Samsung Galaxy Note 3 — ÇOK KARIŞIK Bİ İŞLEM ANLAYANLAR GELSİN LÜTFEN

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

07.Şub.2015 05:51:11 via Website

arkadaslar selamun aleykum cumleten herkese. şimdi ben tele yanlıslıkla fabrika ayarını yükledim cok önemli mesajlar resimler gitti. recuva falan indirdim. normal pc yi açınca note 3 ü usb den pc görüyo ama recuva dan secince görmüyo ?? nedeni ne olabilir lütfen yardım edin cok önemli şimdiden cok tesekkürler. iyi günler

• Forum girişleri 4

11.Şub.2015 00:43:05 via Website

Orbay Boran

Resımler geri gelebilir bir ihtimal ama mesajlar yedekleme otomatik yapmadıysan unut. derim
dilersen yedekle ve yukle kısmına bak orada olabilir.

mesajları geçtim hadi. yedekleme yapmadım sd hafıza kartı da yoktu. galeri de olur. kardes lutfen yardım et

• Forum girişleri 79

11.Şub.2015 23:00:23 via App

Merhaba samsung hesabi kurulu muydu tekrar samsung hesabi kurup eğer yedeklemeyi actisysan geriye donebilirsin , aklinda olsan backup programları piyasada frer olarak ornek cm backup bundan sonra kur bari

• Forum girişleri 4

14.Şub.2015 18:09:00 via Website

Orbay Boran

Telefonu rootlayabilirsen bir program önerebilirim

Diskdigger indir pişman olmazsın.

kardesim disk digger den gittim paralısını indirdim ama resimleri geri getir dedigimde 1000 tane falan alakasız resimler geldi google resmi falan :(

• Forum girişleri 4

14.Şub.2015 18:09:59 via Website

samil

Merhaba samsung hesabi kurulu muydu tekrar samsung hesabi kurup eğer yedeklemeyi actisysan geriye donebilirsin , aklinda olsan backup programları piyasada frer olarak ornek cm backup bundan sonra kur bari

telefona root kurdum. samsung hicbi hesbaı kurulu degildi google play kurulu sadece yedeklemeye falan acık degildi. telefonumu pc modem olarak görüyor günlerdir ugrasıyorum yapamıyorum :(