Sidesync 3.0 - Galaxy S4

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

08.Eyl.2014 19:44:02 via Website

Arkadaşlar bilmeyenler için ; Sidesync uygulaması telefonu PC üzerinden kontrol etmeye yarayan bir uygulama , yalnız bu uygulama önceden sadece samsung cihazlar arasındaki etkileşimlerle kullanılabiliyordu yani sadece Samsung PC'lerde erişim sağlanabiliyordu..
 Şimdi SideSync 3.0 ile bütün PC'ler ile bağlantı olanağı var yalnız Galaxy S4 için sürücü güncellemesi gerekmekteydi , sanırım gerekli güncellemeyi yaptılar... (Goole Play uygulama bölmünden anladığım) .. Ama ben hala S4 telefonum ile bağlantı sağlayamadım... 
 Bu faydalı programı kullanan ve yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim...
  • Forum girişleri 3

12.Eyl.2014 08:43:04 via Website

SideSync 3.0 Galaxy S4 te kullanabilenler var mı diye sormustum ... son guncellemeler sonrasında dahi hala kullanilamiyor... (android sürümü 4.4.2)

• Forum girişleri 598

12.Eyl.2014 16:34:26 via App

arkadasim dedigin program sadece s5 ile calisiyor

• Forum girişleri 3

18.Eyl.2014 14:40:57 via Website

S4'te klavye ve mouse olarak baglantı kurulup kullanilabiliniyor... Ama ekran paylasimi yapilamiyor...
Google Play de yorumlarda Galaxy S4 ile igili SideSync takiminin soyle bi aciklamasi var ;
'Dear Songul Coban, this is the Samsung SideSync team. We apologize for any inconvenience that we may have caused you. Please update latest binary for S4. If you have any more questions, concerns, or comments please email us at SideSync.Dev@samsung.com. Thank you! '
S4 icin surucu guncellemesi bekleniyordu ve yakin zamanda bazi guncellemeler geldi , ben hala ekran paylasimini kullanamiyorum , kullanabilenler varsa diye sormustum...
tesekkurler ilginize..