telefon alıcam karar veremiyorum

• Cevaplar:30
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 6

29.Oca.2015 17:09:42 via Website

arkadaşlar note 4 ile xperia z3 arasında kaldım bi türlü karar veremiyorum kullananlardan yardım bekliyorum..

• Forum girişleri 1.784

29.Oca.2015 17:52:43 via Website

ben kendim note serilerinden note 3 kullanıyorum gayet memnunum şuan param olsun gözü kapalı gider note 4 alırım. bir telefon bu kadar kullanışlı ve seçenekli olamaz. kamera performansı hızı ve daha nicesi kesinlikle note 4 alın derim songül hanım

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 122

29.Oca.2015 18:04:02 via App

Note 4 u tavsiye ederim

• Forum girişleri 91

29.Oca.2015 21:54:34 via Website

Note 4 hem performans hemde kalite bakımından gayet harika bir akıllı telefon.Kullandım gayette başarılı buldum fakat bana göre fazla büyük :) Sizde sorun yaratmicaksa gözünüz kapalı alın derim.

• Forum girişleri 298

30.Oca.2015 06:54:10 via App

Note 4 tabii, fakat dış sesinin stereo olmamasını bir türlü kabullenemedim...Sonuçta benim için film ve müzik önemli...Note 4'ün özellikle Amoled ekranını beğeniyorum...Sırf ses yüzden HTC ONE kullanıyorum...

• Forum girişleri 6

30.Oca.2015 08:07:46 via Website

teşekkür ederim arkadaşlar benimde aklımdan note 4 geçiyo büyük ihtimalle note 4 alıcam telefonu çok kullanan oyun oynayan birisi değilim benim için uygun sanırım note 4 :)

• Forum girişleri 1.784

30.Oca.2015 09:06:01 via Website

songül öz

teşekkür ederim arkadaşlar benimde aklımdan note 4 geçiyo büyük ihtimalle note 4 alıcam telefonu çok kullanan oyun oynayan birisi değilim benim için uygun sanırım note 4 :)

yaşasın bir kişiye daha samsung aldırıyoruz :D patron işler iyi :D evet note 4 alın bencede her konuda birinci sınıf bir telefon

• Forum girişleri 598

30.Oca.2015 10:17:23 via App

songül öz

plastik mi at çöpe :) cok gec degil yeni yil basinda çöp olacak yuksek ihtimal :)

• Forum girişleri 2

30.Oca.2015 10:35:22 via Website

tabikide z3 bu saatden sonra kimse bir plastik parçasına o kadar para vermesin ayrıca 2k ekrana koydukları işlemcide balon olarak tanmlana exynos işlemci touchwiz den bahsetmiyorum bile keza şarj süreside büyük bir hayal kırıklığı en fazla 2 ay mutlu eder daha sonra bana ultra güç tasarruf modu demeyin 2500 tlye telefon alıcam 3310 özelliklerine sahip olucak böyle bir saçmalık mı var

• Forum girişleri 1.784

30.Oca.2015 10:58:47 via Website

ahmet yasin

tabikide z3 bu saatden sonra kimse bir plastik parçasına o kadar para vermesin ayrıca 2k ekrana koydukları işlemcide balon olarak tanmlana exynos işlemci touchwiz den bahsetmiyorum bile keza şarj süreside büyük bir hayal kırıklığı en fazla 2 ay mutlu eder daha sonra bana ultra güç tasarruf modu demeyin 2500 tlye telefon alıcam 3310 özelliklerine sahip olucak böyle bir saçmalık mı var

Ahmet bey ; Gayet iyi yazmıssınızda hoş güzelde telefon metal kasa üretime sahip ve yeni tasarlanmış tounchwiz var üstünde telefon android lollipop güncellemesi aldıktan sonra da ciddi manada performans sağlayacak bir telefon

• Forum girişleri 6

30.Oca.2015 11:31:08 via Website

aslında o kadar para vermicem yurt dışından alıyorum ama kafam karıştı günlerdir bi türlü net bi karar verebilmiş değilim iyi bi telefon olsun 2-3 sene falan yeni telefon almayayım diyorum telefonu güzel kullanan biriyim elimde galaxy ace 2 var 2 yıldır kullanıyorum bi kere bile servise gitmedi samsung dan şikayetçi değilim ama z3 de iyi diyen çok kişi gördüm..

• Forum girişleri 6

30.Oca.2015 11:33:01 via Website

Ali A.

songül öz

plastik mi at çöpe :) cok gec degil yeni yil basinda çöp olacak yuksek ihtimal :)

malzemesi o kadar mı kötü ya ?

• Forum girişleri 1.784

30.Oca.2015 11:49:47 via Website

songül öz

Ali A.

songül öz

songul hanım inceleme fırsatınız var ise plastık olmadığını goreceksiniz. metal kasa kullanılıyor...

Samsung Galaxy Note 4'ün Artı Özellikleri:

-Üst seviye güce sahip donanım
-Isınmıyor oluşu
*-2K* SuperAMOLED ekranın sunduğu görüntü kalitesi
-Yenilenen kameralar ile hem ön hem de ana kamerayla, başarılı gece ve gündüz çekimleri
-OIS desteği
-Benzer fiyattaki amiral gemi modelleri 16 GB dahili hafızaya sahipken, 32 GB dahili hafıza ve microSD kart desteği sunması
-Yenilenen TouchWiz arayüzüyle stabil ve zengin bir kullanım deneyimi
-Geliştirilen S-Pen ile farklı kullanım deneyimi
-Metal çerçeve çok şık.

Samsung Galaxy Note 4 Teknik Özellikler

Ekran: 5,7 inç 2560 x 1440 piksel Super AMOLED (515 PPI)
Ek Özellikler: Corning Gorilla Glass 3, S-Pen, Kızılötesi bağlantı, Parmak izi okuyucusu, nabız ölçer ve metal çerçeve
Kalınlık/ Ağırlık: 8.5 mm / 176 gram
İşlemci: 1.9 GHz 4 çekirdek ARM Cortex A57, 1.3 GHz 4 çekirdek A7 kullanan Exynos 5433
Grafik İşlemci: MALI-T760
RAM: 3 GB
Depolama: 32 GB + microSD
SIM: MicroSIM
İşletim Sistemi: Android 4.4 KitKat @ 2015'e kadar Android 5.0 Lollipop'a güncellenecek
Ana Kamera: 16 Megapiksel / 4K @30 FPS, 1080p @ 60 FPS video kaydı
Ön Kamera: 3.7 Megapiksel / 2K @ 30 FPS video kaydı
Batarya: 3220 mAh

Sony Xperia Z3 Teknik Özellikler

Ekran: 5.2 inç Full HD IPS + Triluminos, 600 nit parlaklık
Ek Özellikler: IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı dayanıklılık
Kalınlık/ Ağırlık: 7.3 mm / 152 gram
İşlemci: 2.5 GHz Snapdragon 801
Grafik İşlemci: Adreno 330
Depolama: 16 GB + microSD
İşletim Sistemi: Android 4.4 KitKat
Ana Kamera: 20.7 Megapiksel / 1080p + 4K video kaydı
Ön Kamera: 2.2 Megapiksel / 1080p video kaydı
Batarya: 3100 mAh

Bence Bir daha düşünün derim

— değiştirilme tarihi 30.Oca.2015 11:52:10

• Forum girişleri 1.784

30.Oca.2015 11:56:53 via Website

Sanpdragon 805 bile değil ya 801 kullanılan bir telefondan bahsediyoruz burda lütfennn

image

Kullanılan İşlemci performansını görebilirsiniz.

image

buda Grafik işlemci farkı

image

Bana kimse gelipte Z3 note 4'ten iyi demesin Allah aşkına

— değiştirilme tarihi 30.Oca.2015 12:05:04

• Forum girişleri 6

30.Oca.2015 12:02:19 via Website

Orbay Boran

songül öz

Ali A.

songül öz

songul hanım inceleme fırsatınız var ise plastık olmadığını goreceksiniz. metal kasa kullanılıyor...

Samsung Galaxy Note 4'ün Artı Özellikleri:

-Üst seviye güce sahip donanım
-Isınmıyor oluşu
*-2K* SuperAMOLED ekranın sunduğu görüntü kalitesi
-Yenilenen kameralar ile hem ön hem de ana kamerayla, başarılı gece ve gündüz çekimleri
-OIS desteği
-Benzer fiyattaki amiral gemi modelleri 16 GB dahili hafızaya sahipken, 32 GB dahili hafıza ve microSD kart desteği sunması
-Yenilenen TouchWiz arayüzüyle stabil ve zengin bir kullanım deneyimi
-Geliştirilen S-Pen ile farklı kullanım deneyimi
-Metal çerçeve çok şık.

Samsung Galaxy Note 4 Teknik Özellikler

Ekran: 5,7 inç 2560 x 1440 piksel Super AMOLED (515 PPI)
Ek Özellikler: Corning Gorilla Glass 3, S-Pen, Kızılötesi bağlantı, Parmak izi okuyucusu, nabız ölçer ve metal çerçeve
Kalınlık/ Ağırlık: 8.5 mm / 176 gram
İşlemci: 1.9 GHz 4 çekirdek ARM Cortex A57, 1.3 GHz 4 çekirdek A7 kullanan Exynos 5433
Grafik İşlemci: MALI-T760
Depolama: 32 GB + microSD
SIM: MicroSIM
İşletim Sistemi: Android 4.4 KitKat @ 2015'e kadar Android 5.0 Lollipop'a güncellenecek
Ana Kamera: 16 Megapiksel / 4K @30 FPS, 1080p @ 60 FPS video kaydı
Ön Kamera: 3.7 Megapiksel / 2K @ 30 FPS video kaydı
Batarya: 3220 mAh

Sony Xperia Z3 Teknik Özellikler

Ekran: 5.2 inç Full HD IPS + Triluminos, 600 nit parlaklık
Ek Özellikler: IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı dayanıklılık
Kalınlık/ Ağırlık: 7.3 mm / 152 gram
İşlemci: 2.5 GHz Snapdragon 801
Grafik İşlemci: Adreno 330
Depolama: 16 GB + microSD
İşletim Sistemi: Android 4.4 KitKat
Ana Kamera: 20.7 Megapiksel / 1080p + 4K video kaydı
Ön Kamera: 2.2 Megapiksel / 1080p video kaydı
Batarya: 3100 mAh

Bence Bir daha düşünün derim

peki verdiğiniz bilgiden dolayı teşekkür ederim büyük ihtimalle note 4 alıcam her iki telefonda bana göre iyi note 4 biraz ağır basıyo pişmam olmam inşallah hayırlısı artık

• Forum girişleri 442

30.Oca.2015 13:18:46 via App

ahmet yasin

plastik olabilir performans ve cikartilabilir batarya bu ikisi sayesinde note 4 bi adim onde

Android Candır

• Forum girişleri 598

30.Oca.2015 18:54:47 via App

bir sense arayüzünü tadan insanlar vardir birde şişen samsamlariyla mutlu oldmadigini aciklayamayanlar :)