telefon alıcam karar veremiyorum

• Cevaplar:30
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1.784

30.Oca.2015 19:14:00 via Website

Ali A.

bir sense arayüzünü tadan insanlar vardir birde şişen samsamlariyla mutlu oldmadigini aciklayamayanlar :)

Sense hala HTC diyorsun :) :) sense ara yüzü farklıdır. bende kullandım. ama bu tounchwiz farklıı olmuş herkes cok memnun

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 598

30.Oca.2015 19:31:26 via App

valla allaha sukur benim m8 su gibi akiyor note a gore :) 2.5 ghz modeli bendeki lte. benim icin cok onemli olan sey guncelleme o da 15 ocakda 5.0.1 i aldi :D tasarim konusunda suan a kadar m9 u isin icine katmazsak en iyisi :) gelecek sense 7 muhtemelen cok yakinda alicak. :) bana kalsa 2 note 4 verseler m8 i vermem kimseye. tabii ben tasarima guncelleme almaya arayuzdeki akisa ve tabiki sistemde kullanilan ram a onem veriyorum. bu secenekler m8 de daha iyi :) samsung un gereksiz anlam veremedigim hareket fonksiyonlari cakma siri s voice in arayuzu kasip kavurmasi falan :D eski samsungcular olmasa belkide one serisi olmayacakti :))

• Forum girişleri 1.784

30.Oca.2015 19:57:51 via Website

Ali A.

valla allaha sukur benim m8 su gibi akiyor note a gore :) 2.5 ghz modeli bendeki lte. benim icin cok onemli olan sey guncelleme o da 15 ocakda 5.0.1 i aldi :D tasarim konusunda suan a kadar m9 u isin icine katmazsak en iyisi :) gelecek sense 7 muhtemelen cok yakinda alicak. :) bana kalsa 2 note 4 verseler m8 i vermem kimseye. tabii ben tasarima guncelleme almaya arayuzdeki akisa ve tabiki sistemde kullanilan ram a onem veriyorum. bu secenekler m8 de daha iyi :) samsung un gereksiz anlam veremedigim hareket fonksiyonlari cakma siri s voice in arayuzu kasip kavurmasi falan :D eski samsungcular olmasa belkide one serisi olmayacakti :))

Ali Güzel konusuyorsun. eyw ama sunu unutma bu devirde tasarım telefona hız katmıyor. tasarım bende daima ikinci planda. donanım özelliklerini kaşılaştır. istersen. ya hocam kıyasladığın telefon lg 3 olur z3 olur eyw note 4 ten bahsediyorsun. ya yapma gözün seveyim..

Note 4, HTC One M8'den daha uzun daha geniş ve daha ince.

Note 4'te ekranın etrafında metal köşeler mevcut, One M8 ise alimünyum.

Note 4'ün 4 renk seçeneği varken M8'in 3 renk seçeneği var.

Note 4'ün ekran boyutu 5.7 inç, M8'in ise 5 inç.

Ekran çözünürlüğünde oklar Note 4'ten yana.

Note 4'ün kalemi var, M8'in yok.

Note 4'ün parmak izi özelliği mevcut, M8'in yok.

Note 4'te kalp atışı monitörü var, M8'de yok.

Note 4'ün hızlı şarj özelliği mevcut, One 8'in yok.

Note 4'ün 16 megapiksellik arka, 3.7 megapiksellik kamerasına karşın One M8'in 4 megapiksel (ultrapiksel) arka, 5 megapiksel ön kamerası mevcut

Note 4'ün ekranının ayırıp iki uygulamayı aynı anda çalıştırabilmek mümkün, HTC'nin M8'i ise bu özelliğe sahip değil.

Note 4'ün 32 ve 64 gb seçenekleri mevcut, m8 ise 16 ve 32 gb'lık seçeneklere sahip. Her iki telefonun da Micro SD slotu var.

Note 4'ün 3 gb ram'i var. M8'in ise 2 GB.

Batarya ve işlemci yazmadım bile farkında isen. bana hala gelip M8 savunma Ali Kardeşim..

Bu kadar yeter diye düşünüyorum...

• Forum girişleri 442

30.Oca.2015 20:42:33 via App

Ali A.

bir sense arayüzünü tadan insanlar vardir birde şişen samsamlariyla mutlu oldmadigini aciklayamayanlar :)

bende one ve one x kullandim sense arayuzu stabil evet ama demek deilki herkes begenmek zorunda

Android Candır

• Forum girişleri 598

30.Oca.2015 21:02:14 via App

m8 in neden kalemi olmasin. one m8 icin htc uretti stylus kalem farkindamisin haberin yok.

kalp atisi yok diosn farkindamisin o da var :)
fitbit force kullaniyorum bilmiosan arastr bi.

hizli sarj yok diosun o da var m8 de. qualcomm isbirligi ile piyasaya surdugu qualcomm 2.0 quick charge sarj cihazi var htc nin. ki bu teknolojiyi senin samsung un yapamiyor bile.
0dan 100 e 1 saat icinde sarj ediyor 2600mah lik bataryasini one in.

Ha bir de kameraya laf atmissin iste burada yandin. one in 5 mp lik on kamerasi en los ortamda bile sana super selfieler cekmeyi vaad ediyor. ki samsung un bulanik on kamerasina karsilik kiyaslanamaz derecede. gelelim arka kameraya. sen duo effect kullanilarak cekilmis bir fotografi pc ortamina atip note 4 olablr yada herhangi bir telefon olablr karsilasrdinmi? eminim fikrin yok. bir gun bos vaktinde karsilastirmani tavsiye ederim.

senin ram hizin 800Mhz gpu hizin 500Mhz iken m8 in ram hizi 933 Mhz gpu hizi 578 Mhz dir.

ekran cozunurlugu kotu diosun biliormusun sen htc one m8 de her bir pikselin icinde üç alt piksel var. amoled samsunglar gibi bulanik goruntu az canli goruntu vermez kullaniciya.

one m8 hakkinda en ufak bilgin yok yazdiklarindan anladigim kadariyla. neyse ogrenmis oldun yok dedigin seylerin var oldugunu :)

— değiştirilme tarihi 30.Oca.2015 21:04:01

• Forum girişleri 442

31.Oca.2015 00:42:11 via App

tasarim= htc one m8
performans= samsung note 4
konu bu kdr basit.
ali ayrica su alayci uslubundan vazgec.

Android Candır

• Forum girişleri 298

31.Oca.2015 07:16:27 via App

Sen NOTE 4 al Songül'cüğüm...Pişman olmayacaksın kesinlikle...Tekrar ediyorum, telefonda ses'e, özellikle "stereo" sese önem vermiyorsan...

• Forum girişleri 598

31.Oca.2015 09:07:02 via App

benim alay ettigim filan yok. bilgilendirdim insanlari. yanlis gorunen gercekleri ortaya cikardim. bana alay etme diosan sende bu kadar basit olma

• Forum girişleri 6

31.Oca.2015 10:54:37 via Website

arkadaşlar her telefon kendine göre iyi dir bence atışmaya ne gerek var yok şu iyi bu iyi kimse kimseye bu iyi veya kötü diye bişey kanıtlamak zorunda değil sana göre iyi olan bana göre kötü olabilir her insan farklı bi dünyadır ve saygı duymak gerekir yaptığınız yorumlardan dolayı teşekkür ederim kararımı verdim note 4 alıcam z3 ü dün bi mağazada inceledim sevmedim note 4 iyi çıksada kötü çıksada nasip..

• Forum girişleri 1.784

31.Oca.2015 11:35:55 via Website

songül öz

arkadaşlar her telefon kendine göre iyi dir bence atışmaya ne gerek var yok şu iyi bu iyi kimse kimseye bu iyi veya kötü diye bişey kanıtlamak zorunda değil sana göre iyi olan bana göre kötü olabilir her insan farklı bi dünyadır ve saygı duymak gerekir yaptığınız yorumlardan dolayı teşekkür ederim kararımı verdim note 4 alıcam z3 ü dün bi mağazada inceledim sevmedim note 4 iyi çıksada kötü çıksada nasip..

teknoloji bu ben memnun kalacağınızı düşünüyorum.. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun... :)