acil

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

13.Eyl.2014 00:19:04 via Website

Note 3 sahibiyim , telefonum sık sık internetten atıyor ve kalvyesiylede ilgili sorunum var . Ozelliklede internetteyken durduk yere yazarken kapanıyor bazen acilmiyo bazen kendi kendine aciliyo. Format atmadan düzeltebilmemin bir imkanı var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. ?

• Forum girişleri 598

13.Eyl.2014 14:09:21 via App

oncelikle yedeginizi kaydedin. zira verileriniz silinecek ve ilk aldiginiz gibi olucak telefonunuz. telefonu kapatin. guc tusu ses acma tusu ve orta tus a birlikte basin 2-3 saniye kadar. sonra telefon acilsin cikan ekranda ses acma ve ses kisma tuslari yardimiyla gecis yapicaksiniz. wipe data/factory reset yapin. (guc tusu ile islemi gerceklestireceksiniz) . sonra reboot system now u secip telefonu tekrar baslatabilirsiniz. belki anlamamis olabilirsiniz yazdiklarimdan zira youtube da note 3 wipe yapmak diye aratin bicok video bulabilirsinz

• Forum girişleri 4

03.Eki.2014 02:18:37 via Website

Bir seydaha sorcam , engineer moddan kamera iyilestirilebilir diye bi duyum aldım . Görüntü seviyesi yükselirmiş ama ben ingilizce olduğu için kurcalamaya cekindim dogrusu . Bi bilginiz var mi kamera ayarları yukseltilmesi hakkında?