LG OPTİMUS G YEDEK GERİ YÜKLEME SORUNU LÜTFEN YARDIM

• Cevaplar:11
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 7

02.Oca.2015 12:42:02 via Website

Merhaba, bir kaç gün önce telefonumu pc suite programı ile yedekledim ardından da telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Şimdi yedek dosyamı geri yüklemek istediğimde yapamıyorum. Pc Suite sürekli hata veriyor ve mutlaka bu dosyalara ulaşmam gerekli. Çok aradım bulamadım. Şimdi ne rehber kaldı ne de başka bir şey.. Yardım edebilecek birileri var mı ?

• Forum girişleri 7

03.Oca.2015 22:10:11 via Website

Kimseler yok mu adostlar :(

• Forum girişleri 7

04.Oca.2015 10:49:31 via Website

bütün driverler kurulu, ben bilgisayara yedekleme yaptım ancak yaptığım yedeği tekrar telefona yükleyemiyorum.. USB hata ayıklama modunun kendi telefonummda nereden açıldığını bir türlü bulamadım ve buna yapmak şu "root" denilen işlem mi oluyor , şayet öyleyse onu da yapmak istemiyorum..

• Forum girişleri 7

04.Oca.2015 12:40:05 via Website

şimdi dediklerini yaptım, hata ayıklayıcıyı da açtım, denedim yine bağlantı kuramadı. :( Helium diye bir program buldum onu denemeyi düşünüyorum işe yarar mı bilmiyorum..

• Forum girişleri 2

19.Oca.2015 16:48:19 via Website

merhaba çözüme ulaşabildinmi yaptıysan paylaşırsan sevinirim lg g3 telefonumu pc ye yedekledim senin gibi 2 gün sonra 5.0 android güncellemesini yaptıktan sonra telefona hard reset attım şimdi geri yüklemek istediğim yedeklemeyi yükleyemiyorum hata alıyıyorum.

• Forum girişleri 7

19.Oca.2015 23:28:50 via Website

Merhaba, ne yazık ki çözüme ulaşamadım, üstelik bana android 5.0 gelmediği halde olmadı. lg yia radım hiç bir şekilde çözemediler. Ayrı bilgisayarlarda ayrı usb girişlerinde denedim olmadı, en sonunda yaklaşık 2 1,5 gb lık yedek dosysı elimde patladı ben de kabullenmek zorunda kaldım, yanarım yanarım da rehberi google a yüklemediğime yanarım onlar gitti.. Sen çözebilirsen buraya yazarsan sevinirim.

• Forum girişleri 2

20.Oca.2015 21:47:27 via Website

image

çözemedim bende bu hatayı alıyorum bide pc de bu yedekleme dosyasını nereye kaydediyo bu konuda bi bilgin varmı

• Forum girişleri 226

21.Oca.2015 00:36:33 via App

Öncelikle merhabalar, konuyu halen çözemediniz sanırım bu yüzden size eski zamanda açtığım bir konuyu atmak istiyorum büyük ihtimal işinizi görecektir, konu başlığındaki adımları teker teker uygularsanız hertürlü yedekleme ve geri alma işleminiz başarı ile tamamlanacaktır. Iyi forumlar dilerim .

• Root gerektirir fakat kesin çözüm .

https://www.androidpit.com.tr/forum/586796/root-lu-cebinizin-yedegini-alma-adim-adim

· Yüzmeyi öğrenmenin tek yolu çırpınmaktır.

• Forum girişleri 7

28.Oca.2015 23:02:52 via Website

Ümitcan çok teşekkürler, fakat sorun tam da Kemal'in örneğini verdiği fotoğraftaki gibi. Ve hala çözümü yok.. :(

Ümit Can

Öncelikle merhabalar, konuyu halen çözemediniz sanırım bu yüzden size eski zamanda açtığım bir konuyu atmak istiyorum büyük ihtimal işinizi görecektir, konu başlığındaki adımları teker teker uygularsanız hertürlü yedekleme ve geri alma işleminiz başarı ile tamamlanacaktır. Iyi forumlar dilerim .

• Root gerektirir fakat kesin çözüm .

https://www.androidpit.com.tr/forum/586796/root-lu-cebinizin-yedegini-alma-adim-adim

• Forum girişleri 7

28.Oca.2015 23:03:23 via Website

Aynen, ben de bu sorunu yaşıyorum Kemal ve hala çözemedim :( Sende bir gelişme var mı?

Kemal Ormancıoğlu

![image][1]

[1]: https://fscl01.fonpit.de/userfiles/6936791/image/uploadedImage1421786769050.jpg

çözemedim bende bu hatayı alıyorum bide pc de bu yedekleme dosyasını nereye kaydediyo bu konuda bi bilgin varmı