Hangi telefonu önerirsiniz?

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

09.Eki.2014 09:40:16 via Website

Merhabalar. Eski telefonum olan samsung galaxy s4 ile bol problemli zamanlar yaşadım, yaklaşık 4 batarya değiştirdim ve şimdiki ısınma problemine dayanamayıp artık yeni bir telefon alma kararı aldım. Önceki başlıkları okudum ama kısa zamanda piyasaya bir çok yeni model sürüldü bu gün de htc yeni bir modelini tanıtıyor. Herhangi bir fiyat sınırlamam yok tek istediğim beni tatmin edecek bir telefon. Ancak telefonumu gerekli kaldıkça modem olarak kullanıp bilgisayara bağlıyorum ve oyun konusunda yüksek performans bekliyorum. Bana hangi modeli önerirdiniz? Şimdiden çok teşekkürler :)

• Forum girişleri 598

09.Eki.2014 09:53:28 via App

Selin Aktaş

Merhabalar. Eski telefonum olan samsung galaxy s4 ile bol problemli zamanlar yaşadım, yaklaşık 4 batarya değiştirdim ve şimdiki ısınma problemine dayanamayıp artık yeni bir telefon alma kararı aldım. Önceki başlıkları okudum ama kısa zamanda piyasaya bir çok yeni model sürüldü bu gün de htc yeni bir modelini tanıtıyor. Herhangi bir fiyat sınırlamam yok tek istediğim beni tatmin edecek bir telefon. Ancak telefonumu gerekli kaldıkça modem olarak kullanıp bilgisayara bağlıyorum ve oyun konusunda yüksek performans bekliyorum. Bana hangi modeli önerirdiniz? Şimdiden çok teşekkürler :)

merhaba soyadimi tasiyan arkadasim :) bende htc one m8 var. kesinlikle oneriririm. 2.5ghz 4cekirdek adreno 330 var. hicbir oyunda kasma donma olmuyor. duo kamera ile cektigin her resimden memnun kalacagini dusunuyorum. metal kasa ve egimli ergonomik tasarimla gercekten muhtesem bir kullanim sunuyor. arayuz sense 6.0 dunyanin en stabil arayuzu bu telefonda. :)

• Forum girişleri 1.065

09.Eki.2014 22:28:37 via App

htc guzel telefon ayni segmentte baaka cihazlarda var tabiki önerim saf ve orjinal ara yuzu ile lg g2 veya g3

HAZREC..

• Forum girişleri 304

18.Eki.2014 21:21:51 via App

Bence biraz bekleyip Nexus 6 alabilirsiniz. Genel olarak nasıl bir cihaz bilemem fakat belirtilen özelliklere göre gerek tasarım, gerekse performans açısından gayet iyi duruyor.

• Forum girişleri 446

18.Eki.2014 22:58:00 via App

ne sorunlu telefonmus bu s4 :) bence kendine iphone 6 al rahat rahat kullan

— değiştirilme tarihi 18.Eki.2014 23:06:11

• Forum girişleri 304

19.Eki.2014 19:50:28 via App

Nexuuuuss..! 😀 Nexus 6 al sen beni dinle 👍 Ama 6 inç'de çok büyük ya 😕