coklu pencerede tum uygualamalari açma

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 200

19.Şub.2015 17:58:16 via App

şimdi size çoklu pencerenizde sadece cihazinizin izin verdigi uygulamalar disunda tüm uygualamalark acmayi gosterecegim (yanlis anlamayin hepiniz profesyonelsiniz belki benim gibi biride vardir forumda ) öncelikle xposed installer i indiriyoruz indirdikten sonra güncelle diyoruz. telefonunuz acilip kapanacAK.
sonra ise
bu linkten indiriyoruz
https://yadi.sk/d/YvZebZkNeo8FC
indirdikten sonra xposed yukleyiciye gidin ve moduller den bu apksini verdigim modulu aktif edin sonra ise modul indir kisminden sürümünü güncelleyin en güncelini seçin. framework bolumunden hizli yeniden baslat deyin cihaziniz kapanip acilacak
acildiginda ise linkteki uygulamayi acin ve sisteme girip coklu pencere uygulamalarini seçin den tüm uygulamalari seçin ve cihazinizi hizli yeniden başlatin. ve mutlu son birde onun üzerinde ise pil kritik seviye samsung cihazlarinda pil %5 in altina dusunce ekfan kararirya onu %1 de yapabilirsjniz iyi günler bunlarda ekran görüntüleri
image

Buda ttnet oim ve nfs uygulama ve oyunu bir arada açma

image

bu da videosu faceye yüklerken biraz görüntü bzouldu fakat o kadar zarar edermi bilmem yinede okunuyor
https://www.facebook.com/video.php?v=1542686482687235&pnref=story
https://m.facebook.com/video.php?v=1542686482687235&pnref=story

— değiştirilme tarihi 20.Şub.2015 10:56:17

• Forum girişleri 200

19.Şub.2015 18:19:58 via App

yazdigim nedense gözukmuyor birde choremo tarayicisindan deneyecegim

• Forum girişleri 200

19.Şub.2015 19:24:47 via App

tamam ozaman. teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için. iyi günler :)

• Forum girişleri 200

19.Şub.2015 20:22:27 via App

Bu yazi alinti deyildir kendim kurcalarken kesfettim ve basarili sonuc aldigimi gorunce burada paylastim ekran goruntuleride bana aittir. Simdi bir ekran fotosu daha cektim.image

Görülduğu uzere
Sistem
çoklu pencere ve çoklu pencerede kullanilacak uygulamalari seç ben android tabletimde yapdim performams dada bir kayip yaşamadim gayet kullanisli coklu pencerelde takilmada yapmiyor verim alamam diye tereddüdde etmeyin gayet performanslı.fakat benim disimda bu paylasima bakarak uygulayan varmi bilmiyorum bir interneti yokluyim boyle yapipda cozum bulan kac kisi diye.
şimdi yorumumu tekrardan güncelliyorum.
baktim internette cok acik bir sekilde yazmama ragmen bulamadim ilk sayfadaki tüm sitelere girdim ve okudum benim yapdigima dair iz bulamadim ama olmasi lazim diye dusunuyorum acaba programin su anda kullandigim surmu yani son surumu yeni cikdidami hic kimse bir sey paylasmadi.ben bunu kurduktan sonra guncelledim en son surumune xposed yukleyiceden saygilar. iyi günler.

— değiştirilme tarihi 20.Şub.2015 08:34:53

• Forum girişleri 771

10.Mar.2015 23:34:12 via Website

Yiğit Bey,
"Xposed İnstaller" yazılıma zarar veren bir uygulamadır,tavsiye etmiyorum.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 200

11.Mar.2015 17:30:38 via Website

Selçuk A.

Yiğit Bey,
"Xposed İnstaller" yazılıma zarar veren bir uygulamadır,tavsiye etmiyorum.

evet. bunu yazdıktan sonra xposed yüzünden usb bağlantısı yapamadığımı fark ettim.