Samsung Galaxy S4 — ismail ROM V3.0 Galaxy S4 i9500 XXUGNH4

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

14.Eki.2014 20:51:43 via Website

image image image image image image image image image image image image image image

S5 görünüm / S5 apps / Programlar Modu / Aroma Mod / yüzdeli batarya göstergesi/ Tamamiyle Telefonunuz S5 görünümlü stabil hızlı çalışan rom haline gelir.
test edildi.bizzat kendi telefonumda test ettim.herhangi bir problemi yoktur.Kendi yapmış olduğum Romdur.S5 Custom romun orjinal Kodlamalarında değişiklik yapılarak inşaa edildi.bataryası ise 2 gün gitmektedir.

NOT: Arkadaşlar piyasada S5 görünümlü rom yapan arkadaş sayısı artmakta.özellikle şunu söylemek istiyorum.kimse yanlış anlamasın.bazı arkadaşlar isim vermiyorum ozcan rom a benzediğini söylüyorlar.kesinlikle ozcan rom la hiçbir alakası yoktur.Dediğim gibi S5 custom rom dosyalarında değişiklik yapılarak inşaa edildi.kimse emeğimi çaldı demesin.benden şüpelenen kişiler ozcan rom veya herhangi bir rom ile birebir aynı olan bir kodlama yada bir dosya bulup o şekilde insanları uyarsın.bu konuda admin kardeşimden ricam.yapmış olduğum romda başkasının kullandığı kodlama yada dosyaya raslarsa benim tüm konularımı silsin.rica ediyorum.saygılar..

S5 S4 MOD:

Boot Animation --- (S5/S4/ Google Boot) (Boot ekranını istediğiniz şekilde değiştirin)

Calendar --- (S5/S4 calendar seçimi)

Call Button --- (Enable/Disable seçimi)

Camera --- S5/S4 --(S5 ve S4 kamera seçimi)

Email --- (S5/S4 Email seçimi)

Keyboard --- (S5/S4) (S5 ve S4 klavye seçimi)

Launcher --- (S5 Launcher S5 5x4 5x5 icon Launcher) (menu iconlarının büyüklük derecesi (5x5 5x4 (5x5 S5 orjinal
iconudur.)

Logs --- (Enable/Disable seçimi)

MenuKey --- (S5 MenuKey - S5 Stock MenuKey) (S5 Stock Menukey S4 ün orjinal Menukeyidir.)

Music Player --- (S5/S4 (S5 ve S4 Müzik çalar seçimi)

SMemo --- (S5/S4) (smemo seçimi)

Sound Volume Level --- (High - Medium - Normal seçimi) (Bu seçenek telefonunuzun ses ayarlarında değişiklik yapmanızı sağlar.telefon sesi kısık ise Medium menu kullanmanızı öneririm.)

Task Manager --- (S5 TaskManager S5 Stock TaskManager) (S5 Task Manager S5 in orjinal görev yöneticisidir. S5 Stock Task Manager S4 ün orjinal görev yöneticisidir.)

PROGRAM MOD:

Adobe Flash Player --- (isteğe bağlı)

Google Chrome --- (isteğe bağlı)

Facebook --- (isteğe bağlı)

GeoLookout --- (isteğe bağlı)

Google Camera ---(isteğe bağlı)

Google Earth --- (isteğe bağlı)

Hotmail --- (isteğe bağlı)

Line Messenger ---(isteğe bağlı)

Mobile Print --- (isteğe bağlı)

S Translator --- (isteğe bağlı)

Samsung Gear Manager --- (isteğe bağlı)

Samsung Billing --- (isteğe bağlı)

SHealth ---(isteğe bağlı)

Smart Remote --- (isteğe bağlı)

SStudio FHD K ---(isteğe bağlı)

Video Editor ---(isteğe bağlı)

Whatsapp ---(isteğe bağlı)

Xplore Browser --- (isteğe bağlı)

Youtube TubeMate ---(isteğe bağlı)

Aroma Mod için Ahmad Amarullah kardeşime sonsuz teşekkürlerimi arz ederim.Ellerine sağlık kardeşim.
ayrıca omega kerneli yapan kardeşimede sonsuz teşekkürlerimi arz ederim.
Not: kernel dosyası omega rom sahibinindir.Aroma mod ise Ahmad Amarullah kardeşimindir.

Not:

Android 4.2 sürümünden sonra çıkan sürümlerde (4.3 ve 4.4) knox bootloader gelmiştir.bu sürümlere stok romla geçtiyseniz cihazınıza knox sayacı gelecektir. Custom rom recovery root işlemlerde knox sayacınız 1 olacaktır.Yani cihazınız garanti dışı kalacaktır.4.2 sürümünden custom romlarla bootloader yüklemeden 4.3 veya 4.4 sürümüne geçtiyseniz! cihazınıza knox sayacı gelmeyecektir. Lütfen bunu dikkate alarak işlem yapınız.
Bu romda oluşabilecek tüm sorunlardan romu yükleyen sorumludur.sorumluluk bana ait değildir.Bilginize arkadaşlar.

indirme linki için i.soner0181@gmail.com email atın.site admini link eklememe müsade etmiyor.

— değiştirilme tarihi 14.Eki.2014 20:55:43

• Forum girişleri 446

15.Eki.2014 18:55:17 via App

s.a bildirim panelinde ultra power saving mod var gozukuyo ama yine soriyim dedim acaba ultra power varmi bu modu yukliyince

• Forum girişleri 2

21.Eki.2014 08:20:02 via Website

evet kardeşim ultra power modu sorunsuz çalışıyor...

• Forum girişleri 61

26.Oca.2015 03:01:31 via Website

nasıl kuracağımızı anlatan bir link yollar mısınız?

• Forum girişleri 61

26.Oca.2015 08:12:30 via Website

telefonuma mevcut ayar ve verilerin korunacağı şekilde kurdum ama girişte pin kodu soran ekran kilitleniyor, arama yaptığımda telefonu kapanmıyor karşıdaki kişi açana kadar çalıyor.

• Forum girişleri 1.784

26.Oca.2015 09:01:01 via Website

Öncelikle emeğine sağlık bence sen bu roma daha güzel bir isim bul hocam bu ne ismail rom özcan rom biraz yaratıcı olun ya bu kadar emek sarf ediyorsun ama isim bulamıyorsun ? işte bundan dolayı bir yerlere gelemiyoruz.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.