Samsung Galaxy Note 10.1 — Samsung’dan yeni Tab S geliyor

  • Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
Devre dışı bırakılan hesap
  • Mod
  • Forum girişleri 162

16.Şub.2015 14:05:14 via Website

Yeni bir dedikoduya göre, Samsung geçtiğimiz yıl çıkardığı ve üstün kalitesiyle göz dolduran 8.4 ve 10.5 inçlik tabletleri Galaxy Tab S için yeni model çalışmalarını sürdürüyor. Bu iki tablet için ülkemizde de büyük bir reklam politikası güden Samsung’un cihazlarını öne çıkarak en önemli şey ise, tablet dünyasında Apple’dan sonra ekran kalitesine önem vererek Super AMOLED ekran ile kullanıcıya gitmek olmuştu. Ki iPad ekranından daha da kaliteli bir görüntü sunan Tab S, çıktığında inceliğiyle de herkesi kendine hayran bırakmıştı. Yeni çıkacak tabletlerde de Samsung’un AMOLED teknolojisinden vazgeçmeyeceğini ve bu zarif tasarımı koruyacağını söyleyebiliriz.

Yeni modeller SM-T710 ve T810 model adlarıyla piyasaya sürülürken, şu an için tabletlerle ilgili başka hiçbir bilgi verilmiş değil. Yine de, yeni modellerin yeri yerinden oynatacak kadar donanım değişikliği getirmesini beklemiyoruz. Bir ihtimal, Samsung’un 1 Mart’ta tanıtacağı Galaxy S6 modelinde kullanması beklenen yeni yonga seti Exynoes 7420 tabletteki yerini alır ve RAM artışı gözleyebiliriz. Böylece yeni Tab S serisinde daha iyi bir performans görebiliriz. Onun dışında da tasarım alanında birkaç minik dokunuş yapmasını beklediğimiz Samsung, Apple’ın izinden giderek tabletine parmak izi okuma özelliği de getirebilir.

Şu an için yeni modellerin Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılma ihtimali oldukça düşük. Daha ilk kez dedikodusu ortaya çıkan tabletler için henüz yeterince çalışma yapılmadığı söyleniyor. Yeni Tab S modellerini yıl ortasında görmemiz daha olası.

Samsung’un Tab S modeli tabletleri geçtiğimiz yılın en iyi tabletleri arasında 2. sırada yer almıştı ve hâlâ 879 ve 1085 TL’den ülkemizde satışı sürüyor. Tablet incelemesini de buradan okuyabilirsiniz.

Alıntıdır.

Kişisel Yorumum: Android tabletlere her zaman ön yargı ile yaklaşmışımdır ama Samsung S6 ile "S" serisine yeni bir soluk getireceğine inandığım için Tab "s" seriside bu yeni modeller ile İpad'ın tahtına ortak olabilir.

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.

  • Forum girişleri 1.065

16.Şub.2015 17:35:57 via App

ipadlere kafa tutacak diyorsun yani

HAZREC..

Devre dışı bırakılan hesap
  • Mod
  • Forum girişleri 162

16.Şub.2015 17:45:09 via Website

HAZREÇ

ipadlere kafa tutacak diyorsun yani

S6 ile hem malzeme hem stabilite bakimindan bir gelisme olursa Tab seriside ayni duzeyde gelisir diye dusunuyorum.

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.

  • Forum girişleri 323

16.Şub.2015 19:20:05 via App

Yüksek fiyata alınabilecek en iyi tablet tab s serisi. İşlemci, ekran kalitesi, malzeme kalitesi, 3gb ram ve multitasking özellikleri verdiğin fiyatı fazlasıyla karşılıyor.
Ancak tab s dışında o paraya başka tablet alınmaz. Çünkü ucuz fiyata çok iyi tabletler var.
LG gpad 7 + smart case + 32gb sd kart 260 liraya aldım. 10 saat ekran süresi veriyor, quadcore s400 işlemci Internet ve oyun performansı için yeterli. 300g olduğundan kullanımı çok rahat.
Biraz daha performans isteyen memopad 7 serisini alabilir. Normal fiyatı 400 ama 350 civarına alınıyor.

  • Forum girişleri 37

20.Şub.2015 14:33:30 via App

sahsen ben galaxy tab s almam.nedeni de simkartli lte modeli olmadığı için benim için tablet dışarıdada kullanabileceğim laptop olmalıdır ve gittiğim yerde wlan varmı yokmu düşünmemem gerek.