Google Nexus 4 — Android 5.0 Lollipop

• Cevaplar:11
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 304

19.Kas.2014 14:17:44 via App

Arkadaşlar LG Nexus 4 kullanıyorum. Dün akşam Andoid 5.0 güncellemesi OTA yoluyla telefonuma geldi. İndir ve Kur dedim güncellemeyi yükledi ve tam indirecekken telefonun ekranı kapanıp açıldı. Sonra güncelleme ekranı kayboldu be Sisteminiz Güncel hatası verdi. Daha sonra da güncellemeden eser kalmadı. Anlamadım aynı saatlerdr bi kaç kişiye daha olmuş sizce sebebi nedir..? Tekrsr gelir mi veya Google yanlış bişeyler yaptığını anlayıp güncellemeyi geri mi çekti..? Biraz uzun oldu ama k. bakmayın. Yardımcı olursanız sevinirim yorumlarınızı bekliyorum.

• Forum girişleri 86

21.Kas.2014 22:14:14 via App

google güncellemeyi geri çekti sadece size değil bütün nexus sahiplerine oldu.

• Forum girişleri 156

21.Kas.2014 22:23:44 via App

Cem Canpolat

google güncellemeyi geri çekti sadece size değil bütün nexus sahiplerine oldu.

Geri ne zaman tekrar yayinlanir bi bilginiz var mi?

• Forum girişleri 304

21.Kas.2014 22:55:12 via App

Vallaha bence ayın sonunu bulur. Ben dayanamadım fabrika imaj dosyalarını yükledim güzel oldu.

• Forum girişleri 156

22.Kas.2014 06:54:05 via App

Tunahan Doğan

Vallaha bence ayın sonunu bulur. Ben dayanamadım fabrika imaj dosyalarını yükledim güzel oldu.

Onun için root lazim degil mi? ve Garanti gitmez mi?

• Forum girişleri 304

22.Kas.2014 07:49:45 via App

Root gerekli değil. Sadece telefonun Bootloader kilidini (geçici olarak) açtığımız için garanti gidebiliyor fakat kilidi kapattığımızda tekrar geliyor. Bu işlem de oldukça kolay. Tavsiyem: CanYılmaz diye birisinin kişisel blogu var. Oraya girip ordan indirmeniz. Bu arada ilk sürüm olduğu için hala çoğu uygulama açılmıyor ve bazı bug'lar olabiliyor. Onu da hatırlatyım.

• Forum girişleri 156

22.Kas.2014 09:03:28 via App

Tunahan Doğan

Root gerekli değil. Sadece telefonun Bootloader kilidini (geçici olarak) açtığımız için garanti gidebiliyor fakat kilidi kapattığımızda tekrar geliyor. Bu işlem de oldukça kolay. Tavsiyem: CanYılmaz diye birisinin kişisel blogu var. Oraya girip ordan indirmeniz. Bu arada ilk sürüm olduğu için hala çoğu uygulama açılmıyor ve bazı bug'lar olabiliyor. Onu da hatırlatyım.

Ya uzun bi işlem ugraştiriyo bide bence senin ne kadar sürdü yapman ?

• Forum girişleri 304

22.Kas.2014 17:54:25 via App

5 dakika da bitirdim kurulumu 10 dakika da ekranda dönen toplar sürdü. Sonra açıldı telefon ilk kurulumu yaptım. Uygulamalarda ve performansta sorun yok. Fakat ilk sürüm olduğu için bazı bug'lar ve takılmalar yaşanabiliyor. Tabi bu kullanımı engeleyecek kadar kötü değil.

• Forum girişleri 156

22.Kas.2014 20:45:47 via App

Peki tavsiye eder misin? Yoksa beklemek mi daha makbul zaten google hatalardan dolayi guncellemeyi geri cekmiş

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 8

22.Kas.2014 20:57:49 via Website

Fabrika Imajı ile kurabilirsiniz zaten... Yani değişen birşey olmaz...

• Forum girişleri 304

22.Kas.2014 23:17:30 via App

Açıkçası beklemeniz çok daha iyi olucaktır. Çünkü dediğim gibi hala hatalar mevcut ve pil ömründe özellikle düşüş var. Zaten en geç bu ayın sonuna kadsr gelicektir yeni yama.