Arkadaşlar maximum 1500 tl bütcem var.

• Cevaplar:15
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 6

18.Ara.2014 19:10:20 via Website

Öğretmenim ve soru yazmak aynı zamanda sunu hazırlamak için kısacası küçük bilgisayarım olsun istiyorum hangi akıllı telefonu almalıyım ?

• Forum girişleri 6

19.Ara.2014 10:50:31 via Website

Daha önce biraz üstünde durmuştum ama telefonun çok büyük olması gözümü korkutmuştu. Öneriniz çok faydalı oldu çünkü aklıma ucundan bile geçmedi gerçekten teşekkür ederim. Office uygulaması içinde mi yoksa daha sonra mı satın alıyoruz ? Sony ve nokia telefonlara daha çok baktım sony tasarım ve güvenilirlik açısından hoşuma gidiyor nokia ise microsoft olduğu için ama her türlü önerinize ihtiyacım var çünkü az para değil sadece facebooka girmek için telefon almak istemiyorum kısacası sonradan pişman olmak istemiyorum, tekrar teşekkür ederim.

• Forum girişleri 1.784

19.Ara.2014 12:11:51 via Website

Ali DEMİR

Daha önce biraz üstünde durmuştum ama telefonun çok büyük olması gözümü korkutmuştu. Öneriniz çok faydalı oldu çünkü aklıma ucundan bile geçmedi gerçekten teşekkür ederim. Office uygulaması içinde mi yoksa daha sonra mı satın alıyoruz ? Sony ve nokia telefonlara daha çok baktım sony tasarım ve güvenilirlik açısından hoşuma gidiyor nokia ise microsoft olduğu için ama her türlü önerinize ihtiyacım var çünkü az para değil sadece facebooka girmek için telefon almak istemiyorum kısacası sonradan pişman olmak istemiyorum, tekrar teşekkür ederim.

Ben kendim yaklaşık bir senedir Note 3 kullanıyorum herseyi ile verdiğim parayı hak ediyor. onun çin fazla düşünmene gerek derim. Zaten Samsung alacaksan sadece note serisi insanları tatmin ediyor. ekranın büyük olması bir avantajdır. madem office uygulaması kullanacaksın. internette mevcut ama içine attığın office programlarını çalıştıran programlar zaten mevcut. ben note 3 almanı tavsiye ediyorum

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 91

19.Ara.2014 13:51:36 via Website

Sadece soru yazmak ve sunum hazırlamak için istiyorsanız tablet almanız daha mantıklı bence.

• Forum girişleri 6

20.Ara.2014 15:35:30 via Website

Asusun telefonu var 6" ekranlı aralarında işlevsellik yönünden hangi farklar var ?

• Forum girişleri 6

21.Ara.2014 11:42:11 via Website

temmuz ayına kadar kredi ödemem var bitince note 4 almaya karar verdim muhtemelen o zamana kadar fiyatı düşer :) gönderdiğin linke girdim çok yardımcı oldu telefonların hiçbirinde flashplayer yok ne işe yarıyor bu andoitte gereksiz olduğu için mi yok ?. telefonların fabrika çıkışı barındırdığı uygulamaları (mesela office mobile gibi) karşılaştıran ya da yazan site var mı ?

• Forum girişleri 6

25.Ara.2014 10:49:58 via Website

Vestel telefon çıkardı vestelin sahibi de bu çevreler tarafından kabul gören birisi. Sorun değil ne yapalım şu anda ekonomi uygun değil ama zamanı gelince vestel alacağına 200-300 tl fazladan veririm. Teşekkür eerim :)

• Forum girişleri 1

26.Oca.2015 22:03:13 via Website

Öğretmenim Bahçelievler Füsun Yönder Anadolu Lisesi'nde Biyoloji öğretmenimisiniz acaba ?

• Forum girişleri 298

27.Oca.2015 08:01:17 via App

Alternatifsiz Galaxy Note 4, fakat fiyatı 2300 TL galiba...Olmazsa Note 3...Ama ben sizin yerli marka, Yani Vestel almanızı gönlüm ister...