Sony Xperia Z1 — Sony Xperia z1 kullanıcıları

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 40

03.Eyl.2014 15:05:06 via Website

Sony Xperia Z1 kullanıcıları Merhaba , telefonunuzdan memnun musunuz ? lütfen biraz bana yardımcı olurmusunuz telefon alıcamda yardımınız gerekiyo lütfen yardımcı olun

• Forum girişleri 4

09.Eyl.2014 09:15:48 via Website

kardeşim ben singapurdan aldım Allaha şükür buzamanakadar hiçbirsorun görmedim belki oyun oynamadığım için fazla yormuyorum oyüzden sorun olmuyor olabilir birkaç sefer telefonu bulaşık deterjanıyla yıkadım su geçirme sorunu görmedim trkiyede fiyat pahalı aldıysan hayırlı olsun

• Forum girişleri 40

09.Eyl.2014 13:27:01 via Website

peki telefonun arka kaerası ve ön kamerası nasıl ? şar durumu falan ? ama bazı kullanıcılarda pişman aldıkları için su geçiriyormuş bazıalrında , yani nasıl bi telefon kullanışlı mı ? daha almadım telefon yardımcı olusanız iyi olur

• Forum girişleri 4

09.Eyl.2014 23:01:05 via Website

kamarası çok net resim çekiyor ön kamarasıda iyi pili tam dolu olsun aksama kadar seni götürür genelde internete takıldığım için gün boyu gidiyor yoksa normal kullanırsam daha çok gider.su geçirme olayına gelirsek daha önce yazmışdım birkaç sefer yıkadım su içinde test ettim herhangibir sorunla karşılaşmadım.kasasıda çok şık eğer almayı düşünürsen al derim ama hor kullanma telefonunu fazla yorma oyunlarla

• Forum girişleri 40

10.Eyl.2014 07:37:59 via Website

peki çok teşekkür ederim :) çok yardımcı oldunuz sağolun :)