Samsung Galaxy S3 — formatla silinen-kaybolan resimler

• Cevaplar:1
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

30.Eki.2014 21:27:16 via Website

merhaba arkadaşlar...çok acil yardımınıza ihtiyacım var...samsung galaxy s3 telefon kullanıyorum ...telefonuma fotoğraf gizleyicisi diye bi program indirdim ve bu programa şifreyle girip galeriden gizlemek istediğim resimleri gizliyodum...programla gizlediğim resimler hafıza kartından alınan resimlerdi ...ve ben telefonuma format atarken resimleri o programdan yani gizlemeden çıkartmayı unuttum....fotograflar o program içinde oldugu sürece hiç bi şekilde dosyalarda felan görünmüyordu ancak şifreyle girince görünüyolardı...format atınca program silindi ve o programla gizlediğim resimlerde ortadan kayboldu.. :((...karttaki diğer tüm resimler duruyo ama o resimler yok...hemen o programı tekrar indirdim resimlerin içinde olması umuduyla ama maalesef ..sanki ilk kez indiriyomusum gibi yeniden şifre oluşturma felan filan....bu resimleri bulmamın bi yolu var mı..sonucta karttaydı o resimler hala gizli felan olabilirmi yada ne bileyim mesela bu google play den indirdiğimiz programlar için bazı koşullar kabul ediyoruz felan ya o gizlenen resimlerin o programla ilgili sanal bi ortamda şifrelenmiş olması gibi bi ihtimal olailir mi.....kısacası o resimleri nasıl bulabilirim :((( lütfen yardım edin...

• Forum girişleri 11

01.Kas.2014 12:25:23 via Website

Aynı durum benim başımada geldi malesef :( applock kullanıyordum tekrar yükledim ama görünmüyor resimler ..eski versiyonlarınıda denedim hiç birisinde çıkmadı ..mail yazdım apploc a onlarda yardımcı olacak bir seçenek sunmadılar