Samsung Galaxy S5 — Galaxy s5 sarj almıyor.

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 9

28.Ara.2014 20:41:55 via App

Arkadaşlar merhaba konudanda belli olduğu üzere telefonum Samsung Galaxy s5, android sürümü ise kitkat 4.4.2 ama SM-G900H yani lte siz versiyon olan ortadoğu sürümü, kuzey ıraktan aldım ve pasaport kaydıyla sorunsuz kullanmaktayım zaten telefonumun tek eksiği lte diğer tüm özellikleri avrupa sürümüyle aynı ve bir farkı yok ama malesef "samsung türkiye" bu sürüme destek sağlamıyor sorularımı bile cevaplamıyor o yüzden sizden yardım talep etmekteyim ve inşallah sorunum için küçük de olsa bir fikir vereceğinize eminim sorunumun ne olduğuna gelirsek telefonum sarj almıyor hatta sarja takıyorum hiç bişey olmuyor ne sarj oluyor ibaresi ne pil göstergesindeki elektirik sembolü kısacası hiç bişey olmuyor telefon sarjda almıyor sarj makinasınıda görmüyor kardeşimdede s5 var makinadanmı diye onda denedim onda sorun yok telefonu sarj alıyor onun makinasını bende denedim benim telefon gene görmedi hadi sorun bataryadadır belki dedim bataryamı ona taktım onunkini bana benim telefon gene sarj almıyor ama onunki alıyor yani kısacası sarj olmamasının sarjı görmemesinin nedeni bataryada değil sarj makinasıda değil bunun nedeni ne bilen varsa lütfen söylesin hani donanımsal olarak baktığımızda benim sarj girişimde problem olabilirmi diye düşünüyorum o değilse yazılımsal olarak bir sorun olabilirmi lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz en ufak fikri bile olan varsa dinlemeye hazırım şimdiden teşekkür ederim saygılarımla.

• Forum girişleri 442

28.Ara.2014 21:10:53 via App

sorun bence sarj yerinde senin yapman gereken bi tamirciye goturmek.yanliz sunlara dikkat et tamirci guvenilir olmali mumkunse tamir ederken yaninda bekle. basima gelmisti tamirciye gonderdim samsung f480 telefonumun kamerasi sokulup yerine dandik bisey takmislardi. bi diger olayda imei kodunu kopyaliyolar. insallah haledersin

Android Candır

• Forum girişleri 9

28.Ara.2014 22:17:34 via App

İlginiz için teşekkür ederim dediklerinizi dikkate alacam sağolun

• Forum girişleri 9

28.Ara.2014 22:18:56 via App

hayır ilk defa oluyor ilk çıktığında almıştım 6 aydır ilkkez böyle bişey yaşıyorum

• Forum girişleri 38

29.Ara.2014 09:57:48 via App

bide suna dikkat edebilirsin benim basima geldi cnku telefonu surekli pantolon cebinde tasiyosan bi sure sonra sarj yerine pamukcuk doluyr ve telefon sarj olmuyr kurdan tarzi biseyle temizlemeyi denersen belki yardimi olur ama sakin sert cisimlerle kurcalama o yuzden kurdan dedim bu is icin ideal:)

• Forum girişleri 598

29.Ara.2014 11:57:21 via App

sarj soketinde ariza vardir. 100-200 arasi bir fiyata tamir ettirebilrsn.