ACİL TELEFON ALCAM

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

21.Oca.2015 18:20:15 via Website

arkadaşlar 5-6 güne telefon alacağım fakat karar veremedim çok şık büyük oyuna aşırı dayanıklı ve hiç kasmıcak.ARKADAŞLAR SAMSUNG GALAXY WONDER DA ben kasma sorunu yaşadım en sevmediğim şey hiç kasmasın.Samsung galaxy s5 e biraz önyargılıyım iphone 5s biraz küçük iphone 6 ve plus eski özelliklerini kaybetmiş ince falan lgyi bilmiyorum hangisini alayım 6-6 plus s5 lg g3 lumia acil

• Forum girişleri 442

21.Oca.2015 18:26:30 via App

lg g2 al hem ekran buyuklugu ideal ve performansli bi telefon

Android Candır

• Forum girişleri 3

21.Oca.2015 18:50:11 via Website

kardeş g3 daha iyi değil mi hem kullandın mı hiç iphone 6 plus nasıl

• Forum girişleri 442

21.Oca.2015 20:27:22 via App

lg g2 kulandim g3 alma ihtimalin varsa tabiki g3 al. iphone 6 nin performan konusunda tartisilcak bi yani yok ios seviyosan al bi iphone 6 bak keyfine

Android Candır

• Forum girişleri 598

22.Oca.2015 11:45:25 via App

donmamak sadece iphone ve htc de var. sense arayuzunu tadinca beni anlayacaksin. m8 var bende tasarim harika sense arayuzu saf android kdar stabil. snapdragon 801
2.5ghz lte versyon var bende efsane. htc dotview kilifi ve spor yapmayi seviyprsan htc force bilekligiyle bu telefonu kullanmak cok ozel hissettiriyor insani

• Forum girişleri 85

22.Oca.2015 14:23:54 via App

Ali bey e katılıyorum. Bende de m8 Lte versiyonu var bi kere telefonun tasarımı harika ve stabil olması da artısı. Sense arayüzünün bi tadına bakmalısın bence.

• Forum girişleri 1.784

22.Oca.2015 23:04:49 via Website

Bro sen hiç düşünme bütçen varsa direk alacağın telefon note 3 olsun bir senedir kullanıyorum bugunde android 5.0 lollipop kurdum uçak misali uçuyor. dersen ki param yok o kadar S3 ikinci el temiz bir şey al ona cyanogenmod kur muhteşem bir performans alırsın

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 3

24.Oca.2015 20:01:01 via Website

Ali A.

donmamak sadece iphone ve htc de var. sense arayuzunu tadinca beni anlayacaksin. m8 var bende tasarim harika sense arayuzu saf android kdar stabil. snapdragon 801
2.5ghz lte versyon var bende efsane. htc dotview kilifi ve spor yapmayi seviyprsan htc force bilekligiyle bu telefonu kullanmak cok ozel hissettiriyor insani

ali bey ben sadece kasma istemiyorum en sevmediğim şey htc hiç kullnamadım bu modelde böyle birşey var mı