para kazandıran 2 uygulama

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

30.Oca.2015 10:25:20 via Website

Evet arkadaşlar whaff yabancı bir uygulamadır . Hatrı sayılır bir sayıda da TÜRK kullanıcıya sahiptir. Uygulamanın işleyişi diğer uygulama indirip para kazanma programlarından farklı bu uygulamada oyun indiriyorsunuz ve indirdiğiniz her oyun için whaff size görev veriyor . Bu görevlerde 5 dakika oyna , oyuna gir, oyunda arkadaş ekle vb görevler . Bu görevler karşılığında sizlere cuzi bir miktar veriyor.

Whaff ile Para Kazanma
Arkadaşlar cep telefonunuzdan para kazanmak istiyorsanız sizlere şiddetle bu uygulamayı tavsiye ediyorum . Normal olarak 0$ ile başlıyorsunuz ama bizim size vereceğimiz invite kodu ile belirli bir miktarda ve bonuslu bir şekilde başlayacaksınız.Bunun nedeni ise özel ref koduna sahip olmamız . Sizlerle bunu paylaşarak daha fazla para kazanmanızı ve hızlı para kazanmanızı istiyoruz . INVITE CODE : AR38856

Uygulamayı direkt olarak şu adresten veya telefonunuzdan play store aracılığı ile indirebilirsiniz.

Whaff Nasıl Kullanılır ?
Uygulamayı indiriyorsunuz. Daha sonra uygulamayı açıp sağ üstten Login yazan yere tıklıyorsunuz. Karşınıza facebook ile bağlanma penceresi geliyor gerekli işlemleri yaparak otomatik üye oluyorsunuz. Hemen ardından ufak bir pencerede sizden invite kodu girmenizi istiyor işte oradada bizim size vereceğimiz kod devreye giriyor . (Kod konunun altındadır.) Kodumuzuda girdikten sonra direkt olarak belirli bir ücret geliyor hesabınıza ve bundan sonra indereceğiniz her oyunda daha fazla para geliyor .

Whaff’taki Parayı Nasıl Çekerim ?
Evet arkadaşlar bu bölümü sonradan ekledik. Whaffta 10 dolar yaptıktan sonra size farklı platformlarda para alma imkanı sağlıyor. İşte sırasıyla ;

1-Xbox Live ‘da hediye kartı
2-PlaystationStore’da hediye kartı
3-Amazonda hediye kartı
4-Google Play’de hediye kartı
5-Steam’de hediye kartı
6-Facebook’da hediye kartı
7-iTunnes’De hediye kartı
8-Paypal(ufak bir kesinti ile direk parayı atıyorlar) INVITE CODE : AR38856

İlk uygulamamız whaffdı şimdi size başka bir para kazanma uygulaması olan tapporoyu tanıtacağım

Sistem şu şekilde çalışıyor: Tapporo sizlere belirli videolar izleterek veya uygulamalar indirterek puan kazandıran; kazandığınız bu puanlar ilede gerek paypal üzerinden nakit para veya farklı alternatifler sunan bir kazanç sistemi. Sistem belirli puanlar üzerinden işliyor ancak en önemli noktası şu ki bazı uygulamalar yatırım gerektirebiliyor. Yatırım derken neyi kastettim açıklamak gerekirse mesela kobo uygulaması bir kitap okuma servisidir içerisinden kitapta satın alınabilir. Bugün kobo için 4400 e yakın bir puan veriyordu ancak kampanya şartı uygulamayı indirmek ve 1 adet kitap satın almak. içerisinde bazı kitaplar 0.99$ idi bende internetten bir kupon buldum ve 0.50$ indirim ile 0.49$ ile kitabı satın aldım ve böylece 4400 puanı kaptım [​IMG] İkinci püf nokta ise referans ile kayıt ben anlatım içinde kendi referans kodumu vereceğim bu size 250 puan kazandıracak sizde başkalarına kendi referansınızı verebilirsiniz.

Uygulamamızı indirdikten sonra açıyoruz ve öncelikle Get Started tıklıyoruz ve karşımıda kayıt yeri geldi. İsim, Soy isim, e-mail, şifre, doğum yılınız ve cinsiyetinizi girerek Sign Up'a tıklıyoruz.

Kayıt olduktan sonra sizden bir referans kodu isteyecek TAPSG383607 kodunu girerek 250 Puan (0.25 $) kazanabilirsiniz.

Üye oldunuz ve giriş yaptıysanız ana ekran açılmış olmalı. Ana ekran hakkında size bilgi vermek gerekirse:
Offers : Burada genelde uygulama indirmek üzerine teklifler bulunuyor. Başlangıçta en üstte facebook sayfasını beğenerek 50 puan kazanabilirsiniz. Ardından tapporo offers başlığına tıklayarak uygulamaları görebilirsiniz. Önemli Not: Buradan bir kampanya seçtiğinizde puanı hangi şart ile kazanacağınız Offer requirements başlığı altında yazmaktadır. Burayı dikkatli okuyun çünkü kimi uygulamaları indirip açmak yeterken, kimilerinde uygulama içi satın alma vb. şartlar söylenebiliyor.

Videos : Video izleyerek puan toplayabileceğiniz alan, fakat çok fazla video gelmiyor nadiren de olsa yakalayabildiğiniz videoları izleyerek puan kazanabilirsiniz.

Invite : Buradan arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz bir ekrana ulaşabilirsiniz. Üstte yazan Invite Kodu size ait. Bu kod ile üye olan herkesden 600 Oro yani 0.6$ kazanacaksınız.

Kazanılan paraları çekmek:
Paranızı paypal olarak almak isterseniz öncelikle alt sekmede yer alan (mavi alan) Me yazısına tıklayınız ardından açılan sayfada My Profile sekmesine tıklayınız ve For Paypal Prizes yazan kısma paypal mailinizi yazınız.
Ardından Store başlığına tıklarak Paypal Cash sekmesi altında Paypal 5 $ yazan başlığı seçip açılan sayfada Redeem'e tıklıyoruz. Böylece paramızı paypala aktarmak için işlem başlatmış oluyoruz. Paranın durumunu kontrol etmek için en üst sol köşede yer alan butona tıklıyoruz ve ve açılan sayfadan Order History başlığını seçiyoruz. Burada paranızın durumunu görebilirsiniz.

Yukarıdada belirttiğim gibi 250 puan kazanmak için TAPSG383607 kodunu yazın sizede banada faydası olsun

• Forum girişleri 771

10.Mar.2015 16:21:14 via Website

Paypal hesabınız veya kartınız var mı,paypal kartınızı açtırmak için ücret vereceksiniz bunları araştırın çok denedim elime geçen para 0,zaman kaybıdır.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 1

15.Ağu.2015 13:33:19 via Website

PayPal hesabı açmak ücretsizdir kart çıkartmak ise tek seferliğine 5TL'dır.

• Forum girişleri 771

21.Ağu.2015 04:43:16 via Website

Fatih Eren YILMAZ

PayPal hesabı açmak ücretsizdir kart çıkartmak ise tek seferliğine 5TL'dır.

Kartı aktifleştirmek için de 5 lira vermeniz gerekiyor.

This is AndroidPIT