Galaxy s4 Reset Sorunu

• Cevaplar:29
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 5

09.Şub.2015 07:43:22 via Website

Merhaba arkadaşlar dün gece telefonumu şarj aletine bağladım ve hemen telefon kendini yeniden başlattı. Ancak Galaxy s4 yazısı geliyor hemen tekrar yeniden reset atıyor. bu olay sürekli tekrar ediyor. Download kısmını açıyorum onu bile hemen yeniden başlatarak kapatıyor. Sorun neyden kaynaklı nasıl çözülebilir.

— değiştirilme tarihi 09.Şub.2015 09:16:29 moderatör tarafından

• Forum girişleri 5

09.Şub.2015 17:32:19 via Website

recoverye giremiyorum sürekli restart atıyor. sanki açma tuşu basılı kalmış gibi

• Forum girişleri 5

10.Şub.2015 11:47:36 via Website

Başka bataryada da aynı durum devam etmekte. Açma kapama düğmesi sürekli basılı kalıyor. tuş fiziki olarak basılı değil fakat basılı olarak çalışıyor. Güç tuşuna basmadan ses kısma ve menü tuşuna basılı tuttuğumda download modu açıyor. Güç tuşu sürekli basılı kaldığı içinde hemen reset atıyor.

— değiştirilme tarihi 10.Şub.2015 11:49:17

• Forum girişleri 5

13.Şub.2015 14:20:59 via Website

telefon 24 saat boyunca bataryasız birşekilde durdu. Bataryayı taktım ve düzeldi. Yüksel ihtimal şarj kaynaklı elektriksel ya şok oldu. şuanda düzeldi arkadaşlar. Telefonun dinlenmesi lazımmış:) nasıl düzeldi ama anlamış değilim.

• Forum girişleri 6

21.Şub.2015 21:25:31 via Website

Arkadaşlar merhabalar öncelikle. İbrahim beyin söylediklerinin aynısını bir haftadır bende yaşıyorum. Çözemedim şuana kadar. Tam soru yazacaktım ki bu başlığı gördüm. bugün öğlen 12 de bataryayı çıkardım yarın öğlene kadar 24 saat bekleyeceğim inşallah düzelir.Orbay bey başka ne yapılabilir acaba bi fikriniz var mı?

• Forum girişleri 1.784

22.Şub.2015 01:36:01 via Website

Sizde de eğer aynı sorun oluyorsa bataryayi sarj edin %100 yapın ve telefonu kapatıp tekrar açın tekrar şarja takın ve 2 saat boyunca bekleyin ve tekrar bir reset atın sonra 1 saat boyunca şarj edin o zaman sorun duzelecektir

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 6

22.Şub.2015 17:30:31 via Website

Bir 30 saat batarya çıkmış halde bekledikten sonra taktım hala aynı. Bataryayı takar takmaz ekrana samsung gt-i9500 yazısı gelip sürekli reset durumuna geçtiği için telefonu tamamen kapatmak mümkün değil zaten. sürekli yazı yapıp sönüyor. şarja takınca da boş pil simgesi yanıp sönüyor. Sürekli bir reset hali var yani. Düşük bir ihtimal batarya bitik olabilir diye akıllı şarjaldım dışardan şarj ettim ama hala çözülmedi. Ne yapmamı önerirsiniz?

• Forum girişleri 6

22.Şub.2015 18:32:38 via Website

Samsung batarya daha once bu sebepten servis tarafından değiştirildiği için gidip ttec batarya almıştım yeni. onla da denedim aynı fakat yeni batarya boş olabilir. eskiside arızalıysa sorunun kaynağı bataryadır diye düşünüyorum ama. Yarın bir telefoncudan dolu batarya rica edip deneyeceğim. Sonuç vermezse tamire artık...

• Forum girişleri 6

23.Şub.2015 20:32:42 via Website

Yeni bataryayı fullettim ama yine değişen bişey olmadı servise bıraktım. Yalnız sonradan farkettim kayda alırken kasada ufak ezikler ve soyulmalar var şeklinde not düşülmüş. Bana söylemeden düşürme falan oldu mu demeden bu notu düşmüş birde imzaladım o kağıdı ben. Daha sonra düşürdüğümü iddia etmezler umarım?

• Forum girişleri 1

27.Şub.2015 00:23:26 via Website

mustafa Tekin

Yeni bataryayı fullettim ama yine değişen bişey olmadı servise bıraktım. Yalnız sonradan farkettim kayda alırken kasada ufak ezikler ve soyulmalar var şeklinde not düşülmüş. Bana söylemeden düşürme falan oldu mu demeden bu notu düşmüş birde imzaladım o kağıdı ben. Daha sonra düşürdüğümü iddia etmezler umarım?

Servisten nasıl bir geri dönüş aldınız? Bende de aynı sorun oldu ve hala çözemedim de.

• Forum girişleri 6

27.Şub.2015 22:16:28 via Website

Öncelikle şunu belirteyim tamamen aynı sorunu yaşayan bir çok insanın farklı yollarla sorunu çözdüğünü gördüm sorunu araştırdığım sürede. Benim cihazımdaki sorun power tuşundanmış. Takılma ve sürekli resetin sebebide buymuş. Power tuşunda bir plastiğin ve receiverin değiştiğini söylediler.

• Forum girişleri 1

31.Eki.2015 17:31:42 via Website

Bende de aynı sorun var fakat telefonumun garantisi yok. Servis'e götürsem uçuk fiyatlar istemezler umarım.