HTC One — ÇOK ACİL LÜTFEN!

• Cevaplar:3
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 85

18.Oca.2015 01:12:54 via Website

image

arkadaşlar elimde yurtdışı one m7 var da onu morelocale 2 uygulaması ile türkçeye çevirmek istiyorum.Tam dili seçiyorum böyle bir hata alıyorum.Nedenini bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

• Forum girişleri 91

18.Oca.2015 10:09:27 via Website

Merhaba Yusuf Bey,

Cmd ekranında küçük ve basit bir kod girerek bu türkçe yapamama sorununu çözebilirsiniz.

Öncelikle bilgisayarınızda Android SDK bulunmalıdır.

Yoksa size basit ve küçük bir uygulama ile yardımcı olalım.

Minimal Adb Fastboot indirirekte gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda verdiğim programı indirin ve kurun. Masa üstüne bir kısayol atacak. Ona tıklayıp çalıştırın siyah ekran cmd ekranı gelecek.

Bu arada Htc one veya android 4.2 üzeri cihazınızı USB hata ayıklama modunu açarak bağlayın.

Ardından cmd ekranında

Adb shell yazın ve enter yapın. Ardından

pm grant jp.co.c_lis.ccl.morelocale android.permission.CHANGE_CONFIGURATION

yukarıdaki kodu kopyalayıp mouse ile sağ tıklayarak yapıştın. Orada klavye kısayolları çalışmaz çünkü. Enter e basın.
image
Tebrikler artık cihazınızı morelocale uygulamasına girerek Türkçe yapabilirsiniz.

• Forum girişleri 40

18.Oca.2015 10:41:20 via Website

Kaan T.

Merhaba Yusuf Bey,

Cmd ekranında küçük ve basit bir kod girerek bu türkçe yapamama sorununu çözebilirsiniz.

Öncelikle bilgisayarınızda Android SDK bulunmalıdır.

Yoksa size basit ve küçük bir uygulama ile yardımcı olalım.

Minimal Adb Fastboot indirirekte gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda verdiğim programı indirin ve kurun. Masa üstüne bir kısayol atacak. Ona tıklayıp çalıştırın siyah ekran cmd ekranı gelecek.

Bu arada Htc one veya android 4.2 üzeri cihazınızı USB hata ayıklama modunu açarak bağlayın.

Ardından cmd ekranında

Adb shell yazın ve enter yapın. Ardından

pm grant jp.co.c_lis.ccl.morelocale android.permission.CHANGE_CONFIGURATION

yukarıdaki kodu kopyalayıp mouse ile sağ tıklayarak yapıştın. Orada klavye kısayolları çalışmaz çünkü. Enter e basın.
![image][1]
Tebrikler artık cihazınızı morelocale uygulamasına girerek Türkçe yapabilirsiniz.

[1]: https://fscl01.fonpit.de/userfiles/6900045/image/adb_shell.png

Katılıyorum (cool)