Hata veriyor oturum açarken şöyle bi hata sunucu ile güvenilir bir bağlantı kurulamıyor

• Cevaplar:12
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 6

05.Şub.2015 20:58:59 via Website

bu geçici bi sorun olabilir veya android cihazınızda hizmeti kullanılmıyordur sorun devam ederse müşteri hizmetlerini arayın sorun ne olabilirrr

• Forum girişleri 6

05.Şub.2015 21:23:12 via Website

tm beyler çözdüm sorunu system etc hosts dosyasını sildim düzeldi

• Forum girişleri 6

05.Şub.2015 21:38:49 via Website

abi root expolerlen ben çözdüm sorunu ve evet senin dediğin gibi abi

— değiştirilme tarihi 05.Şub.2015 21:39:09

• Forum girişleri 1

11.May.2015 21:54:01 via Website

Merhaba konuyu hortlatmış gibi olcam ama çok sitede aradım hiç biri işe yaramadı lg e612 telefon kullanıyom ben buna root atıp freedom kurdum bi ara telefonda kasma oldu bende telefonu sıfırladım şimdi google play storede başlıktaki hatayı veriyor kingo root ile tekrar root atmayı denedim fakat bu sefer hep fail oldu ineternetteki diğer lg e612 root seçeneklerini de denedim fakat başarısız oldum bi el atın lütfen

• Forum girişleri 1

01.Haz.2015 22:07:39 via Website

Sunucu hatı veriyorsa root explorer indir sistem koku bolumunden etc klasoru icindeki hosts u sil ve sorun cozulur silebilmen icin rootlu olmasi gerekir trootlu değil sr baidu roootu indir

• Forum girişleri 1.784

02.Haz.2015 15:41:22 via Website

Doğukan Akay

Merhaba konuyu hortlatmış gibi olcam ama çok sitede aradım hiç biri işe yaramadı lg e612 telefon kullanıyom ben buna root atıp freedom kurdum bi ara telefonda kasma oldu bende telefonu sıfırladım şimdi google play storede başlıktaki hatayı veriyor kingo root ile tekrar root atmayı denedim fakat bu sefer hep fail oldu ineternetteki diğer lg e612 root seçeneklerini de denedim fakat başarısız oldum bi el atın lütfen

Doğukan bey kingo user programını denediniz mi ?

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 6

02.Eyl.2015 15:32:56 via Website

kardeşim rootlu olması lazım telefonun root expolerden sildim ben

• Forum girişleri 488

03.Eyl.2015 09:48:12 via Website

Bu problemi çözmenin bir yolu da Freedom uygulamasını tekrar kurup Start dedikten sonra aynı yerde STOP demeniz gerekiyor.

Stop demeden uygulamayı kaldırınca google play ve google uygulamaları çalışmıyor. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 1

05.Eyl.2015 13:03:26 via Website

Benim cihazım rootlu değil ve cihaza oturum açılmıyor sunucu ile güvenilir bir bağlantı kurulamıyor hatasını veriyor ne yapmalıyım ne olur yardım edin