Samsung Galaxy S3 mini — S3 Mini S5 Temalı Rom Yükleme?

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 5

06.Eki.2014 11:12:34 via Website

merhaba arkadaşlar ben https://www.androidpit.com.tr/forum/611693/samsung-galaxy-s3-mini-s3-mini-stock-rom-4-3-kesinlikle-deneyin konudaki romu yüklemek istiyorum fakat rom yüklemeyle pek bilgim yok kuruluma twrp cwm filan yazmışsınız hiçbirşey
anlamadım emin olun :D tek bildiğim odinle pda yı seçip root atmak oldu
ben bu romu indirdim temalar filan acaip hoşuma gitti ancak yükleme konusunda
nasıl yapacağımı detaylı anlatırmısınız biraz acemiyim affola :) Teşekkürler

• Forum girişleri 2

06.Eki.2014 13:51:08 via Website

Selamın Aleykum öncelikle iyi bayramlar ;

Root işlemini yaptıysanız rom yükleme işi kalmış demektir.Yapmanız gereken indirdiğini romu sd karta atmak daha sonra telefonu kapatmak.Şimdi ses açma+home+kilit tuşuyla cmw moda girmek oradan wipe cache ve wipe factory reset yapacaksınız.Bu işlemlerden sonra sd karta attığınız romu yine cmw moddan install zip from sdcart menüsünden seçerek yükleyeceksiniz yardımcı olabildiysem ne mutlu bana tekrardan iyi bayramlar sorunuz olursa yazın

• Forum girişleri 125

06.Eki.2014 14:18:26 via App

cwm yani custom recovery indirdinizmi ? eğer yapmadıysanız önce indirin sonra romu kurun yoksa olmaz

• Forum girişleri 5

06.Eki.2014 22:40:58 via Website

Sizede iyi bayramlar hocam s5 temayı yükledim ama bazı hatalar var 2 tanecik ama çok titizimdir :D sizin bana şoyle güzel bir onerebileceğiniz rom tavsiyesi varmıdır s3 mini için nebileyim cm11 olur dmod 6 vb. tavsiye ettiğiniz varmı Teşekkürler

• Forum girişleri 5

07.Eki.2014 09:34:17 via Website

Hocam bilmiyorum kusura bakmayin ama ben cm11 e gectim once bi deneyelim romlari sonra karar veririz :D