Samsung Galaxy S4 — Galaxy S4 I9500 sd card okuma sorunu

• Cevaplar:0
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 20

08.Kas.2014 21:44:59 via Website

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır android kullanıcısıyım. Bir yıla yakın süredir s4 kullanıyorum. Aynı zamandada farklı cihazları kısa sürelerle kullanıp deniyorum. Açıkçası bana s4'den daha fazla hitap eden bir cihaz bulamadığım için degistirmek istemedim bu zamaan kadar. Cihazım yaklaşık bir yıllık. Telefonun hemen hemen kullanmadığım hiçbir yanı yok. Yaklaşık bir buçuk ay önce root attım. Sorunsuz kullanıyorum. Fakat sd card kullanamıyorum. Taktığımda ya hiçbir tepki vermiyor. Yada kısır döngü şeklinde sdcard hazırlanıyor> sdcard beklenmeden çıkarıldı> sdcard hazırlanıyor> sdcard beklenmeden.... bildirimleri veriyor. Ve cihazın sdcard soketi fazlasıyla ısınıyor. Pil kullaniminda android sistemi % 80leri buluyor. Telefon takılmaya başlıyor. Farklı hizlarda boyutlarda modellerde ve markalarda sdcardlar denedim. Bazılarında hata vermiyor. Sorunsuz bir sekilde birkac hafta bir kac ay kullanabiliyorum. Bazense telefonu elime aldığımda fazlasiyla ısındığını görüyorum ve bildirimde sdcard çıkarıldı ifadesi görüyorum zaten sdcard o anda çöp oluyor. Garantiye gonderdim sdcard soketi degistirildi. Bu sorunu s4 kullanıcılarının hemen hemen hepsi yaşıyor ve ne yazıkki ne bayi tarafından ne guncellemelerle ne de forumlarda herhangi bir kesin çözüm bulamamış. Bir aralar samsung s4ler için orjinal samsung sdcardlar yandığında değişim yapıyordu. Orjinal samsung sdcardlar kullandim ama sorun hep ayni xda da arastirdim fakat bir çözüm yok sizden ricam ise sd4 kullanicilarini bu konuda rahatlatabilecek bir çözüm hic değilse bir yazı yayinlamaniz. Şimdiden teşekkürler...

— değiştirilme tarihi 09.Kas.2014 06:46:38