririm, adresini telefonunu sana sormadan seni bulurum dörtgöz. burası babanın ahırı çiftliği mandırası değil koçum pişman ederim seni. sen milleti tehdit etmeden önce sana sorulanları bi cevapla bakıyım, htc progagandasından komisyon alıyo musun almıyo musun? ben de senin hakkında kıllananlardanım. hadi koçum görelim bakalım neymişsin.

"delikanlıysan söylersin, ötersin"

— değiştirilme tarihi 10.Eyl.2014 21:35:03

• Forum girişleri 598

11.Eyl.2014 05:19:15 via App

soyadim oldugu gibi duruyor. ikinizlede hesabim var. bulsana beniiii. cok istiyorum gercekten. cikacak cesaretin asla yok karsima. burda gecmis sunu bunu yaparm deme. ver adresini yada madem bulurmusun gel bul beni cik karsima. cok memnun kalirim ben yorulmadan gelirsin iyi olur

— değiştirilme tarihi 11.Eyl.2014 05:31:27