kapanma

• Cevaplar:15
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 72

31.Oca.2015 07:23:18 via App

arkadaşlar s4 kullanıcısıyım su 2 3 gundur telefon cebimde kendi kendine kapaniyo.arti acilmiyo anca pili cikarmam gerek bazen de o bile fayda etmiyo bekliyom yarim bi saat ondan sonra aciyom.sizce bu surun neden kaynaklanıyor.tsk

• Forum girişleri 72

31.Oca.2015 11:46:11 via App

Farklı bir
uygulama yok. Her gün şarz ediyorum.en son 4 gün öncesi fabrika ayarlarına döndürdüm. Zaten ondan sonra yaşandı bu olay

• Forum girişleri 1.784

31.Oca.2015 11:56:43 via Website

factory reset atamanızı tavsiye ederim.

Nasıl yapacağınız konusunda ise telefonu kapatın ve işlemleri yapın

Ses açma + ana menü tuşu + açma kapa tuşu ile telefonu recovery modda açın

Karşınıza Böyle bir ekran gelecek

image

Orada beyaz kısmı seçin seçme işlemlerini açma kapama tuşu ile yapıyorsunuz.

tıklama işlemi yaptıktan sonra aşağıya doğru inin ses açma ve ses kısma tuşları ile yapıyorsunuz aşağı yukarı işlemlerini.

İçerisinde bulunanan delete users all seçeneğini tıklayıp bekleyin sonra sizi tekrar ana menüye yani resimdeki seçeneğe getirecek.

Sonra en üste mavi renkte olan Reboot System now seç ve telefonun reset atmasını bekle bu kadar basit.

umarım faydalı olmuştur.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 72

04.Şub.2015 00:18:02 via App

Kardeşim dedini yaptım yalnız hıiç bi faydasını görmedim gene kapandı gene aynisini yaptım sonuc yok aynı cebimde kendilinden kapanıyo ve pili cikartmadan acilmıyo, pili bile cikartsam üstünden zaman geçmeden gene açılmıyor. Başka bi önerin varmı yoksa sinirden tlf kırmak üzereyim

• Forum girişleri 72

04.Şub.2015 20:44:07 via App

Evet var. Ama şu an yur dışındayım servise veremem.bu gun burdaki tlf götürdüm onlarda çözemedi olayı. Actık içine baktık her şey normal gözüküyor.3 cm yüksekten düse bile kapanoyo ufacık darbelerede bile kapanıyor. 2 gün masayın üzerinde braktım ellemeden calısıyor ama cepte calışmıyo sanırım bir temasızlık var.

• Forum girişleri 72

05.Şub.2015 02:18:40 via App

İlk başta bende pilden sandım ama, ondan olabilceyinı sanmıyorum cünkü tlf açıken arka kapağını acıp bataryayı sağa sola yukarı aşağı oynatım bakalım temasızlık varmı dıye oynamıyo bıle ve hiç kapanmadı.

• Forum girişleri 40

05.Şub.2015 09:29:29 via Website

Aynı sorunu s3 ile bende yaşadım odin ile son android 4.4.2 kitkat sürümünü tekrar indirip odin aracılığı ile kurun,kurulumdan sonra telefonda aynı sorunu yaşarsanız batarya kaynaklı olma ihtimali çok yüksek.

Samsung'da batarya konulu problemler oldukça fazla üstünde durulması gereken bir sorun.

• Forum girişleri 72

05.Şub.2015 09:40:45 via App

Klasik yöntemi denedim arkasında altında kağıt sıkıştırdım ama olması sorun devam.ama genede yeni bataya alıp denicem.olmadi yeni rom

• Forum girişleri 40

05.Şub.2015 09:45:10 via Website

Orbay Boran

umut acil bana ulaşır mısın ?

E-posta gönderdim Orbay Bey.

— değiştirilme tarihi 05.Şub.2015 09:45:19