ACİLLL YARDIM LÜTFEN!!!

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

18.Oca.2015 14:18:47 via Website

TELEFONUM EKRAN KORUYUCU MODUNA GELDİĞİNDE (KULLANILMADIĞI SİYAH EKRAN OLDUĞUNDA) TEKRAR HANGİ TUŞA BASSAM AÇILMIYOR.ANCAK EKRAN YÜZEYİNE DOKUNULDUĞUNDA MENÜLERİ KULLANABİLİYORUZ YANİ SESİNDEN BELLİ OLUYOR DOKUNUNCA EKRANA SESİNDEN ANLIYORUZ. BİR SERVİSE GÖTÜRDÜM FORMAT LAZIM DEDİ. 2 GÜN KALDI. OLMADI. SONRA TEKRAR FORRMAT GEREKLİ DEDİ 1 HAFTA KALDI YİNE YAPILAMADI. SONUNDA VİRÜS GİRMİŞ DEDİ BIRAKTI.ŞİMDİ BENDE SERVİSLERE GÜVENİM OLMADIĞI İÇİN KENDİM ÇÖZMEYİ DENİYORUM BANA YARDIM EDİN. KAÇ DEFA FABRİKA AYARLARINA DÖN DİYE YAPTIM AMA OLMADI. BU ARADA TELAFONDAN İNTERNETTE BANKACILIK VE ÇOCUĞUMUN ANDROİD OYUNLARI DIŞIND GİRİLMEDİ. BU BELİRTTİĞİM ARIZASI DIŞINDA SAAT GİBİ TEK SIKINTI EKRAN KORUYUCUYA GEÇMESİ BU SORUNU BERABER ÇÖZELİM TEŞEKKÜRLER.

• Forum girişleri 7

18.Oca.2015 17:08:15 via Website

Garantiliyse servise götür etilerdekine.. anında başında bekle sorunu çözerler aynı iphonelerdeki gibi..
Senin telefoncu işi çözememiş yada acemi :) yeni versiyon atsın düzelir bence..

• Forum girişleri 3

18.Oca.2015 17:41:20 via Website

Garantisi yok üstelik bitlis'teyim. başka çözüm yok mu acaba

• Forum girişleri 442

18.Oca.2015 17:48:09 via App

s4 te var ama minide varmi bilmem az once fark ettim ayarlar-cihazim-ekran burada hayal diye bi bolum var onu kapatmayi dene eger varsa s4 minide

Android Candır